Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

Toate posturile ce vor avea mai putin de 2 rânduri(argument) vor fi automat şterse. Nu mai stau sa dau edit la fiecare in parte.Mă doare mâna X__X
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Ce bine pe mine ca sunt adolescenta, si ca nu`s nici parinte[adult] nici copil XD So... nota 9 10 [ai uitat sa ne incluzi pe si pe noi XD]

Okay, gandul meu malefic, e sa iau fiecare baiat in parte[de preferat aia care au peste 14ani], si sa-l transform pentru o luna in fata, sa vada cat de minunat e sa fii fata 8D Daa..sa vada cum e sa mori de dureri de burta in fiecare luna, toate placerile vietii *devil*...sa vada cum e sa suferi dupa un bou, si alte chestii [lolz, ii fac si gay O_O]

Like it? ... pentru ca eu chiar imi doresc sa fac asta XD
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Gândul tau nu mi se pare rau deloc. De ce spun asta? Pentru ca tot aud baieti care spun ca e simplu a fi fata. SUURE!Imi place ca e ceva original...care nu tine de scoala, profesori sau gânduri care au fost spuse si ră-spuse. Si totusi... idee de a-i vedea intr-o asemenea impostază mai amuza in draci. 10

Next: Gândul meu malefic este sa "distrug" inspiratia tuturor scriitorilor de fic-uri. Inclusiv pe a mea. Pur si simplu... sa nu mai existe Fan Fiction ^_^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




auci 22 ...urat...fooooarte urat 21 . ei bine, itzi dau 8 findca ai fost originala , dar asta a durut! *sigh*:...:

Gandul meu malefic este sa invoc demoni pe terra ca rautatea sa iasa la suprafata iar eu sa ma pot bucura de suferinta persoanelor ce ranesc doar ca sa se distreze iar totul sa fie un haos total unde unica bucurie sa fie rautatea .

off: cam dur cei drept, dar nu prea aveam inspiratie 21
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

WOW....pai...ti-as da un 9,73..........de ce?......ei bine....nu mi-au placut niciodata DEMONII...si nici nu-mi va placea vreo data....dar ideea.... ....foarte malefic...

Next: Gandul meu malefic...este sa ucid toata lumea....pentru a face baie...numai in sangele oamenilor nevinovat.....Devil!
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

10,dar ma-nspaimanti!Parca traise candva o regina care facea ceva de genul...dar esti tare!Cum te cheama?Vreau sa scriu o poveste pe spectrul realitatii si ai fi un personaj ideal!
Gandul meu malefic este sa...sa le spun tuturor oamenilor intelectuali de pe planeta sa se lase de treaba pentru o saptamana ca sa vada toti prostii ,care se mai cred si destepti si nu au pic de respect,ca ar fi pierduti fara oamenii intelectuali,pe care de multe ori ii jignesc.Defapt nu ar avea cum sa sesizeze asta ca ar muri dupa trei zile!Stiu ca poate nu vi se pare multa lume,dar credetima dupa o chestie ca asta dispare 90% din populatia planetei.

ai un 9.97 de la mine...ce s-ar face prostii fara oamenii intelectuali?
gandul meu malefic: sa-mi iau profa de romana si sa o pun in scaunul electric iar cand scapa de acolo( daca mai scapa vie desigur) sa o bantui pana cand face infarct si moare.:die:
Stiu ca nu e un gand foarte inspirat sau foarte malefic insa profa mea de romana e o zgripturoaica :99:
la cat ne-a dracuit ea pe noi, cat ne-a jignit si ce note ne-a dat...cred ca o merita cu varf si indesat:??:yes:
cred ca daca ar citi ce-am scris aici...mi-as face singura cruce:...:
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


ai un 8 de la mine 8 fiindca sincer si eu i-as face la fel profei mele de romana 29 azi a impartit numai 4 in stanga si'n dreapta 20 [inclusiv mie ] defapt... nu vrei sa aplici acelasi tratament la toate profele de romana ? 5 eu zic ca merita 21

Asa.. 8 Gandul meu malefic este sa ii iau pe baieti de la mine din clasa si sa le spal creieru, punandu'le bineinteles o personalitae de fata 21 [ fiindca ei rad tot timpul de mine cand imi aranjez marul sau ma dau cu strugurel 29 ] si sa vada si ei cum e sa fii tot timpul preocupat cu parul, hainele, machiajul.. si chestii d'astea..oricum.. la ei ar arata mult mai penibil deoarece ei ar ramane inca baieti 24.. ar fi prea penal 3 Doamne, ce n'as da sa se intample asta 21

Sa spargi creierul baietilor... imi place21... si eu imi urasc colegii si chiar le`as face asta... so, ai un 8 spre 9 de la mine, caci eu speram sa ii omori de tot, nu sa le pui o personalitate de fata... whatever...

Gandul meu malefic este sa omor un coleg. Poi, prima data il biciui, apoi ii desfac pielea pana ramane doar carne. Apoi ii cos buzele si ii smulg sprancenele. Apoi il dau cu sare pe corp si il biciui in continuare. Apoi ii rup degetele. Ii tai cate o mana, apoi cate un picior, apoi ii tai bucati din corp, apoi ii tai gatul. Dupa care ii zbrobesc capul... apoi il tai in bucatele si le arunc in foc.4
Sunt malefica 2419

Putin cam neinspirat ,ai un 9 .Un alt gand malefic de-al meu ar fi ca atunci cand suntem singure acasa sa ma razbun pe sora mea si pe amici ei (mai mici decat ea) in urmatorul fel:
-descarc de pe net Casa celor 13 fantome ,The grudge ,Sillent hill si ,cireasa de pe tort The human centipede(cica e un fuilm care iti intoarce stomacul pe dos)
-imi indop victimele cu mancare
-le leg de niste scaune ,in asa fel incat sa nu poata sa scape sau sa miste capul
-dau drumul la filme
-ma asigur ca nici unul nu inchide ochii
Sfarsit




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)