Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

#51
20 vrei sa ma omori?20 intr-adevar e un gand malefic... but it's not flawless. I'll give you 9.70 for it

Next: my evil thought is to kill everyone in my family... after all, you only hurt those you love... even if I hate them all
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights

#52
Mda...gandu asta e mai mult nebunesc decat malefic.Dar totusi merita nota 10...nu stiu foarte bine motivul..poate din cauza ca "vrei" sa iti omori familia(wtf).
Next:Gandul meu malefic este sa ii omor pe toti pilotii de Formula 3(sigur o sa ma trezeasca cu masinile lor)...si automobilele sa le arunc din avion peste casa lu Guta si Salam..sau km ii zice lu ala.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#53
ha ha ha ... sa omori manelisti renumiti .... o daaa .... e un gand super bum ... :yes: ... iti dau 9.79 ... e buna faza ... 4

Next: Gandul meu malefic este sa distrug toate geamurile si pahare si bibeloruri din toata lumea prin tipatul meu puternic 24 si pe deasupra sa las lumea fara auz 3 ani de zile 24 <<ce porcarie am zis si eu>>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#54
*ahem* asta nu e chiar un gand malefic... oricum, iti dau un 9.10 pentru imaginatie

Next: my evil thought is... I want to watch my dad dropping dead (I hope I'll get to see that day46) if I don't kill myself before that
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights

#55
LOL you are Crazzzzzy 21 nota 1 21 ... Eu iti garantez ca nu ai vrea sa vezi asa ceva 2124 .. mai gandestete odata ..

Next: Gandul meu malefic : Hmm sa vedem .. Sa se rastoarene autocarul celor de la FC Dinamo Bucuresti in cea mai adanca groapa si sa ajunga langa Catalin Haldan ( unicul capitan 21 ) ...

#56
Nota 10!!! 21 tin cu Steaua 10

Gandul meu malefic este sa impusc pe cineva in cap, sa ii tai burta sa-i scot matele, sa i le atarn de gat, sa-l pun spanzurat de lustra in baia celui mai mare dusman al meu sau al dirigai/profei de mate si sa scriu cu sange pe spatele lui: "Craciun fericit!" 21)

Eww la ce ma gandesc si eu...

#57
sinistru gandul...merita un 9.7

Gandul meu malefic este sa leg ,pe cineva care il urasc, de un copac si sa il bat/chinui, pana ma satur de el (dar totusi sa ramana in viata),iar apoi sa il duc in cimitir si sa il ingrop de viu si sa dau foc la mormant dupa aceea.....

#58
10 , imi aduce aminte de un film , dar nu-mi amintesc care
Gandul meu malefic : Sa pun o bomba in fiecare scoala ji una mai maca profei de Bio [ cat ma enerveaza cu disciplina ei craniu ]

#59
Desi mi-ar placea din tot sufletul sa-ti dau 10 deoarece si eu detest scoala, mi-e teama ca nu iti pot da decat 6! Deoarece cu toate ca daca nu ar mai fi scoli, nu ar mai trebui sa invatam,etc. ; insa nu am mai ajunge nimic in viata...

Next: Gandul meu malefic...este sa nu mai existe apa 21

#60
Uhm...pai l-am inlocui cu suc.Insa avand in vedere ca la baza acestei bauturi se afla apa....cred ca am da in mare parte de belea.Cu toate acestea,oamenii de stiinta ar gasi un inlocuitor al apei(sunt sigura de asta) si am scapa.Sau...ne-am adapta noilor conditii si am incepe sa traim intr-o lume desertica.Insa ii dau nota 9 pentru ca m-a facut sa vorbesc precum o obsedata21
Next:Gandul meu malefic este sa esueze experimentul de la Geneva...sa se formeze o gaura neagra...si sa inghita doar oamenii rai.De ce?Eu sa raman singura persoana rea...printre atatia oameni buni...sa imi creez lumea mea perfecta.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)