Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pata de culoare. Helau !

#1
Deci, sa ma prezint *smile* .
In primul o sa incep cu un micut si simpatic, `Neata *laughs*. Bun, acum sa continuam distractia.
Ma numesc Alice [ yup, that`s my name ] si am doisprezece ani, pe`aproape treisprezece.
Sunt varsator, cu toate ca nu prea-mi inteleg zodia si nu ma potrivesc deloc ei, imi place. Ador sa citesc, caci cu sinceritate spun ca nu am nimic mai bun de facut, si pe langa asta, sa scriu.
Ca orice om, am trupe/cantareti preferati. Ca exemple ar fi :
-Metallica, Black Sabbath, Skillet, Papa Roach, The Gazzete, Within Tempation, Gackt, Rammstein etc. Ar mai fi, doar ca nu-i am acum in minte *smile*. Ascult si K-pop si j-rock, ambele, de fapt *hihi* .
Orlando Bloom si Johny Deep sunt preferatii mei *love* . Ca gen, la filme, prefer drame, horror, comedie and romance (: .
Desigur, dupa cum ati vazut, i like VD . Yup, iar Katherine e preferata mea, pe langa Damon [ pentru ca amandoi sunt rai xD ] .
Oh, am uitat sa mai spun ca am un catel pe nume "Jovi" - Bon Jovi *smile* .
Daca mai aveti ceva de intrebat, as fi bucuroasa sa raspund .
[Imagine: Katherine_Pierce_by_iarazza.png]

"What constitutes evil, real evil, is the taking of a single human life. Whether a man would die tomorrow or the day after or eventually... it doesn't matter. Because if God does not exist, then life... every second of it... Is all we have."
Louis de Pointe du Lac

#2
Bine ai venit pe Animezup, Wonderland!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Alice. Şi bine ai venit pe animezup.
Eu sunt Mirela ^^ Sper să te distrezi aici şi să-ţi faci uşor prieteni.

Am câteva întrebări pentru tine ca să ne cunoaştem mai bine.
1. De unde ai aflat de animezup ?
2. Ce alte seriale urmăreşti ?
3. Care este cartea ÅŸi autorul preferat ?
4. Ce materii îţi plac cel mai mult ?
5. Culoarea preferată ?

Cam atât. În rest, sper să ne mai vedem pe site.
Succes la şcoală şi la postat.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#4
Hei, Mirela ! Nice to meet you *smile* and thx pentru primire .
Sa-ti raspund la intrebari (:

1. De la o prietena, vorbeam pe mess si pana la urma mi-a spus de site.
2. Minti Criminale, True blood [ nu tot timpul ] , intr-un timp m-am uitat la Dinastia Tudorilor, NCIS, CSI N.Y , Mesaje de dincolo etc.
3. Mihail Drumes, Invitatie la Vals, poate. Sau Dorian Gray, nu sunt sigura *smile*.
4. Engleza, romana, desen, muzica, poate matematica dar algebra. Si istorie *smile*. Adica cam tot ce tine de uman, nu sunt cu fizica sau ceva de genul.
5. Rosu-sangeriu, royal blue and black. Si rozu`, dar nu acela de piti si bombon *laughs* .

Multumesc din nou pentru primire *pretty smile* .
[Imagine: Katherine_Pierce_by_iarazza.png]

"What constitutes evil, real evil, is the taking of a single human life. Whether a man would die tomorrow or the day after or eventually... it doesn't matter. Because if God does not exist, then life... every second of it... Is all we have."
Louis de Pointe du Lac

#5
Hey Wonderland .

The questions :

1 . Anotimpul preferat?
2 . Ce crezi despre viata?
3 . Ce crezi despre prietenie?
4 . Crezi ca ai multi prieteni?
5 . Care e prima ta impresie despre mine? 5

Well , that's all . Welcome here , have fun and happy posting without spam .hug
Poate ne mai ciocnim pe aici . ^^'
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#6
Uhm, hi Zuza. ! *smile*

1. Pot fi două ? Căci ador iarna şi vara *pretty smile* . Nu pot, sincer, alege dintre ele : ) .
2. Viaţa e un joc, condus, desigur, de noi. E imprevizibiă, şi-n acelaşti timp enorm de precaută. Se sfărşeşte când nu ne dorim, şi-ncepe fără voia noastră . Asta cred eu despre viaţă. Sincer, mi se pare un clişeu, dar mi-o trăiesc din plin şi mă bucur de toate banalităţile omeneşti .
3. E foarte importantă . Să ai prietenii e ceva magic, să ştii că cineva îţi va fi alături într-un moment greu ajută destul de mult. Deci, pentru mine, prietenia contează foarte mult *smile*.
4. Mulţi ? Nu, prieteni mulţi nu am. Ci doar persoane care mă cunosc şi mă consideră o aşa zisă " prietenă ", când de fapt nu-şi dau seama că nu-mi sunt prieteni. Dar "prieteni", în sensu` adevărat al cuvântului, am doar doi sau trei .
5. Destul de simpatică, şi prietenoasă, pe deasupra *smile*. Acum, aştept să te cunosc, dar până acum îmi pari destul de drăguţă.

So, Zuza. , thx încă o dată pentru primire hug .
[Imagine: Katherine_Pierce_by_iarazza.png]

"What constitutes evil, real evil, is the taking of a single human life. Whether a man would die tomorrow or the day after or eventually... it doesn't matter. Because if God does not exist, then life... every second of it... Is all we have."
Louis de Pointe du Lac

#7
Buna Alice! Ce mai faci? hug Iti urez un calduros bun venit printre noi si sper sa te distrezi alaturi de noi. Acu, daca nu te superi, as vrea sa iti pun si eu cateva intrebari si sper sa primesc si raspunsuri 21

1.De unde esti?
2.Am vazut ca asculti Skillet[ii ador:X] si ma intrebam care e piesa favorita 4
3.Well am mai vazut ca una dintre cartile tale preferate este Invitatie la vals. Ce coincidenta 21 Si a mea. Deja avem doua lucruri in comun 15 Ce parere ai despre aceasta carte? [mai dezvoltat]
4.Ce alte carti mai citesti?
5.Canti la vreun instrument?
6.Care este animeul tau preferat?
7.Dar manga?

Cam atat :p. Inca o data bun venit hug
[Imagine: EnvYQ.png]

#8
Hey ! Bun venit pe AnimeZup !Sper sa te distrezi si sa-ti faci o groaza de prieteni . Nu vreau sa te plictisesc cu intrebari , deja am citit din raspunsurile tale . In fine , nu te mai retin . Iti urez bun venit si spor la postat ! Bye !



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hel?u. Noir 5 1.662 04-08-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Noir
  Hel?u. Nirvana 2 1.340 14-06-2013, 10:59 AM
Ultimul răspuns: Agrona
  Helau, toata lumea Anu-chan 3 1.995 16-12-2012, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Anu-chan
  Helau .Fail. 4 2.444 23-05-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: .Fail.
  Helau. ^.^ Ayuu. 7 3.387 07-05-2011, 11:48 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  Helau there^^ Kiufu^^ 20 9.476 08-10-2010, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Triangle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)