Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto si Hinata

#1
Am vazut ca la unii dupa Sasuke & Sakura urmeaza Naruto & Hinata. Ce credeti despre ei ? Credeti ca vor fi vreodata impreuna sau sunt doar vise de a noastre?
Sincer, eu una cred ca ei poate o sa fie impreuna. Ei bine, numai daca Naruto nu ar mai umbla dupa Sakura deageaba, iar Hinata daca nu ar mai fi atat de timida si si-ar face si ea curaj sa-i spuna ce simte. Sa nu se mai rusineze atat in preajma lui. Pai.. asta e parerea mea. Astept sa vad ce veti zice si voi! ^__^

P.S.: Imi cer scuze daca mai este un topic de genul acesta. Am cautat si nu am vazut asta doar daca mi-a sarit mie din raza vizuala. Daca mai este unul de genul acesta rog sa fie sters. ^____^

#2
Hmm... NaruHina... nu prea cred sincer, 39... Naruto e mereu vesel, zambaret, sociabil, iar Hinata e tipa aia timida, linistita, cuminte... Si nu, nu cred in faza: "Extremele se atrag" -_-.
Parerea mea- Naruto o iubeste pe Hinata, dar doar ca pe o surioara mai mica. Vrea sa o protejeze, la fel cum a facut in examenul Chuunin. Plus ca el este indragostit de Sakura 105... Dar, gata, deja diviez de la subiect:]].
Concluzia: nu prea cred ca e posibil10
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#3
Am mai avut cu o fata acesi discutie, ea este fan NaruSaku, dar pana si ea stie ca Naruto va ramane cu Hinata. In adancul inimii, intr-un colt izolat al ei se geseste aceasta relatie. Chiar daca nu recunoastem stim ca Sasuke se va intoarce in Konoha, ca va fi cu Sakura, Naruto cu Hinata. Toti stim asta dar nu spunem.
Eu sunt fan SasuSaku dar si NaruHina.

#4
Hm... Dupa mine naruhina e cuplul cu cele mai mare sanse de reusita. Dar sa nu uitam, kishimoto nu nea creat nici un cuplu, noi ni la facem. Sunt niste iluzii, sperante. Oricum, spre deosebire de sasusaku ( unde sakura e disperata dupa sasuke iar sasuke a incercat chiar sa o omoare ) naruhina are mai multe sanse. Ceea ce mi se pare stupid este ca naruto nu a avut nici o reactie dupa ce a aflat ca hinata il iubeste si nu sa mai mentionat nimic de asta. Nu stiu ce sa zic, ma cam indoiesc ca vor exista adevarate cupluri in naruto, totusi naruhina dupa mine este cel mai posibil sa existe.

#5
Irukandji , sunt de acord cu tine . Totusi Naruto e personajul principal , macar la el sa se termine anime-ul frumos , pai nu ^o^ ? Desi posibil sa nu fie nici un cuplu , nu prea vad eu anime-ul naruto cu relatii , iubire , s.a bla bla Da' posibil si ca cei 2 sa fie impreuna pana la sf anime-ului , macar ei ca SasuSaku ...ma rog xD Pana la urma nici nu stim ce ne mai rezerva Kishimoto in manga xD Fata de anime care e in urma rau . Desi tiind sa cred ca mai sunt multe episoade xD Deci pana atunci ramane de vazut daca se formeaza vre'un cuplu xD De preferat NaruHina sau SasuSaku , sau de ce nu amandoua =]]

#6
Mereu mi-am dorit ca ei doi sa fie impreuna,dar nu stiu daca e sa fie:...:
Hinata-deoarece este foarte timida,este foarte greu pentru ea sa-si exprime sentimentele,mi-ar placea ca ea sa faca aceast lucru,dar este putin probabil
Naruto-putina atentie la detali nu i-ar strica nici lui,dar este foarte imatur,dinou putin probabil
Mi-ar placea enorm ca ei doi sa fie impreuna,deoarece sunt personajele mele preferate din Naruto
PS.am vazut doar seria Naruto,deci parerea mea este inca pe baza primei serii
:bye:


#7
Hai sa incercam sa mai trezim unele topicuri -.-"
Hinata: fata timida, cel putin la inceput nici nu am crezut ca e fata, nu semana cu una. Ce nu mi-a placut a fost si inca este timiditatea ei. Oricum in Naruto Shippuden s-a schimbat foarte mult si arata si bine.
Era enervanta la inceput. Mereu cand il vedea pe Naruto era in stare sa intre in pamant de rusine si abia reusea sa lege doua cuvinte.
Naruto: blond cu ochii albastri 21 De multe ori obsesia fetelor. Activ numai bun pentru Hinata, poate o scoate din carapacea ei. Oricum e prost. Nu si-a dat seama ca fata il place.
In momentul in care Pain a atacat-o pe Hinata si aproape a ucis-o, Naruto a simtit acea furie care a declansat si puterea vulpii. Atunci mi-a trecut prin cap: o place, dar mi-am retras cuvintele pentru ca dupa am observat ca nu s-a schimbat nimic intre cei doi. Doar amici, iar ea nu a mai deschis acel subiect si nici macar el o.O"

Consider, ca ei se potrivesc. Pana si Neji la acceptat pe Naruto, deci pot forma o frumoasa familie, dar blondinu inca tine la Sakura, dar mai este timp. Cine stie ce sentimente ascunde fata de bruneta. Adevarul este ca Hinata e si mai puternica si mai frumoasa, dar ia luptele in serios. Pana si Naruto a ramas impresionat de ea.
Ar merge un cuplu, dar nu cred ca Kishimoto ne va indeplini dorinta. Acesta ar fi un cuplu realizabil si credul, nu altele. Oricum, ma indoiesc ca vor fi impreuna, dar cine stie... viata e plina de surprize.
[Imagine: h8v.gif]
 

#8
Pai...NaruHina este unul din cuplutile mele favorite din seria Naruto, ba chiar preferatul iar acum sunt mai mult ca sigura ca vor fii impreuna.
Eu sunt inainte cu manga si din cate se pare, Hinata e mai mult decat hotarata sa fie cu Naruto, ceea ce mie una chiar imi place. Multi ar spune ca ei nu se potrivesc si ca nu au nimic in comun dar aici se inseala, au in comun spiritul de a nu renuntam pe care Hinata l-a invata de la Naruto. Sunt precum Ying si Yang: Naruto- tipul hiperactiv, cu gura mare care nu poate sa stea locului, cateodata si pre tupeist si Hinata:timida, retrasa si toate cele. Se completeaza unul pe altul.
Motive mai sunt multe de spus dar acestea sunt cele pe care eu le ador cel mai mult deci in concluzie sunt 100% sigura ca vor fii impreuna.
Plus ca mai este o vorba ca opusii se atrag. 10
[Imagine: 33zfwb9.jpg]


#9
Ca toate fanele, am umblat prima data dupa Sasuke si... Sakura. Mai apoi mi-a placut foarte mult Hinata. La inceput cuplu favorit a fost NaruHina, dar pe parcurs ce treceau episoadele si am vauzt ca nu avea nicio sansa la blond, am inceput sa o combin cu mai multi si sa gasesc baiatul perfect. M-am oprit la... Kiba.
Anyway, Hinata fiind personajul meu favorit ( si a fost cam mult timp ) tot la acest cuplu m-am gandit. De obicei animeul m-a lasta de multe ori cu gura in soare. Nu are prea mult romance, dar cand se ivea unul, niciodata nu se ducea la capat. Sper ca m-am facut inteleasa... Sau poate nu. In fine... NaruHina acum e istorie, dar a fost pe primul loc acum mult timp.

#10
La inceput eram un mare fan NaruSaku... pai naruto chiar tine la sakura , nu? Imi doresc un happy end pt el... insa acum am vazut ep in care hinata ii spune lui naruto ca il iubeste si m-am razgandit! Hinata tine foarte mult la naruto si , in plus , sakura e indragostita de sasuke(care cred ca simte ceva pt ea, daca urmaresti cu atentie anime-ul vei gasi cateva momente sasusaku)
deci narusaku nu prea are sanse.... totusi nu pot spune ca sunt un fan al cuplului naruhina sau narusaku ... eu inca sper ca vom avea un happy end in care naruto va fi cu fata pe care o iubeste(sakura sau hinata) ! pentru mine e suficient!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hinata white angel 22 21.885 02-10-2014, 06:17 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.591 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)