Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

×÷·.·´¯`·)» Hello!«(·´ÂÂ

#1
Hello!Numele meu este Anca si am 12 ani.Am parul blond si lung,ohii albastri,inalta si un corp potrivit de slab.Sunt nascuta in 21 Februarie 1998 fiind in zodia pesti.Animeuri preferate sunt:Naruto,Itazura na kiss,Ashiteruze baby,Yumeiro patissiere,Tokyo mew mew,To love ru,Rosario vampire etc.

Sper ca ma voi integra si nu voi gresii cu nimic.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Haruka2300!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome to roliana, Anca! Smile

Da, si eu sper sa te distrezi 3 Inca un nou venit caruia ii place Naruto 3 BvRo 3
Ma bucur ca zupul are parte de multe, multe persoane noi pe aici 3 Eu iti urez toate cele bune, si sa ai parte de toti prietenii din lume! 21

Intrebari:
1. Ce personaje din naruto iti plac?
2. CE hobby-uri ai ?

Ai auzit de chibi generator? Smile Daca nu, poti sa vizionezi si noile corpuri: http://animezup.com/forum/showthread.php...760&page=3 , impreuna cu noiile haine. Nu sunt inca incluse in chibi generator, dar pew viitor, or sa fie. Tu doar trebuie sa iti exprimi parerea, si daca le ai cu paint-ul, poti si tu sa ajuti pe aici ; ) Abea astept ideeile tale in matrerie de moda 3

#4
Saluty ^^
Nu-ti fa griji in legatura cu gresitul, important e sa stii cum sa reparo o greseala, nu sa nu gresesti niciodata. Welcome to Zup!
1. Ce muzica iti place sa asculti?
2. Trupe/catareti preferati?
3. Culoare preferata?

Hmm, nu stiu ce sa te mai intreb. Ne mai citim pe aici ^^
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#5
Ohayo, draga mea. Bun venit pe aici, sa te distrezi, scumpo.
Intrebari au fost zise, ce rost ar mai avea sa zic altele doar ca sa nu raspunzi la ele?
Am doar o rugaminte, sa treci pe la regulament daca nu ai trecut, daca te indubleca atata inima poti s-o faci?
Iti urez... ce poate ura un user unui nou venit, bla bla bla.
Nalamuriri sau alceva un pm + moderator sau un user cu experienta.

Ai o descriere frumoasa, ce as vrea sa fiu si eu slaba... ironia sorti. T_T
Sa fi cat mai activa.

Ja ne' .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)