Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helau there^^

#11
Kiufu,iti dau un calduros Welcome pe AZhug
Si te interoghez ^_^
1.Iti place yaoiul?daca da,care sunt animeurile tale preferate?
2.Iti place matematica?0.0
3.Ce genuri de carti citesti?
4.Vrei sa fim prietene?0.0
Cam atat imi vine in creierul meu de cioco ^_^
Sper sa te distrezi pe AZ!
Byyye hug
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#12
Aţi luat-o razna ? T_T e topic de nou venit nu de contrazis. @Trini [ triangle ] cred că am râs o oră. Ai fost atât de dură, mah love. Se pare că trupa s-a mărit şi sunteţi trei acum 21 [ tu, kaşim şi Loreh ]

on : Hello dear, bine ai venit pe forum. Şi eu văzui Inuyasha. Tu ? Vreun persoaj favorit ceva ? Asculţi deci k'pop şi Jey so place SuJu, Wonder Girls, SNSD ? Care e membra ta favorită de la GG ? [ girls generation - snsd ] Ah nu te speria de kaşim, loreh şi trini, ei sunt foarte de treabă după, dar la început sunt răi. Kaşim este rău pentru că ei bine toată lumea îl cunoaşte şi ştii. . . aşa i s-a umflat orgoliu cât despre Trini ei bine ea la început are impresii mai ciudate. [ Trini o să mă ucizi la Nijikon 21)) ] BTW vi la Nijikon ? o să le întâlneşti pe fete şi vei vedea că sunt super de treabă. Ne putem vedea cu toţii la stand :d [ i think trini chiar mă va ucide pe mess ] o.O Oh btw am eu ciocolată destulă 15 de care îţi place ? Mie daia cu caramel şi Milka cu căpşuni 15
-

#13
Buna Teddy!!!XD Sunt Sakura,sper sa te distrezi pe forum si sa nu pui la suflet rautatile altora,nu stiu sa se faca placuti.Am si eu cateva intrebari pentru tine:

Ai zis ca asculti Kpop ^_^.Ce trupe asculti? Shinee?SuJu?F(x)?
A si sunt curioasa si ce trupe de j-rock(ca eu nu prea ascult mult j-rock de fapt ascult un singur cantaret din categoria asta ,si anume Miyavi)
Ce culori iti plac?
Care e materia ta favorita?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#14
Citat:Gorilaz-ocazional...nu am melodii preferate
Filmele cu zombi sut interesante
Imi plac comediile si horror
Nu sunt pitipoanca
Punk-ocaziona

Ok, mersi ca mi-ai raspuns "ocazional" la intrebari. M-am lamurit acum *facedesk*

@Lynn: Eu am pus intrebari normale. Acum ca mi s-a raspuns exact cum ma asteptam, sunt nemultumita dar multumita in acelasi timp XD. Si waaa, sunt inclusa in trupa Loreh si Kashmir? I feel awsum! + W +


Citat:Trini ei bine ea la început are impresii mai ciudate. [ Trini o să mă ucizi la Nijikon )) ]

Cum adica am impresii ciudate? o.o"
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#15
In primul rand, bine ai venit pe Zup, Kiufu, ne bucuram sa te avem printre noi!

Nu ii baga in seama pe desteptii astia care nu au habar ca termenul de "anime" (ca si cel de de "manga", de altfel) nu are o forma oficiala si corecta in limba romana, si ca "animele" nu e un cuvant gresit, ci doar mai putin folosit 10

Nu ii baga in seama nici pe desteptii care se iau de J-Rock si K-Rock. Fiecare are dreptul sa asculte ce vrea si ce ii place (mai putin manele). Sunt multi care se cred cool dar nu isi dau seama ca intre mainstream-ul pe care il asculta ei si J-Rock/K-Rock nu e nici o diferenta.
Ca tot vorbim de J-Rock, cunosti trupa The Pillows? E o formatie grozava, supranumita "The Beatles ai Japoniei", pe buna dreptate. Sau High and Mighty Color? Si asta mai e o formatie buna.
De Furuido nu te intreb, e folk japonez de prin anii 70 deci ma indoiesc ca ai auzit de ei 21

Imi pare rau ca pe Zup mai sunt unii useri plictisiti care simt nevoia sa intepe nou-venitii, dar sa stii ca nu toti sunt asa.
Distractie placuta, sper sa iti placa aici!
Have fun posting!

#16
Hallu Teddy...Welcome here :3 Sper să te distrezi alături de noi,şi la mai multe posturi :3
Întrebări nu-mi vin în minte acum :3 ._.ciudat....

Câteodată e bine să nu bagi oamenii de lângă în seamă.Nu trebuie să te doară,trebuie doar să ignori.
Învaţă să nu mai pui la suflet :3

Dacă vrei trimite-mi un PM cu id-ul tău,poate mai vorbim :3 Apropo mă numesc Fluff :3 .__. Take care :3
Sper că n-am făcut spam O.o' Urăsc asta 21 Nu vreau să se ia careva de mine cu mi s-a mai întâmplat 21
Oh stai! Mi-a venit o întrebare în minte!!!:
Animalul preferat? 4 Sper că n-a mai întrebat nimeni asta :]]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#17
Ralu :X
Ce aveti frate cu ea?
Na' ca si eu ascult J/K music
En fin...
Wellcome my sweet Kiufu'

#18
@ MinHie
nimeni s-a luat de tine, ti-am arat doar o regula din regulament pe care nu la-i citit >.>''
@Kiufu
Bun venit achi5 (a cata oara ai mai auzit chestia asta 24). Se pare ca nu avem nimic in comun10 dar nu conteaza asa de tare, cred. Sedere si postare cat mai placuta si bla bla bla ca au spus aia de sus. Ah, nu m-am prezentat, ce urat din partea mea sunt Sasha.
Nu am vazut nimic in legatura de carti 39 Citesti? Si ce citesti ?
Ps:sfat: pentru trio-ul de care se cred grozavi exista ignore-ul 71
[Imagine: aaaakip.jpg]

#19
Citat:Ps:sfat: pentru trio-ul de care se cred grozavi exista ignore-ul.

Lol Nu există nici un trio gosh e doar o chestie gen '' ia uite-i pă Kaşim, Loreh and Trini they are so bad with some users and maybe they can make a group. Nu există nici un grup totuşi i said that and it was a joke. Nimic personal. Nu sunt un grup ce naibii. Şi doi nimeni nu e obligat să tolereze pe altcineva, până la urmă tolerăm pe cine vrem şi gata. Gândiţi - vă că dacă staţi într-o cameră cu un manelar care are telefonul cu manele şi tu stai în colţul opus. Eşti obligat să stai acolo pentru că nu ai altă metodă. Trebuie o oră să rezişti. Doar nu te pui să-i dai una în cap că deh nu îl suportă păla.

2 la mână : Libertatea opiniei. Nu îţi place de X o spui totuşi pe faţă altfel eşti ipocrit. O zici şi eşti cinic şi faci atac. Unde mai e libertatea ? 3 la mână : V-aş ruga de acum încolo să vă exprimaţi mai abstract. Adică dacă mai luaţi la mişto, faceţi - o MĂCAR pe ocolite. Nu suportaţi pe cineva încercaţi să-l evitaţi totuşi. Să nu fie chiar atac la persoana respectivă. De asemenea la ce am zis mai sus : Nu îţi convine cineva îi zici pe faţă într-un mod liniştit şi civilizat SAU îl ocoleşti fiind diplomat. Consider că dacă se dă warn cuiva nu e mare chestie dat fiind că nu poţi schimba caracterul cuiva.

Citat:Sper că n-am făcut spam O.o' Urăsc asta 21 Nu vreau să se ia careva de mine

Serket nu s-a luat totuşi de tine, a zis o regulă pe care trebuie respectată. Don't worry Fluffeh toţi facem spam la un moment dat chiar dacă cei vechi ne atrag atenţia. Am fcut şi eu spam o groază când eram mai nou venită so cu ocazia asta îţi zic că nu s-a luat de tine, deci nu-ţi face griji.


Aşa back to Kyufuleţ. Şi eu ascult k'pop şi jrock. An cafe e trupa mea de suflet şi the gazette. The Gazette a cântat un opening / ending de la animeul Kuroshitsuji iubirea mea ade anime 21 so dacă nu l-ai văzut ţi-l recomand. E o superbitate. So ţi-l recomand şi de asemeneaîţi recomand şi manga-ul şi Kuroshitsuji are 2 serii, so nu-ţi face griji dacă îţi place ai la timp să te uiţi până în zori : )) Dacă tot ai timp [ cred ] poate îţi faci timp şi pentru manga. E superbă rău şi ea and sooooo sper că nu te-ai speriat, unii useri aşa sunt mai diferiţi, but te vei acomoda tu. Ai blog ? Îţi place să scrii? Gen poezii, poveşti alea alea. Gfx ? Te ocupi de photoshop ? Mă laşi să-ţi zic Kiufişor ? O.o


PS : Gata gata concentraţi - vă pe topic. Kifuleţ sper că nu te-a deranjat off topicurile astea prin topic la tine .__.
-

#20
omg, dude, what have I done ?

First, in this group are cookies ? god, I want one.
Second, what the ... ? Ce grup ? 78 . There is no group . Zici ca am fi macelari 29.


Daca am deranjat-o, my bad. "Sorreh ?"
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hel?u. Noir 5 1.656 04-08-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Noir
  Hel?u. Nirvana 2 1.339 14-06-2013, 10:59 AM
Ultimul răspuns: Agrona
  Helau, toata lumea Anu-chan 3 1.994 16-12-2012, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Anu-chan
  Helau .Fail. 4 2.438 23-05-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: .Fail.
  Helau. ^.^ Ayuu. 7 3.385 07-05-2011, 11:48 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  Pata de culoare. Helau ! Wonderland 7 3.313 23-01-2011, 07:49 PM
Ultimul răspuns: Alya


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)