Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

#41
Nota 10 21 Ai reusi sa omori multa lume, deoarece multe persoane (mai exact tineri) merg la internet-coffe 71
Next...gandul meu malefic este...sa fac sa nu mai existe nici o carte pe Terra! (atentie: doar cartile sa dispara, revistele sa ramana)

#42
10 pt ca sunt carti de scoala si nu se pot transforma in reviste(yay!no school),dar cartile de orice alt gen sa dispara,chiar ca e gand malefic,mai ales daca nu rezisti sa nu citesti deloc,dureros.

Gandul meu malefic este sa ii punem pe baietii care isi bat joc de vestimentatia fetelor sa se imbrace ei in rochii,fuste etc. si sa se invete minte sa nu mai comenteze.






#43
Well deja stiu baieti care se imbraca in rochii, fuste, se machiaza si etc O_O' dar oricum gandul nu e foarte diabolic, ar putea fi chinuiti si mai rau de atat .-. oricum nota mea e uhm undeva intre 9 si 10 n_n'

Gandul meu malefic e sa le fur toata ciocolata obsedatilor de ciocolata O_O''''''''

#44
24 big deal ... gasim noi altceva 21 dar tot e maefic T___T reao T_T cum ai putea ? 8,50/10

Gandul meu malefic este sa interzic tot ce tine de anime si manga :ha:
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#45
Nota 10! Omg, chiar ca asta este un gand malefic 22

Next: Gandul meu malefic este...sa interzic tot ce tine de muzica...

#46
Nush...ii dau un 9,50.As putea sa traiesc fara muzica.Insa nu fara Yuki(la naiba...el e zeul meu:X).Cu toate ca gandul tau e destul de malefic.
Next:Gandul meu malefic este sa pun o mie de bombe la concertul RBD.Poate asa scap de adolescentii aia nebuni(gomen fanilor..dak sunt21)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#47
hm, da... intr-adevar e un gand malefic, dar numai fata de cei carora le place RBD si pt. cei care urasc trupa... cei dezinteresati banuiesc k no comment, deci iti dau un 84

Next:gandul meu malefic este sa distrug lumea (cel putin tot ce ma enerveaza, numai manga, anime, si chestii de genul asta sa ramana! si desigur, computerele4)ce ne-am face fara computere!
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights

#48
Sa distrugi lumea...un gand care s-a mai spus pana akm de cel putin trei ori.Nu mi se pare mare chestie..la un moment dat,tot se va distruge.Mie cel putin nu imi pasa de ce se intampla.Nota 8.
Next:Gandul meu malefic este sa il omor pe Shu ca sa fie Yuki doar al meu...hihi
(doamne fereste...shu e mititelu meu kawaii)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#49
1 e...................

sa dau viata personajelor anime si sa le folosesc ca sa conduc lumea 212121

#50
Nota 10 21 Ar fi oribil sa dai viata unui personaj care de exemplu ar putea intr-o zi, distruge un intreg oras...Deci e un gand destul de malefic 21

Next: Gandul meu malefic este...sa nu mai existe mancare 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)