Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Helău !

#1
Nume:C.
Prenume:L.-Andrada
Data NaÅŸterii:05.12.1995
Înălţime:1.59
Ochii:căprui.
Păr:şaten inchis.
Hobbyuri:cititul, statul la pc, Japonia, listening music., watching anime, vorbitul la telefon.
Favourite books:Shogun[1 si 2] de James Clavel ; Elevul Dima dintr-a ÅŸaptea de Mihail DrumeÅŸ ; Romanul adolescetului miop de Mircea Eliade ; RoÅŸu ÅŸi Negru de Stendhal ÅŸi nu in ultimul rand Que Vadis? de Sienkiewicz Henryk. ÅŸ.a.
Top 3 anime:Death Note, Honey & Clover, Nana.
Despre mine:Ascult muzică care pentru alţii este de rahat.Uit mereu cam tot ce îmi spui şi nu îmi pasă de nimic din jurul meu.
Îmi place să citesc romane mari şi groase, de obicei cu dramă şi romantisme.Mă ataşez repede de necunoscuţi şi sunt gata să le ofer încrederea mea, până când sunt trădată.Mă îndrăgostesc repede de necunoscuţi şi nu îmi trece repede.Îmi place să mă consider diferită şi ciudată mereu.Pentru că, după părerea mea, aşa sunt.
Îmi place matematica, chiar dacă nu o prea înţeleg şi încerc să am bunele maniere, chiar dacă de cele mai multe ori nu-mi iese.
Îmi place feminitatea, deşi eu nu mi-o pun mai niciodată în evidenţă.
Nu pot minţi că nu-mi place şcoala.Doar nu sunt una dintre acei analfabeţi care nu vor să înveţe şi se etichetează "cul" că nu le place şcoala.Dacă nu-ţi place şcoala, stai dracului acasă şi vei deveni un măturător de străzi.

Sunt dezordonată, egoistă, rea, nebună, mincinoasă, plictisotoare, leneşă, enervantă, irascibilă, câteodată mă supraestimez, sinceră, realistă, încăpăţânată, rasistă (ţiganii), uneori.

Mai mereu sunt drăguţă, sentimentală, amuzantă şi îmcerc să-mi fac prietenii să râdă/zâmbească.

La revedere !
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ayu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună xD Ayu. Bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici . Eu's Teh. Încântată.
Hmm, cât despre anime-uri şi mie îmi place foarte tare Nana şi Death Note. Nu ai văzut din întâmplare şi Darker than Black? Iar Honey and Clover mi se pare foarte sweet [ deşi nu se numără printre favoritele mele ] . Naiz <3 şi tu scrii româneşte xD [ y'know ăşţîâ 5 ]
Sincer mie nu îmi place şcoala dar sunt conştientă că îmi trebuie şi de'aia şi merg acolo.

Citat:Sunt dezordonată, egoistă, rea, nebună, mincinoasă, plictisotoare, leneşă, enervantă, irascibilă, câteodată mă supraestimez, sinceră, realistă, încăpăţânată, rasistă (ţiganii), uneori.
Semănăm , şi eu sunt dezordonată, egoistă , rea [ nu mereu dar de regulă da ], nebună , leneşă, enervantă , irascibilă, mă supraestimez, realistă, încăpăţânată D:
În rest.. rasistă nu sunt [ de regulă.. ] şi nici mincinoasă sau plictisitoare nu mă consider.

Cred că e pt. prima dată, dar nu am întrebări. Şedere plăcută.

#4
Oh ba da, toţi sunetem nişte mininoşi, minţim din când în când, din politeţe sau altele.Eu sunt politicoasă cu persoanele care merită, deci trebuie să mint, pentru a nu-l face pe respectiv să se simtă ultimul om.

Şi suntem plictisitori pentru unele persoane.Eu cred că sunt plictisitoare pentru unele persoane, cine ştie ?

Ţiganii ne-am făcut prea mult de râs.Din cauza lor, pentru că mama-i româncă (deh) nu-şi găseşte de muncă în Italia, acolo unde este.

Cred că am spus cam tot, de aceea nu ai întrebări.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#5
Buna,Ayu!hug
Imi pare bine sa te vad pe aici.Imi era cam dor de tine.4

Revenind:Bine ai venit!Iti urez distractie placuta!

Ne mai vedem.smile
[Imagine: jr6ws8.png]

#6
Heya Ayu! ^^
Bine ai venit pe zup. Sper ca te ve distra si-ti vei face prieteni muuulti. 21
Asa..regula de baza ar fi...sa nu spamezi!. Smile
Nu pot sa cred...dar si eu am ramas fara intrebari..39
Well...that's all..I guess. Have fun! ^^
See ya around. Bye!

#7
Buna ! Bine ai venit pe animezup !
Nice description ... Stii cum sa te descrii.

In legatura cu muzica, te inteleg ... Si eu ascult muzica care prietenelor mele nu le place.
Si eu consider ca sunt diferita si se vede, am gusturi diferite si unii spun ca sunt ciudata.

Ma bucur ca ai venit pe site !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#8
KRYSTAAAAAAAAAAAAAL !!!!!!!!!!!


Mulţumesc tuturor.[/align]

Şi Sanie, mă faci spameriţă ? :- w

[edit mod]da ăsta ce e dacă nu spam? Read The Rules
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#9
Buna Ayu hug scuza-mi intarzierea :3. Welcome here and have fun ^^
Sper ca ne vom intelege, desi nu ma indoiesc de asta... am vazut ca semanam in multe privinte, chiar si la animeuri 5

Well... nu prea obisnuiesc eu sa pun intrebari, dar de data asta voi face o exceptie xD

1. Ce zodie esti ?! 5
2. Daca tot zici ca asculti muzica ciudata... 39 ce asculti defapt?! eu tot nu m-am lamurit =]]
3. 'Invitatie la vals' ai citit ? Daca da, ti-a placut... ?

Si cam atat... see ya around za forum. Byeee~
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#10
1.Săgetător ^^"
2.Păi depinde de starea mea.De obicei rock, gothic-rock, punk,alternativ ş.a.
Exemple ? Nirvana, Pink Floyd, Paramore (first) Evanescene (second), muzică japoneză/franceză. Dar deh, ascult şi rap dinăsta românesc (nu ştiu ce mă apucă uneori, îmi place să-i aud pe ăia cum spun adevărul despre acest popor.->Ryu, Cumicu(un album), Spike(un album), Nimeni altu (o melodie : )) ) şiiiiiiiiii cam atât.
3.Evident că am citit-o ! A fost prima mea carte de Drumeş citittă.Ohh, eram atât de fascinată, am şi plâns la sfârşit, deh, început de clasa a7a, acum un an jumate.
O carte extraordinară, ca orice carte a lui Drumeş.Îmi place foarte mult stilul lui, ştie să descrie iubirea perfectă în cuvinte, ceea ce nu mulţi scriitori o pot face : )
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Helăăău Lexx45 10 3.037 07-11-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  . Helău! Absinthion 10 3.617 09-07-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Helăăău. Mad Hatter 13 3.996 22-05-2011, 01:23 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Helău. Dust. 7 2.691 29-03-2011, 07:18 PM
Ultimul răspuns: Dust.
  Helăău ! .Rob 22 6.880 22-03-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: .Rob
  Helău ^__^ Iu_l 11 3.590 21-01-2011, 07:58 PM
Ultimul răspuns: Alya
  Helăăău! Liar 9 2.939 28-12-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Helău ^^ Yuki Onna 12 4.549 08-09-2010, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Yuki Onna
  Helău ! xD Pica 4 2.297 13-08-2010, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Pica
  Helău Pipăl! Luka 5 2.183 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)