Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal)

#41
Deci, din cate am observat in ultimele 3 capitole, Rin'negan-uk poate invia si sufletele care n-au murit de mana posesorului. asa ca...de ce nu-si invie frumos Obito iubita si sa lase lumea in pace... Adica, naruto a devenit ca un fel de film de groaza de cea ma joasa speta, in care un personaj trebe sa faca ceva total stupid, doar ca sa aiba loc filmul. Nu spun ca nu e un anime bun, insa nu mai are ceea ce avea alta data. Cat despre obsesia lui Madara despre Hashirama...e deja prea mare. Adica, ce dracu...He`s fell in love with the 1st?
[Imagine: universul1.jpg]

#42
Chapter 603

[Revin in jumatate de ora si cu un "walkthrough"-review kind of thingy, gotta take a long shower now tho'.]

Oke so, mm, acesta a fost un chapter oke, cam dumb un pic pe alocuri (prin multe locuri defapt) insa destul de fun oricum. Ma asteptam sa fie ceva mai plictisitor flashback-ul in cauza insa cu replici ca "We're artificially produced humans, we have feelings, you know! But we don't take dumbs" imi e putin cam greu sa o iau asa, momentan cel putin, lol. Finalul e foarte Iron Man-ish in opinia miea, mi s-a parut foarte tare cum Tobi se poate mula pe altii, foarte draguta idea, nimic nou ce-i drept insa foarte dragut. Cat despre el si Zetsu, se pare ca asta ne alunga misterul referitor la cele 2 trupuri atarnand, din chapterul trecut cat si momentele in care Tobi was acting stupid, pe parcursul anime/manga-ului. Cel mai probabil era.. Tobi acesta si nu Obito insa curios cum de avea totusi Sharingan-ul (in momentul in care se intalnise cu Kakashi spre exemplu ori atunci cu Sasuke). Dupa parerea mea, acum ca am reusit sa observam cele 2 personalitati, diferite, dintre Obito si Tobi, e putin greu de crezut ca Obito fusese cel ce aparuse cel mai frecvent pe parcurs in formula de Tobi. Acum cine stie insa, odata cu "mulajul" ma gandesc ca poate e posibil ca si dorintele si unele miscari sa-i fie suprimate, daca Tobi doreste, asa ca e posibil ca acesta sa se fi folosit de corpul lui Obito, la ordinul lui Madara, Obito acceptand in dorinta de a ajunge sa-si castige razbunarea, referitor la moartea lui Rin. Man this is troublesome lol.
Anyway, eu unul astept urmatorul chapter, sunt curios sa aflu ce se intamplase pana la urma cu Rin si daca e adevarata partea referitoare la Kakashi (which I somehow doubt anyway).

#43
Chapter 606

This is Obito and welcome to Star Wars 1-3.

#44
This manga is so fucking predictable at some points. But I still like it.

justgetoverthesepiecesofshitcharacters
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 5 caractere din naruto care nu iti plac Capsunica 25 16.394 07-11-2015, 09:26 AM
Ultimul răspuns: daniel.uchiha92
  Naruto sau Sasuke? i Ramenn. 13 11.138 22-04-2014, 01:44 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto? Ayuu. 17 13.052 22-04-2014, 01:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Fillerele din Naruto se termina! Yondaime 1 2.895 09-04-2014, 09:43 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Naruto - aproape de final! Yondaime 5 4.268 21-03-2014, 04:24 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Top 5 fete din Naruto Hikari 112 71.380 23-08-2013, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto funniest moments! Yin 6 5.043 20-08-2013, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto si Hinata Debb.' 11 8.813 20-08-2013, 07:44 PM
Ultimul răspuns: girl from hell
  Discutii manga Naruto *spoilers* Yondaime 9 11.506 23-05-2013, 11:21 PM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Intrebari si raspunsuri din Naruto ady_x 131 84.213 27-10-2012, 01:06 AM
Ultimul răspuns: Ada


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)