Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helau, toata lumea

#1
Salut tuturor! Ma bucur sa devin membru aici.
Cate ceva despre mine: ma numesc Ana, dar prefer sa mi se spuna Anu-chan sau Catty. Am 17 ani. sunt fecioara si locuiesc in Bucuresti.
Anime-uri preferate: Naruto[vazut complet], Bleach[pana la 184], Inazuma Eleven[episodul 40] si Kilari[ma uit pe animax]
Manga citite in ultimul timp: KissXSis[capitolul 12], i`m a pet[oneshot] si Sex Pistols[chapter 0 page 91]
Muzica: rock, in special, si kpop. Prin trupele pe care le ascult se numara si Big Bang, 2ne1, Girls` Generation, SHINee si Linkin Park.
Alte detalii: fan yaoi, fac occ-uri[am cam 16], sunt o fire libertina caruia ii place sa profite de orice ocazie sa ma distrez. Ador sa ies pe afara cu prietenii si sa scriu ficuri.
[Imagine: in7bfb.jpg]
:chuu: Ma vrei? Vin-o sa ma iei! :chuu:
Fiction Blog

#2
Bine ai venit pe Animezup, Anu-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei Ann-chan! Sunt Nico si imi pare bine de cunostinta. Fan yaoi si occ too (eu am vreo 14).
1. Ce alte anime-uri yaoi ai vazut?
2. Care e mangaka preferat?
3. Ce parere ti-a lasat Sex Pistols?
4. Yuri servesti?
5. Ciocolata alba sau neagra?
6. Faci vreun sport?
7. Urmaresti vreun webcomic?

Cam atat m-a dus mintea pentru ca sunt in lipsa de inspiratie. Sper sa te distrezi pe Zup si postare placuta. Smile
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#4
1. Jinjou Romantica.[daca as fii avut timp, poate erau gata si Sex Pistols si Jinjou]
2. Manga sau scriitor? Scuze, astea le incurc mereu. Daca te referi la manga, I`m a pet mi-a placut cel mai mult pana acum. Iar scriitor: Masashi Kishimito.
3. M-a facut sa ma simt ca o pisica, sincera sa fiu. Toate transformarile ma faceau sa ma gandesc... n-oi fi cumva si eu asa ceva? Per total manga-ul m-a lasat in aer ca nu s-a terminat, inca, iar animeul e atat de dinamic ca te prinde. Sunt anumite faze cu Norio, ca cea de la piscina, la care am ras cu lacrimi.
4. Vreau sa ma apuc si de yuri, si cat de curand. Daca ai ideei de anime-uri/ manga-uri pe care as putea sa le vad, lasa te rog PM.
5. alba, aerata si/sau normala. Daca-mi dai asa ceva stau cuminte pana o termin,pe toata.21
6. am facut karata 7 ani, dar, de cand am intrat la liceu nu am mai dat pe la antrenamente. Nu ca nu mai vreau, nu mai am timp.
7. Din nou, problema e timpul, deci, din pacate, nu urmaresc.
[Imagine: in7bfb.jpg]
:chuu: Ma vrei? Vin-o sa ma iei! :chuu:
Fiction Blog



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hel?u. Noir 5 1.662 04-08-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Noir
  Hel?u. Nirvana 2 1.340 14-06-2013, 10:59 AM
Ultimul răspuns: Agrona
  Helau .Fail. 4 2.444 23-05-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: .Fail.
  Helau. ^.^ Ayuu. 7 3.387 07-05-2011, 11:48 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  Pata de culoare. Helau ! Wonderland 7 3.315 23-01-2011, 07:49 PM
Ultimul răspuns: Alya
  Helau there^^ Kiufu^^ 20 9.476 08-10-2010, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Triangle
  neata la toata lumea lead.flowers 19 8.194 14-06-2010, 11:31 PM
Ultimul răspuns: lead.flowers
  Buna la toata LuMeA ChoCho_miss 3 2.408 03-05-2009, 08:11 PM
Ultimul răspuns: ChoCho_miss
  Buna la toata lumea! Miss.Diva 10 5.279 25-04-2009, 06:26 PM
Ultimul răspuns: Miss.Diva
  Buna la tooata lumea!!! Alexa_Pink.Angel 4 2.578 18-08-2008, 11:56 AM
Ultimul răspuns: Alexa_Pink.Angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)