Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?

#91
ahaaa deci Sasuke o salvase....
interesant sincera sa fiu nu prea ma gandeam la asta
poi sa incepem la lucruri dastea precum descrierea sau dialog, sau.....bine numi prea vin in minte la ora astaea altele
ideea capitolului e buna, e f buna
succes in continaure si anunta-ma ji p mn cand pui next-ul :p
Stiu ca stii ca stiu ca el stie ca noi nu stiam,dar noi stim ca se preface si ca stie ca noi stim ca el nu stie, dar noi stiam ca defapt stie.
Logic nu?Defapt ca sa fie logic trebuie sa-mi intelegi logica,caree logic ca-ai logica,deci imi intelegeti logica logica.

[Imagine: 6486781.png][Imagine: 6820207.png]
http://macsimania.myfreeforum.ro/f1-primul-forum

#92
Grozav, mirific, minunat! Alte cuvinte de lauda nu imi vin in minte acum :)) Deci totul a fost suuperb, cred ca imi retrag dorinta aia cu asasinul =)) So, ca sa comentez si eu ceva:
Actiunea: este putin grabita la FlashBack
Descrierea si naratiunea: frumoase dar cred ca ar mai trebui putin :-)
So, nu cred ca mai am ce sa spun, deoarece totul este minunat. Te roog sa nu ma asculti si sa nu il omori pe Sasuke, da? =))
P.S.: Multumesc ca m-ai anuntat de next :* Sa ma anunti te rog si data viitoare ^_^ Poop, si succes la scris!
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#93
CEL MAI TARE FIC!!:*
Merci de next e cu adevarat surprinzator>:D<...nu credeam ca Sakura o sa-si mai revina....e EMO?Sau Gotica?!
No Way:-j
Deci acum iar m-ai pus pe jar si astept celalalt next cu si m-ai multa nerabdare....vai si ce dulce e Sas'Ke....bombonika:*
Fic tare...fata tare:*.....nu uita sa ma anunti cu nextu'
Pwp Pwp!

#94
Hey:D Scuze de intarziere dar am avut putina (mai multa) treaba, plus scoala care ma termina.
Super capitolul. Nu am cuvinte. Ma luat chiar pe neasteptate. Sasuke a ajuns de la zero la hero:D ca sa spun asa:)) Sper ca Sakura sa il ierte si Sasuke sa nu pateasca nimic[-o<
Revenind la fic ... idea s-a dezvoltat foarte mult in ultimile capitole si asta este bine. Actiunea nu este grabita, dialigul nu este sec, greseli ... chiar nu am fost atenta la ele si descrierea este la locul ei:D
Iti mai spun inca o data ca capitolul a fost super si ca imi pare rau ca nu ti-am comentat ficul mai devreme. :pls:Pune repede next-ul.
:bye: :*
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#95
Hmm.. dupa ce am terminat de citit mi- am spus: " Wtf? " La inceput Sasuke vroia sa o violeze pe Sakura si acum o salveaza de la moarte?! Pe langa asta isi mai da si seama ca o iubeste. Ciudat... am o gramada de semne de intrebare... Mi s- a parut ciudat ca tocmai Sasuke sa fie cel ce o salveaza pe Sakura, ca el sa goaneasca pana la casa ei ca murea de nerabdare sa o vada, avand in vedere ca el chiar vroia sa o violeze inainte... Mi- au placut modurile de expunere, iar FlashBack- ul nu mi s- a parut grabit...
M- ai lasat O.o ... Ahh, si ma bucur ca Sakura a fost salvata ( trebuia sa o zic :)) )
Astept next- ul :*.
Mi-e foameee!!!

#96
Sincer draga, ai crescut mult! te felicit pentru ca meriti. ^^
Mi-a placut modul in care ai povestit, ai descris aproape toate detaliile si asta a fost bine.
Descrierea a fost mult mai buna acum, parca nu ai scris tu, serios, asa de mult ai crescut fata de celelalte capitole.
naratiunea a fost buna
dialogul a fost putin si nici nu se pune problema sa fi fost sec
actiunea n-ai grabit-o asta e f bine
pai, sincer mi-ar parea rau daca Sasuke ar muri, adica e personajul principal, iar eroii nu mor niciodata, asa ca, te rog mai dai o sansa. :pls:
cam atat si astept cu nerabdare urmatorul capitol care, sper eu, sa fie la fel de reusit. :bv:
kisses


:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#97
buna..am ajuns pe aci si am citit un minunat si splendid fic :study: ..care este bineinteles al tauuuuuuuuuuuuuuuuuuu:bv:(*)
gata m-am calmat:))...sa revenim pe Pamant..naratiune,descriere,dialog foarte bine puse si imbinate,tot se potriveste;nu am observat greseli,ceea ce mai adauga inca o steluta(*)
am spus acele lucruri si acum sa incepem cu next...eram absolut sigura ca sakuse o salvase pe sakura,inima imi spunea k el e...pe sakura o bat dak nu il iarta,iar pe sasuke..pe el ei bn,cam sadic dar merita il omoram. Sasuke dak nu o iubeste cu adevarat pe sakura,si sper sa se indragosteasca nebuneste de ea astfel incat sa nu poata trai fara ea :yes: , s-ar putea sa primeasca o mica lovitura sau mai bn zis sa-i pregatim sicriul
deci gata am terminat :pfiu: si iti zic : PUNE MAI REPEDE NEXTU, CA DE NU TE BAT SI PE TINE!!!!!!!:??

:bye:
dai u mic anunt la mn la profil cand ai pus nextu

#98
Iubireeee >:D< am revenit ! Hai nu mai tipa la mine ca imi era lene sa las , dar totusi sunt aici si asta este cel mai important :]] ... Imm , pai sa trecem la oile nostre , apropo , pe oita mea o cheama Oli :]] asa , iar derivam :]] Iaaaw femeie cate emoticoane ai pus , sunt peste 70 [ma refeream la user-ul de mai sus :)) ] ! Maaai o trimit pe bunica sa dea sange , parca ceva in genul avea si ea grupa :-? Si va da ea ... oho cat nu va da =]] . Si ce bine imi pare ca Sakura-chan a fost salvata ^^ Ypee ! Nee , te`am prins :> am vazut o greseluta de tastare Biatul=baiatul :)) vezi ca tot a existat , iubire ? ^^ Pai sa trecem si la alte chestii , plictisitoare la ora asta :]] . Descrierea mi`a placut mult , si mult sange si dai si dai , mi`a placut ce mai :]] . Naratiunea mereu este ok , de ce te`ai lasa aici mai prejos ? =]] Dialogul nu mi s`a parut sec , deci decuci si tu ca nu a fost [: Mai Moon , de unde stii tu ca eroii u mor nici o data ? Super-man poate o sa moara ... :-? stiu eu ... de RAS ! si daca se intampla asta ce ii faci tu ? Sau poate ca Owen o sa moara de foame :]]] . Sau Alba ca Zapada o sa moara de uratenie :]] La Sasuke-ku de ce nu ar putea fi posibil ? Huh? [Doamne fereste ] Iubireee azi am mancat pizza si m`am gandit la tine ^^ si al naibii iar m`am inecat >:) :]] Spor la scris si multa inspiratie iubilici >:D< !
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#99
sper ca in vacanta sa pui cont si nu uita,dak doresti, sa ma anunti si pe mn cu nextu:*
ok atata mi-a scapat..te las NU RENUNTA!

je citit le nextu', si nextu' celalalt (franceza mea.....deci frumos, frumos, frumos...ma mir ca Sakura nu era suparata pe el dupa ce ii facuse...anyway...frumos, frumos....descriere destula etc, etc...
deci astept nextu' ca intotdeauna
Ja ne!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O Minte Bolnava... Darky 1 2.056 23-08-2012, 02:31 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.718 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.833 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.093 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.093 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.915 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.671 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) denisa 42 68.000 29-12-2008, 10:24 PM
Ultimul răspuns: rosegur


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)