Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna:D

#11
OMG!!
Inseamna ca o sa te corectez cam la orce propozitie pe care o scri.
Findca dehh... nu vreau sa ajunga asa tau AnimeZup.

Orcum fi Happy, o sa fiu planda. Nu o sa fac spume la gura, nu o sa incep sa fac crize de nervi si sa incep sa ... [ poate te speri ] Findca esti prietena [ cea mai buna ] cu Zuzu, o sa incerc sa fiu blanda, nu ca as fi, dar nu itotdeuna sunt. Doar cu prieteni : - J

Si... Zuzu, cred ca si urmezi.
Era normal sa fi exceptie, doar dahh' esti copila mea. Cum as putea face asa ceva? Ai grija ca daca iei note mai mari de cinci la scoala te jupoi de vie sau mai rau... nu te pune cu mine.
Nu vreau un copil tocilar, cu cat mai rebel si fitos, cu atat mai bine. Daca mai e si sadic, pot sa mor fericita stiind ca tu [ sau la cine m'oi fi referit] o sa omori toata Romania, cu manutele tale.

A da... [ again ]
Vezi, draga mea, sa scri macar trei propoziti intregi. Iti spun de pe acum.
Deci ai trecut sau nu pe la regulament?

Cam atat...
Ja ne.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#12
Citat:Findca dehh... nu vreau sa ajunga asa tau AnimeZup.
Orcum fi Happy, o sa fiu planda.

I lol'd

Citat:Vezi, draga mea, sa scri macar trei propoziti intregi. Iti spun de pe acum.

21)))))

ON: Bine venisi. Ai de unde s-alegi sa te amuzi 21.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)