Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

#21
10 nici eu nu ii prea suport

GM Sa ii bat pe toti colegi din scoala care m-au facut tocilara sa ii bag intr-un cazan cu smoala si sa torn pene peste "saraci colegi" si sa imi bat joc de sa ei si la sfarsit sa ii arunc intr-o groapa fara fund

#22
10 pt inventivitate. Dak le puneai si cornite roz era super 4


W: sa iau toate proastele alea care spun ca-ti sunt ''best friend'' dar de fapt se saruta cu tipul care-ti place tie pe la colturi si sa le inec in Marea Moarta

#23
Nota 9.99 ...Tipele alea merita ceva mai rau ...xD

My evil idea ... 15 :
Sa pun branza in pantalonii coelgului meu si prin toata casa sa ... 15
LOLNOPE

#24
Nota 10 . Imi place ideea ta 71

Gandul meu malefic este...sa oblig pe toata lumea sa aibe in calculator minim 50 melodii de ale lui Gackt, si sa oblig lumea ca in loc de reclame si alte tampenii care sunt pe cladiri in oras,sa fie afisat Gackt 21

#25
10 cu plus 21

Vrei sa stiti gandul meu malefic?

Sa le dau cu lenjeria lu Gackt p la nas la toti baietii (cei care citesc asta se exculd21) ca sa se obijnuiasca cu gusturile toturor fetelor(care asculta si le plac gackt) si sa nu se mai ieie de ele. si sa le bag Non-stop Gackt in discoteci si Mp3-uri sa le bazaie minte pana la refuz si o ureche sa le sune ocupat 21
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#26
Pai ce sa ceri de la o maniaca dupa Gackt?21Sa se obisnuiasca cu gusturile fetelror...hmm..suna destul de palpitant!Cred ca un 9,90 e bine10
Next:Gandul meu malefic este sa bag toti plagiatorii intr-o camera plina cu lei!Hahaha
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#27
hm...imi plac leii!!!fain gand ai, ai nota 10

Next: Gandul meu malefic e ca sa fie omorati si bagati in inchisoare toti asasinii, violatorii si hotii nenorociti! Ii urasc! Mai ales pe unu pt ce o facut adik o vrut sa faca cu prietena mea.

nu e chiar asa malefic da nah...inventie de moment...
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#28
Nota 10.Chiar sustin ideea ta, nu este bine sa fie in libertate asasinii, violatorii si hotii.

Gandul meu malefic este...sa oblig toti baietii sa poarte sutien 21 (cu exceptia lui Gackt, bineinteles 21 )
(nu e chiar asa de malefic, mi-a venit pe moment 21 )

#29
21 mai degraba amuzant 21 sutien... stai sa-mi imaginez :perv: uhh 10 %

gandul meu malefic este sa ucid toti copii mici si rasfatati si sa-i bag intr-o grota sa putrezeasca in ea

#30
ony-chy....
Intr-un fel nu e vina copiilor mici ca s-au nascut si ca parintii i-au rasfatat, insa sunt destul de enervanti....So...Nota 8,50

Gandul meu malefic este...sa fac sa nu se mai vanda farduri in nici un magazin 21 (asta chiar ca e gand malefic 21 )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)