Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iuvire adevarata sau Obsesie Bolnava?

#81
Bunaa, mersi ca m-ai anuntat de capitol ;) Sa trecem la treaba: dialogul, naratiunea si descrierea sint toate bune si frumoase, desi cred ca este destula descriere, dar totusi ar mai merge putin :-) Mi-as dori...ca Sakura sa angakeze un asasin care sa il omoare pe Sasuke >:) =)) Marog, asta e alta parte =)) Toate astea fiind spuse, mult succes la scris si sa ma anunti si pe mine te rog frumos cand apare next ;;) Bye :bye:
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

#82
Hei!! Am venit si eu cu un comment ...
Sincera sa fiu se vede o diferenta fata de primele capitole si ultimele. Mai clar se vede ca ai pogresat ( parerea mea) . Daca inainte dialogul constituia aproximativ intregul capitol, acum se mai ragasesc si naratiunea si descrierea, bravo. Am observat ca, desi capitolul asta este mai scurt, este mai reusit fata de celelalte care erau mai lungi; sfatul meu este sa faci capitolele mai mici ( ca acesta) , si bune, decat sa te grabesti, pentru ca gresesti si sa le faci mai lungi ;) . A fost foarte " draguta" povestirea, ma bucur ca a fost un vis si ma bucur ca Sakura este in viata. Ce nu am putut ignora despre actiune este ca ai lungit- o rau de tot. In prima zi de liceu s- au intamplat ataaat de multe >.> . Nu ma intelege gresit, mie chiar imi place ideea ficului^^ .Imi este mila de Sakura si Hinata au trecut prin atat de multe stari pe parcursul unei singure zile :)) ( sper ca ma intelegi) . Inafara de greselile de tastare nu ma mai deranjeaza nimic.. decat comportamentul de obsedat al lui Sasuke >.< . Te astept cu next- ul :* .. daca vrei ma poti anunta ..
Mi-e foameee!!!

#83
Hey! Imi pare rau ca nu am mai trecut pe aici, insa nu am avut timp si abea acum am apucat sa-ti citesc si ultimele capitole. Tot ce-ti pot spune e ca ai evoluat foarte mult de la primele capitole. In ultimele capitolenu am vazut nicio greseala, posibil sa-mi fi scapat mie din vedere, insa nu cred. Descrierea e mult mai buna ca la inceput, devine din ce in ce mai buna ceea ce ma bucura mult. Dialogul e putin si bun. Bravo! Actiunea nu mi se pare grabita, cel putin nu in ultimele capitole, iar naratiunea e buna. Abea astept continuarea si, dupa cum spunea si draga mea fiica [Assyria], mai bine faci capitole mai mici si bune decat mari si proaste. Adica, stii cum se spune: Esentele tari se tin in sticlute mici. Total adevarat dupa parerea mea!
So... Gambate!:*
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#84
hdfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#85
Sa te scuzi din cauza dialogului? Nici macar nu e atat de mult si in plus, dintr-un fic aleg intotdeauna dialogul ca mod de expunere soooo there's no problem.
Siii cat de mult avea sa il coste? Viata? Nu e cam mult? Asta ma duce cu ganduri la nenorociri, sa stii.
Cateva greseli de exprimare ai avut cam pe la inceput si semne de punctuatie puse aiurea. La flashback puteai sa scrii doar asa in loc de asa, parca arata mai bine. Parerea mea.
Asa, cum am spus cu dialogul, nici o problema din partea mea. Actiunea e in regula, nu am ce comenta la asta. Sooo, waiting for the next and Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#86
Well cred ca sunt prima ^_^ . Mi-a placut atat de mult acest capitol :X A fost chiar superb. xD. Mai vreauuuuu. Sunt curioasa ce se va intampla cu Sasuke in urmatoru capitol. Well hai sa revenim la fic. Descrierea este prezenta nu am ce comenta la ea. Nici la naratiune nu am ptr k si ea mi'a placut la fel de mult ca descrierea. Actiunea nu este grabita, iar dialogul nu este asa de mult cum ziceai tu si nici nu este sec. Deci e bine. Greselile de tastare ti le-am zis pe mess asa ca nu are rost sa le mai insir aici. Well cum ti-am mai zis pe mess m-au cam deranjat atatea puncte de suspensie care nu isi aveau rost. In loc sa pui virgula sau punct, tu ai pus puncte de suspensie deci nu e corect. In fine. Sasuke? :O Nu e drept! Voiam sa fie Itachi! IT~T Esti o rea >:P. In fine. Astept nextu` si nu uita sa ma anunti >:D<

Edit:Nu sunt prima. Ded mi-a luat-o inainte :))
[Imagine: EnvYQ.png]

#87
Poi dupa cum ti-am zis am venit si eu pe aici si tre sa imi las amprenta nu?! In fine, dupa cum s-a mai spus greseli am vazut dar nu o sa le enumar, dialogul nu mi s-a parut mult si nici sec. Actiunea nu mi s-a parut garbita. Cam atat am avut de zis, pentru ca ti s-a zis mai sus ce si cum? Astept nextu:*:* asa ca spor la scris si multa imaginatie. :bye::bye:

#88
Hei dear ! >:D<
Mersi ca m-ai anuntat ca ai adus nextul. ^^
Pai.. imi place foarte mult ficul. L-am citit inca de cand l-ai inceput dar am avut o lene prea mare in mine >.>
Bun. Sa trecem la fic acum :
Naratiunea este destul de buna. Nu ma am cu critica dar pot sa zic ca in ficul tau este la locul ei. ;]
Dialogul.. Este acolo. Nu e deloc sec si nici mult. In cantitati potrivite.
Descrierea este si ea prezenta. ^^ Dar totusi cred ca mai era loc pentru ea. Adica acolo cand conducea si ai zis " macar asa putea sa fie alaturi de ea.. ", puteai sa mai adaugi ce simtea Sasuke. Ai trecut brusc la altceva.
Asa.. pai mi-au placut mult fazele in care Sasuke scoate usile din balamale. =]] Am ras destul de mult la chestile astea.
" Din pacate insa, aceasta neatentie avea sa il coste foarte mult... nici nu avea idee cat de mult... " aici m-ai lasat in suspans. Il va costa viata probabil nu ? :]] La asta imi e mie gandul.
Deci atat am avut de zis. ^^
Bafta si multa, multa inspiratie in continuare. ^^
:bye:
>:D<

#89
Neata` ! Ma bucur ca mai anuntat >:D< esti o dulce >:D< . Dah ... mi-am placut foarte mult capitolul asta 8-> . Asa decciii ... ce se va imtampla cu Sasuke ... sper ca nu e de rau. nu ? :(
P.S. anunta-ma cand pui urmatorul capitol . xD

Kiss !

Pam-pam-pam ... Intelegi ?!


#90
Nu sunt prima dar conteaza? Nu cred, so să încep să înşir nu? Deci hmm, descrierea e prezenta dar se mai putea adauga ceva, naraţiunea destul de ok, actiunea nu este grabita, dialobul în exces dar neah treaca de la mine. :]] So te descurci destul de bine. Cam atat am avut de spus, aştent nextu, succes! >:D<

P.S. Thnx again ca m-ai anunţat. >:D<



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O Minte Bolnava... Darky 1 2.070 23-08-2012, 02:31 AM
Ultimul răspuns: CyBeR
  Iubire adevarata 2 .Evil. - .Black.! 4 2.734 26-07-2011, 08:53 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Iubire adevarata .Evil. - .Black.! 5 2.849 23-07-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Adevarata mostenire: inceputul DARKLIGHT131991 17 8.121 08-12-2010, 05:53 PM
Ultimul răspuns: DARKLIGHT131991
  Obsesie mortala [+15] [hentai] Dizzy 26 17.176 18-04-2009, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Iubire Adevarata ! ~Ebru~Rebela~ 4 3.944 14-04-2009, 12:34 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  O iubire adevarata(sasusaku) sasuke_sakura 8 8.703 04-02-2009, 01:06 PM
Ultimul răspuns: Flash
  O iubire adevarata(Sasuke and Sakura) denisa 42 68.093 29-12-2008, 10:24 PM
Ultimul răspuns: rosegur


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)