Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Gandul meu malefic
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ok...jocul suna ceva de genu asta:fiecare user va pune cel mai malefic gand al sau.Urmatorul ii va da o nota de la 1 la 10,cu conditia sa puna si el un gand....e super funny!
Gandul meu malefic...este sa dau foc la liceu!
sa dau fok la liceu> hmm..... e un gand malefik cam obisnuit nuj as vrea ceva originalitate. => cred ca un 9,6 ar merg doar e o idee buna421

next:
gandul meu malefik este..... sa folosesc death note-ul meu si sa scriu toti oameni buni in el.(am vrut sa fie mai diferit decat in anime so my name is arik {comes from kira}10)2121
Hmm....multe persoane isi doresc asta(printre care si eu).Dar sa ucizi oamenii buni?Ce ti-au facut ei?21.Primesti un 9,99...pentru ca te iei de persoanele bune.

Gandul meu malefic...este sa distrug tot ce nu imi place.
si dak nu aigusturi si distrugi ceva frumos? [-X nu e frumos ...9.80

sa vedeeemm....
gandul meu malefic.. as vrea sa inchei un contract pe veci cu niste extraterestrii, sa ajung pe o planeta frumoasa si curata, si sa ma intorc,dupa un timp,sa ucid orice fiinta umana care imi iese in cale, dar absolut pe toate..... i hate humans >.< i love animals

[Imagine: 967339c1.gif]

yulobo

9.90 >.> Good idea ... but ... ma vei omori si pe mine? 20 o prietena ... o colega de forum [24] ... I don't like this ... dar e malefic 21

Gandul meu >.> [malefic ...] Sa daram scoala [impreuna cu profesorii 65] cu un ciocan [gigantic, normal >.>] ... Si sa scot materiile nefolositoare :closedeyes: si sa fac [nu mai tine de gandul malefic >.>] scoli "specializate" ... sa studiezi o materie pana te saturi de ea ... [asta e malefic xD] ... Sa faci 24/7 [si duminica] ore de la 7 am pana la 7 pm 19 Si nimeni cu regim special xD Doar materia x [cu toate ca n-ar fi rau 105]

24
71 ai cam multe ganduri malefice printre care le gasesc si pe unele de ale mele 4....9.97 daca distrugi scl ce or sa faca tocilarii ...21 saracii nu te-ai gandit si la ei ?
39 gandul meu malefic este de a omora toti criminalii toti violatorii cu sange rece ce fac atatea nedreptati... :32: shtt poate in viitor ma voi angaja in aceasta slujba
10...de acord cu tine!Nu am luat-o razna...inca...
Next:Gandul meu malefic...este sa ii fa sa sufere pe toti baietii care isi bat joc de fete!
bun gand malefic 10****** este cel mai bun gand malefic de pana acum

gandul meu malefic este sa ... pun pe o corabie toate persoanele care ma enerveaza si sa ii l-as sa pluteasca in mijlocul oceanului in nestire
umm.....cam ciudatel este bun dar......e un dar acolo nuj dc 23 un 9,8

next:gandul meu malefik este sainventez ceva super folositor amenirii,sa il vand rusiei pe o suma extraordinara,si cu banii sa conduc lumea 212121
Sa spunem...ca gandul tau merita nota 9,50.Tu il vinzi rusilor...iar ei te vor ucide.Tipi sunt obsedati de putere...vor totul pentru ei(stiu ce vorbesc)
NExt:Gandul meu malefic este sa ii ucid pe cei ce chinuie animalele.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16