Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ninja LoVe

#11
Wow.Ce altceva pot spune?A da!Next!E pur si simplu grozav..nu mi-am imaginat niciodata pe cineva poate avea atata originalitate!Bravo,sunt pozitiv emotionata!Descrierea suferintei pe care o are Sakura e excelenta,dialogul:Dsi el l-a locul lui..mm,ce-as mai putea spune din nou?Bingo!Next!:X:)) Gata cu rasul=)) , vorvesc serios acum, chiar vreau next!Sunt foarte curioasa la ce se va intampla,a si by-the-way..Sasuke ia a jerk :-L ,spune-i ca o incaseaza de la mine *bring it on,Uchiha*:70: :)) gata ..pai mi-e sincer mi-a placut foarte mult si astept nextu'^_^..Si inca un lucru ..trege si tu un ochi pe la ficul meu:)) ziceam si eu ..

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#12
buna mersi mult ca mi-ai spus. deci nou capitol si imi place:>:love: deci imi place ca tii cont de ce iti zicem noi aici si nu bat tastele aiurea. ai avut cateva greseli, sper sa nu se mai repete, inteleg... momente de neatentie, dar fii mai atenta. naratiunea e buna si dialog la fel si descrirea: bravo.. prinzi repede ceea ce spunem aici, si vad ca asociezi tot cu diferite lucruri si incepi sa accentuezi sentimentele simtite de personaj tot mai bine, tine-o tot asa...
deci ala a fost vis sau nu? Nu nu e vis..cum a zis si sakura a simtit durerea:)) il omor pe sasuke..:die: deci abia astept nextu si mai ales sa vad ce plan are brunetu meu cu sakurica.
astept next si anunta-ma te rog mult...
spor la scris si bye:*
[Imagine: h8v.gif]
 

#13
Heyy ... buna , dragutz fic si daca tot ai zis sa nu scriem ca ai plagiat p cineva am sa scriu doar ca ai vreo doua greseli de ortografie dar sper sa nu te superi ca ti-am zis ca si eu am la ficul meu cu carul ... deci fic cu asemenea idee nu cred ca am mai citit si daca da sper sa o faci originala. Descrierea , personajele , dialogul imi plac si vreau sa vad dac Saku- chan a ramas insarcinata .

#14
Originalittea e plagiat dupa fan ficuri cu si despre sasusaku[posturi unite]
Copii din ziua de azi... nu stiu decat sa plagieze[posturi unite]
Daca nu ma credeti uitati situl : http://sasu.fairtopic.com/t906-ninja-love[posturi unite]
Imi pare rau dar sunt ideile lui Elly a da sa incerce unu sa ia un fic de aoclo ca le stiu aproape pe toate! am cont[posturi unite]
Daca vreti next Elly a terminat ficul dati doar pe link pupici la toata lumea![posturi unite]
Data vitoare gandeste de 2 ori mia sunt utilizatori care au si cont acolo si aici pup[posturi unite]
Imi pare rau dar tin minte cum vedeam comentari Elly pune next de ce vrei sa ii furi gloria lui Elly?[posturi unite]
Era ficul meu preferat cum ai putut? nu vazusem pe nimeni sa scrie ca Ely aveea un super talent, iar tu il plagiezi de ce?
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#15
*închinându-se* Alexandra tu nu vezi că au acelaşi username pe ambele site-uri ?

Citat:Bun , am zis sa postez si eu un fic sper sa va placa , l-am mai postat si pe alt forum deci sa nu primesc comuri de gen, cum ca ar fi plagiat , sper sa va placa .

Ea este Elyy. Spune clar la început că e postat pe alt forum. Înainte să aduci acuzaţii prosteşti, mai bine ai citi întreg ficul să vezi cum stă treaba. Poate mai dai de nişte AN pe acolo care te trezesc la realitate. Atunci când spuneţi că ceva e plagiat verificaţi înainte să spuneţi prostii.

Elyy scuze de invonvenienţă
-

#16
Tu etsi Elly? o s-o intreb desi nu cred ok am s-o intreb si imi pare rau daca am gresit, dar era ficul meu preferat si am crezut ca tu lai uat si nu am vazut ce scrie scuzeee daca tu esti Elly iti ador munca era ficul meu preferat puteai sa il pui si tu tot. Scuze nu vazusem ca ai scris sus imi pare rau[posturi unite]
Scuze imi pare rau dar eu stiu ca citisem putin si nu vazusem imi pare rau extrem doar ca la cate ficuri furate am vazut eu ma si satur...
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#17
nu este nimica, stati linistite a gresit, cu totii facem greseli nu e nevoie sa o judecam acum, oricum ma bucur ca iti place ficul si ca ai grija lui Alexandra:zuppy11: dar data viitoare putin mai multa atentie te rog :zuppy11:

#18
Imi pare atata de rau nici nu iti inchipui imi vine sa ma dau cu capul de pereti de ce am fost atata de idioata Elyy imi pare rau eram ca o leoaica care isi apara pui in cazul nostru fic
L-am mai citit inca de 3 ori cat de dragutz si frumos poate fi este atata de frumos pe locul 2 sta Paradiso Girls nu imi vine sa cred ca ma poti ierta nu sunt demna sunt atata de proasta
[center]
My fragile soul is broken
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata unei fete ninja ~~~KiOko kimy~~~ 15 8.934 23-10-2011, 07:45 PM
Ultimul răspuns: FuckEverything
  Viata unui ninja demonul tigru apare may-yamasi 6 3.581 02-09-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: may-yamasi
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.954 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Ninja LoVe mya2o1o 10 6.162 26-05-2011, 11:29 PM
Ultimul răspuns: Capsunica
  1/3 Vampir, 1/3 Om, 1/3 Ninja DeMentă 12 8.640 25-12-2010, 08:34 PM
Ultimul răspuns: DeMentă
  Iubirea unui ninja(SasuSaku) Shadow. 9 9.904 23-06-2009, 08:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  A story of a ninja. Lolli 17 12.081 17-05-2009, 07:49 PM
Ultimul răspuns: Hitman
  Ninja original story [XXI century] Sakura_Blossom 0 3.543 23-11-2007, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Sakura_Blossom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)