Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

#61
sa esueze experimentul de la geneva- imi place cum gandesti de la mine ai un 10000
cel ami malefic gand al meu este :la sc sa aibe loc un incendiu in lab de istorie,elevi sa se evacueze repede,si acolo sa ramana profa cre v-a muri arsa sau isi v-a taia venele cu deschizatorul de scrisori.
je ne
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#62
10 ca nici nu prea o inghit pa' aia de Istorie
Gandul meu malefic:Ca profa de Franceza sa devina emo,iar in blocul in care sta sa ia foc,iar profa sa se duca pe bloc sa se arunce k sa scape de foc....stiti de ce nu s-a dus in jos pe scari din cauza ca e EMO:ha:4

#63
Super! 10
Gandul meu malefic e sa duc catalogul in Africa si sa il las acolo....ce se intampla cu el....ma intereseaza cum ma intereseaza de tehnologie :yes::ha:
[Imagine: kikwang.gif]

#64
Ehh e tare hai ca ii dau 10 !!! Aii sa auzi ce gand imi trece mie acum prin cap 78
Ma gandesc pana mi se incinge creierul sa il imbrac pe fratele meu intr-o rochita de balerina sa il machez ca pe un claun sa ii fac poze ceea ce nu ii place si sa arunc cu o galeata de apa in el si apoi cu pene de gaina.Sa vad cum reactioneaza 24

#65
Nota 10 21 Ii interesant la ce te gandeti 21
Next: gandul meu malefic este sa nu mai existe ciocolata pe Terra

#66
oooo....nu vreau asa ceva....ador ciocolata ^^"

gandul meu malefic este sa fie toata saptamana ore de scoala
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#67
Nota 9 E chiar un gand malefic, pentru ca toti copiii ar fi torturati daca s-ar intampla asta 21 Insa pe adulti nu i-ar afecta (ma rog, inafara de profi)

Next: gandul meu malefic este sa nu mai fie voie cu telefoane mobile decat peste 18 ani 21

(si ai grija ca nu mi-ai dat nota)

#68
ooo.....iti dau un 10 ^_^

deci sper ca nu ai face asa ceva %_%

gandul meu malefic este sa faca toti la scoala 5 ore de matematica pe zi ( in fiecare zi +sambata si duminica)
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#69
:-S e cel mai ingrozitor gand malefic pe care l-am vazut 20eu iti dau 10 pt k chiar e malefic dar sper sa nu se intample nikiodata asta 17
gandul meu malefic este sa fac toti profesorii sa vina imbracati la scoala cat mai ciudat: lu profu de mate i s-ar potrivi atat de bine o rochitsa roz care i-ar scoate in evidenta picioarele minunate, profului de romana i-ar sta bine cu niste pantaloni scurti shi un tricou aaa da shi parul sa fie impletit in codite( offf pakt k e chel :2Smile la restu ma mai gandesc 71

#70
10 asta e chiar un gand malefic ( mwhaaaaaa)

gandul meu malefic este ca toti oameni sa unble imbracati pe strada in rochite roz ( si fete si baieti) ^^"
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.






Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)