Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

10 duduie, aşa o să-mi fie mai uşor să-mi realizez dorinţa malefică pe care o voi pune mai jos:
VOTE HISTOREH FOR PRESIDENT FFS!!!11ONEONEELEVENoneone
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Hmm,meriti un 10,minte diabolica!
Gandul meu malefic de azi(caci am unul in fiecare zi):Sa ma furisez noaptea in casa Alexandrei,sa o rapesc pe Alexandra,si s-o ingrop de vie pe Alexandra!Mua-ha-ha!OK,ca sa nu fiu chiar un geniu diabolic,s-o ingrop pe Alexandra de vie cu tot cu Madalina!(daca tot sunt prietene asa bune).

Ohh,sunt malefica!Stiti jocul ala cu Omul Negru?Eu pot fii mai rea decat el!:die:

9... =]]Imi place ultima parte O.o

Next : Gandul meu malefic ... Sa distrug Zup !!! [ glumesc, asta ar fi prea exagerat =]] ]

Sa ma razbun pe veciul meu care mi-a luat azi curentu` de geniu ce`i ... Hmm, ii inund casa, apoi folosesc scuza lui tampita : " Ce ma intereseaza curentul tau, daca al meu merge ? " - " Ce ma intereseaza inundatia ta, daca casa mea e pe uscat ? " =]]

21 Ok...Merita 10.Si eu as face la fel.

Gandul meu malefic e ca inr-o zi sa stapanesc lumea,sa stau pe un tron mare,sa am 100000+ de servitori,si un pisoi impaiat ca animal de companie numit Capitanul Fluffy...21
Gee ce ganduri idioate mai am si eu
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

Iti dau 9.50.!Pentru ca nu era Capitanul Fluffy,era Amiralul Fluffy!:smart:
Gandul meu malefic de azi-Sa-i jefuiesc pe cei mai bogati oameni din lume,si apoi sa-mi construiesc o vila din aur,si sa port cele mai incredibile haine,si sa fiu cea mai frumoasa fata din univers!Ce frumoasa ii viata...:crazy:

9,999999... Pentru ca mie nu mi dai nimic 21

My malefikk thought is...Daca tot sunt NEBUNA dupa japonezi(si...restul asiaticilor),vreau sa rapesc unul.O sa l leg cu niste fundite,o sa i bag un ciorap in gura (LoL 24 ) si il tin in dulap. 21

PS:Capitanul Fluffy cunoscut si sub numele de Amiralul Fluffy 21
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

21 Iti dau un 9,90, o idee excelenta insa eu i-as baga un mar in gura, ca sa fie mai original21

Gandul meu malefic: Vacanta sa se prelungeasca, iar cand va incepe scoala, ca prin minune scolile sa se darame , iar toti profii ,suparati, sa plece in alta tara......iar cand se vor intoarce, sa se intoarca bogati.....sa-si reia posturile si sa ne creeze conditii de 6 stele in scoli 19
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

9.60 - Profesorii ar trebui sa plece definitiv sau macar pana se calmeaza si sa nu vina la scoala sa se planga de salariu ... Dar ar fi tare ca profesorii sa fie inlocuiti si acestia sa ne faca o scoala din aur. Dar cred ca regulile nu se vor schimba deloc 20
Next : Gandul meu malefic este ... sa distrug vacantele 19 !!!
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Iti dau un 5...cum mai sa distrugi vacantele?21...Uite...as muri daca nu ar exista si scoala pentru ca m-as plictisi groaznic acasa, dar puii mei, fara vacanta ma arunc in cap21

Gandul meu malefic e sa rapesc toti coreenii buni, sa ii ascund in debara, iar apoi sa imi satisfac placerile perverse cu ei 15
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

Wow, asta chiar e malefic2 Si chiar inspaimantator intr`un fel...pentru ca ma asteptam la asta21. Oricum, probabil ca ti`ai lua in cap milioane de fete. \"Ii bai, da` nu`i catastrofa\", 7.

Ok...visul meu cel mai malefic este sa am destula putere cat sa pot sa distrug intreaga planeta fara eforturi, si sa fiu capabila sa ucid fara urmari prea grave pentru mine pe toti cei care incearca sa puna mana pe mine, exact ca si un cub de zahar ucigas, care atrage furnicile doar ca sa le omoare. Si (imi pare rau Ama), printre atacatori sa fie si tipi coreeni draguti, dar care sa nu aiba o soarta diferita.
...ok, stiu ca suna groaznic de ciudat si ca pare o idee de fic horror, dar chiar e unul dintre visele mele malefice. 4
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)