Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

#31
Pentru mine nu-i chiar asa malefic, caci eu nu ma fardez....imi place naturaletea10 deci8.50 pentru ca s-ar putea pe restu` sa le afecteze
------------------------
Gandul meu malefic este acela de a interzice inghetata pe timpul verii > : ) nu-i chiar malefic....da eu n-as putea trai fara inghetata din frigiderul verde 20!

#32
Mie imi place foarte mult inghetata si multora dintre noi le place. uneori nu e numai placuta ci si utila, te mai racoreste pe timpul caniculei, asa ca e un gand nu char malefic dar pentru un incepator in ale ticalosilor malefici e destul de binisor smile

Nu cred ca e chiar asa malefic. Ci as spune ca are 2 taisuri unul malefic si unul pozitiv.

Sa adun toti tiganii din lume si sa repun in functiune fostele lagare naziste ca inchisori pentru tigani. Si sa stea inchisi pe viata acolo. Si desigur torturati cu ROCK la volum maxim Smile

#33
Hm...39 sa sti ca unii tigani sunt de treaba, insa doar unii...Insa imi place ideea ta cu rock-ul 21 So...Nota 9

Gandul meu malefic este sa nu se mai vanda Pepsi in niciun magazin, deoarece este un suc foarte periculos (nu sunt in masura sa vorbesc, beau Pepsi in prostie 21 )

#34
Nu beau sucuri in general ...so din partea mea poate sa le interzica pe toate 21
Nu e tocmai un gand malefic dar prietena mea ar muri daca s'ar intampla asta deci 9,50 21


Gandul meu malefiic ... hmm
As interzice dulciurile, titanicul, strandurile si papusile Barbie 21)

#35
dulciurile da buna idee, fac numa rau, strandurile...dak ne faci la fiecare o piscina acasa in curte mis deacord....papusile barbie...nu orice copil(fetita) se joaca cu ea face arte din copilaria ei..
dar ai nota 9.30

gandul meu malefic e ca sa vad toti baietii din lume machiati si fardati ca fetele 21
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#36
Oh da 21 mai degraba amuzant, dar nah...cum nici unui baiat nu i-ar conveni, intr-advar e un gand malefic 21 Nota 10

Next: Gandul meu malefic este...sa nu mai fie voie sa se difuzeze nici un anime. (nu as rezista, da in fine20, so...bateti in lemn time out ca yo n-as rezista 20 ) dar nah...trebe sa fie gand malefic :10:

#37
9,50.De ce dau aceasta nota?Pentru ca le-am putea vedea pe net.Dar pentru cineva care nu are aceasta "sursa"...e aiurea.Dar eu raman la nota mea.
Next:Gandul meu malefic este sa le distrug pe toate fetele care au figuri in cap.
Le-as bate toata ziua....e ceva personal21
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#38
Foarte fain gand malefic sunt deacord cu tine!
Nota 10

Gandul meu Malefic:: Sa fie inchise toate siteurile si forumurile anime si manga din lume...(wah nas rezista fara ele ar fi sooper sec...)
nota va rog...
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#39
Nota 10 !
Asta da gand malefic 21 Nu as rezista,ar fi atata de aiurea si de sec...
Next: Gandul meu malefic este...sa oblig toti baietii sa se rujeze 21 (cu exceptia lui Gackt bineinteles 21 )

#40
Uhhh...asta chiar e un gand malefuc-cred ca saracii de ei ar muri 21 10 pentru acest gand splendid ))
Gandu meu malefic este sa pun o bomba in toate internet-coffe 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)