Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?

#71
Buna! Pai, m-am gandit sa-ti dau si eu un comm, in fond, iti sunt datoare;)
Imi place, ideea e frumoasa, n-am ce zice, doar ca acest capitol a fost cam micut;;) Te revansezi data viitoare, asa-i;;)
Pai... greseli de tastare ai avut cateva, dar sa fiu sincera aproape ca nu le-am vazut.
Imi place felul tau de a scrie si descrie:))
Pai... nu stiu ce as mai putea zice. Nu am ce-ti reprosa cu exceptia capitolului prea scurt. As fiu vrrut sa-l faci mai luuung:-S
Pai... astept o continuare si sper sa am tim sa-ti dau comm acum ca incepe scoala asta>.> :))
Gambate!:*
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#72
Pentru inceput WoW , ai progresat foarte mult inca de la ultima mea vizita :)) . imi place schimbarea ta . Acum descri mult mai bine , deci te felicit pentru acest progres . Acest capitol este un pic cam scurt , dar nu este nici o problema .

A fost un capitol bun , dar nu fara pata :P

Dupa parerea mea , aceste puncte de suspensi chiar nu isi aveau locul aici ,si trebuie o mica reformulare a frazei:
Mai bine nu ma mai mutam... niciodata... aici. De fapt... cel mai bine era daca nici macar nu ma nasteam!
Mai bine nu m-as fi mutat aici... niciodata! De fapt,cel mai bine era daca nici macar nu ma nasteam.

Nici aici nu mi-a placut cum ai formulat:
Bataile inimii acesteia incep sa se auda din ce in ce mai rar, mai apoi oprindu-se in loc nestiind daca o sa se mai auda vreodata.
Bataile inimii incep sa-i bata din ce in ce mai rar ...
Cealalta formulare nu avea sens cu ,,acesteia"

Cum am mai spus , ai evoluat .Te felictit sncer :P
Astept urmatorul capitol.Spor la scris , sper sa ai cat mai multa imaginatie!


#73
al 2-lea comm saptamana asta :-o ce-i cu mine?
ei bine nu m-am putut abtine :...:
Super ficullll.... ce-i asta, idei originale... atat de multe? :-o tin minte intr-o perioada au fost numa' ficuri de prost gust... iti era sila sa stai sa citesti aceasi lucru la fiecare fic :help:
Nu m-am uitat dupa greseli... lenea e prea mare :D . . .
Ah da, pentru cei carora nu le place continutul numai pentru ca are scene +18 : Nu mai cititi
Pur si simplu asta e, asta nu tine de varsta... daca asta ii place ei, daca asta simte ca trebuie sa scrie nu e treaba nimanui... ce vreti? ca ficul sa fie monoton? sa iti fie lene sa il citesti? sa nu ai niciun interes? Nu sunt o fana infocata de hentai... dar e treaba autorului... si in plus a pus avertizarea +18.. nici eu nu am 18 ani... am 15 [aproape :D] dar daca citesti o carte si nu iti place ceva te duci la Ion Creanga sa ii reprosezi? Nu. Deci nu mai criticati ideea ca este originala.
Deci celora care nu le place hentai... nu mai cititi, are averitzarea scrisa acolo.. MAREEE.. in titlu +18, sau vreti la fecare capitol sa va spuna " ba nu cititi ca e hentai rau de tot" . ..
Ai grija sa pui nextu te rog eu frumos pe sisteeeem , ca sa moara Ciprilan ca ma supar :)))

Byeee :bye:
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#74

dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#75
Hey:*
Mistoo fic...misto continuare.....
Am ramas in suspans...ce va face?!cine e?dc e Sas'ke asa?etc:D
Descrii doarte frumos,dialogul nu e sec,si naratiune ai....
Astept nextu':*
P.S:lasa-mi mesaj cand il pui:*
[Imagine: 2gxo5c8.jpg]
I Love SasuSaku:X and:
-Mama4ei-kun :X
-Matusa:Sasuke ^^ Sakura xD
-Surorile:Ang. and Debby
-Verisoara:Haku Kiid

#76
Cumnatica >:D< Multumesc ca m'ai readus pe fir. Un capitol exceptional Ce mi'a placut Cat de barbar e acel baiat O.o Cum sa se poarte in halu asta cu ea? Ce dobitoc! Descrierea este ft buna Chiar mi'a placut Naratiunea la fel Actiunea nu este grabita ceea ce e bine, iar dialogul nu e sec. Am vazut vreo 2 greseli de tastare dar nu sunt grave ;) . So, astept nextu
[Imagine: EnvYQ.png]

#77
Inca nu pot sa-mi revin din soc , cred ca tu esti printre cei care au evoluat enorm . Daca ma uit la primul tau capitol , apoi la ultimele doua sincerr raman uimita . Ai evoluat atat de mult si tiind sa te felicit sincer pentru asta . Acest capitol la fel ca si ultimul mi-a placut enorm :-? nu am vazut greseli si sper sa nu-mi fi scapat ^_^ putin probabil...
Ai descris chiar foarte bine si sincer acum chiar ma tii in suspans :)) ma uimesti si tot ce pot face este sa tefelicit :))
Astept cu drag urmatorul capitol :P Spor la scris ^_^


#78
Well love^^I'm here alone , and alone , andalone . Sorry ca nu am mai trecut de multicel pe aici , dar stii si tu cum este cu scoala asta , teme , o grama de lucruri stupide de invatat ... -.-' . Acum sa trecem la fic , doar el este cel interesant aici , nu? Pai , ce sa zic , o sa iti enumar anumite greseli din toate capitolele pe care nu le'am citit . Greseli de tastate - da , au fost prezente , dar am vazut ca ai remediat acest lucru .'! Emoticoane - femeiiiie ti'am zis si pe mess ca in regulament spune ca in fic-uri sa !! NU !! existe emoticoane , ceea ce la tine s-a intamplat . Dar , acolo mai zice , din ce imi aduc eu aminte , ca intr-un comentariu lasat nu trebuie sa exagerezi cu emoticoanele , ba intr-un capitol tu chiar ai unsprezece sau doisprezece emoticoane ! Dai un edit si totul o sa se rezolve . Insa , pe la ultimele capitole , m-ai impresionat de-a binelea cat de frumos ai descris , ai narat si multe altele . La inceput dialogul a avut un iz de " sec " dar asta se trece cu vederea . Flash~Back-urile acelea au fost cireasa de pe tort , mi-au placut enorm , mai ca mi-au dat lacrimile . Inca o data imi cer scuze ca nu am mai trecut de multicel pe aici ! Si chiar ca ai evoluat , iubire . Asta mi-a placut extrem de mult !Abia astept sa vad next-ul si sa vad cum te descurci . Pai , hai sa vedem , asta a fost tot pentru azi ! Spor la scris si Ja ne !
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#79
Uite ca am trecut la rugamintea ta. ^^
pai, da intr-adevar, ai evoluat mult fata de capitolele precedente.
chiar mi-a placut.
dialogul nu a fost plictisitor, a fost numai bun
naratiunea la fel
actiunea nu ai grabit-o
iar descrierea e aproape cum imi place mie, insa mai trebuie aici, inca nu-s multumita, scz sunt mai mofturoasa la ea
pai, nimik mai mult decat sa ai muulta inspiratie si ..astept nextu..
vreau sa vad imbunatatiri ^^
chu&gambate

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#80
Imi place ideea fic-ului si sasuke un baiat atat de rau si atat de diabolic pana acum cred ca e vb despre obsesie bonlava a lui sasuke pentru sex..sau pentru fetele frumoase
Sentimente:
imi place cum descrii sentimentele
te descurci chiar foarte bine , insa poti sa o faci si mai bine
Dialogul:
E folosit foarte bine
chiar daca uneori prea mult la inceput acum e mult mai putin si descrii din ce in ce mai mult
Naratiunea se echilibreaza perfect intr -o balanta cu dialogul si descrierea
Succes in continuare si astept sa ma anunti cand apare continuarea
Sper ca Saku sa ajunga la spital si apoi sa fie bine
Ja ne ( *Te pup* , nu mai folosesc emoticoane )



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O Minte Bolnava... Darky 1 2.070 23-08-2012, 02:31 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.734 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.850 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.121 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.187 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.945 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.706 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) denisa 42 68.096 29-12-2008, 10:24 PM
Ultimul răspuns: rosegur


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)