Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto - aproape de final!

#1
La ultima conventie Jump Festa, Masashi Kishimoto, a declarat ca "Naruto se va termina in 2014".
Nu a vrut sa raspunda la foarte multe intrebari, dar a adaugat faptul ca inca nu stie cum sa-l invinga pe Madara si ca el inca se gandeste, de cand a facut primul capitol din manga Naruto, sa-l faca pe Sasuke Hokage.
Este confirmat faptul ca Sasuke chiar este un personaj bun acum si nu se va mai lupta cu Naruto niciodata, cum multi credeau.
Dupa ce va termina cu Naruto, Kishimoto se va dedica unor episoade despre trecutul lui Minato/Yondaime (YEY!!!!)
Fiind aproape de final, va sfatuiesc sa treceti cu vederea peste greselile facute de Kishimoto pana acum si sa ne bucuram de putinul timp pe care-l vom mai petrece cu erou nostru, Naruto!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#2
Am auzit si eu de faptul ca vrea sa il faca pe Sasuke hokage dar cu Naruto cum ramane? Asta a fost visul lui de cand a inceput seria. Asta a spus mereu. Ce vrea sa faca cu el, va accepta ca prietenul lui sa ii ia locul? Atat de mult tine la el???
Si sunt curioasa, ce va face totusi cu Madara.
Sunt multe pe care trebuie sa le duca la capat, nu doar the hokage part. Sunt foarte curioasa si in acelasi timp nu vreau sa se termine dar daca tot se intampla, sunt sigura ca va fi un sfarsit bun.
Narutard all the way xD
[Imagine: ak8THBQ.png]


#3
@Dedal

Sunt aproape sigur ca Naruto va deveni un calator ratacit, dupa ce va deveni Jinchuuriki lui Juubi. Sa zicem ca va deveni un fel de Jiraiya, dar nu pervers Lebron
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
@Yondaime

Ridin' solo? Nu ma simt bine cand ma gandesc la asta. Poate devine si el un scriitor, poate isi spune povestea. Poate povestea asta e spusa de Naruto, poate asa se incheie, cu el batran si cu o duzina de copii pe langa el. Inception. Oricum, am mai vorbit cu alti Otaku si nu sunt de acord cu Sas'ke hokage. Poate pentru ca l-a facut pe Naruto sa fuga ca disperatul dupa el tot acest timp, poate nu intelegem motivul. As vrea si eu sa stiu de ce Sas'ke.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Naruto vrea sa faca exact ceea ce a incercat si Hashirama. Sa isi arate respectul fata de clanul Uchiha, care a contribuit la fel de mult ca si clanul Senju la intemeierea satului, dar nu au primit niciodata suficiente credite pentru munca depusa.
I ain't even mad with Sasuke being Hokage. Mi-ar castiga Naruto respectul.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
@Yondaime

I see now.
Daca totul e bine cand se termina cu bine, sper sa gaseasca Sas'ke pe cineva si sa aduca la viata clanul, asa cum spunea intotdeauna ca vrea sa faca. Naruto baby, so selfless, so nice.
Vreau sa ii vad pe toti cand ajung sa fie multumiti de ceea ce au dupa ce au luptat atat de mult.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.591 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)