Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

Ciudat gand insa iti dau un 9 (nah, iti dau in 10, nu crred ca s-ar lasa cineva rapi pe aici asa ca dap, un 10)
Gandul meu malefic (okay pregatitiva, aici chiar este malefic) (PS: nu sunt o criminala! cel putin nu inca 21 ): sa injunghii unul dintre colegii pe care nu-l pot suferi si sa vad cum i se scurge incet sangele acela afurisit si minutele sale se risipesc usor (bine...am exagerat insa am cam multi nervi in acest moment asa ca nu ma bagati in seama)


Ai un 10+ de la mine, dear. Şi eu mă gândeam cât de mult m-ar satisface să îmi văd unii colegi suferind. Să mai ştie şi ei cum e să suferi, şi nu numai să îi vadă pe alţii suferind.

Next: Gândul meu malefic de ziua de azi este să o iau pe colegă-mea de bancă şi să o scutur bine de tot pentru că mă exasperează că tot face pe victima din orice. I-aş lua telefonul şi aş râde de mesajele răposate de la prietenul ei care mama naibii ştie de unde provine, şi apoi aş agresa-o verbal să văd dacă se senzibilizează şi face scandal la mine. Îmi place să facă cineva scandal. 15
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

Evelyn.. ahh, eu as si ciufuli-o putin. :]] Ai un 9 de la mine. O.O

Next: As lua-o pe pitipoanca din a VI-a C si as ciufuli-o putin. xD As arunca-o de la etajul doi al scolii, as juca putin fotbal cu capatana ei ciufulita, as arunca-o la gaini sa-i faca o frizura mai noua ca tot pe aia veche o foloseste si i-as face in ciuda cu faptul ca am fost cu tipul cu care ea nu a fost. >:] App.: As arunca-o si in cocina la purcei pentru ca si aia se imbraca cu haine noi O.O

Iti dau un 9.50 pentru ca este a VI-a C si nu B24 eu am ceva cu a Vi-a B
cam violent 6821

next: Gandul meu malefic este sa pun cate un schelete sau ceva de speriat in fiecare clasa, si sa las geamurile deschise. Ar fi bine ca unii dintre ei sa se arunce pe geam21 am mai scapa de coca si pitsi .24
Cea mai reuşită semnătură.

True , true . We all want a World without pitsi and coca's . Însă îti dau un 9 50 . Dacă clasa lor e la parter se aruncă prin grilaj ? O.o

Gândul meu malefic este să îi pun piedică acelor pitsi de la mine din clasă când trec pe stradă şi să cadă într-o baltă plină cu noroi .

[Imagine: MANOWAR.jpg]
Brothers everywhere
raise your hands into the air
we're warriors, warriors of the World !

Nota 8, I already did it,dar dupa aceea am ras prea tare si a trebuit sa fug ca la maraton 21

Gandul meu malefic pe ziua de azi e sa sar gardul gradinii si sa nu mai am cum sa plec acasa decat saptamana viitoare,ca sa nu uitam ca am o pisica plangacioasa (nu glumesc,chiar urlau azi noapte 2 motani si nu puteam sa dorm) de casapit *evil*
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

De ce sa bati pisica? Nu-ti plac animalele? Trebuie sa recunosc ca este malefic. Gandul merita un 9.5 dupa parerea mea.
Next: Gandul meu malefic este sa adun toti profii planetei si sa-i omor apoi sa distrug toate scolile , liceele si facultatile cu cate o grenada. 19
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

1. Pacat ca nu se poate da -0 sau mult mai minus de atat. Imi place scoala, inveti din ea; nu ramai un prost toata viata. Inveti sa scrii si sa citesti si altele. Profesorii imi plac, desi cateodata mi se par nedrepti, ei si-au luat angajamentul sa ne invete (unii, altii stau si citesc reviste in loc se predea). Chiar nu vreau sa-mi inchipui o viata fara scoala si logic, fara profesori, unde toti ne-am balbai ca nu am stii cat fac 1 + 1 sau n-ar stii sa vorbeasca nici sa zica cuvantul "cal".
Gandul meu malefic este atunci cand mor... sa-i trag pe toti in groapa cu mine, ca sa nu mor singura.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

5 39. Nu mi se pare atât de ingenios. Asta arată că eşti zgârcită sau egoistă [ sau cel puţin asta ar crede cineva care nu te cunoaşte bine, nu spun că eşti zgârcită sau egoistă ]. Şi până la urmă. toţi murim singuri.

Gandul meu malefic este să-i pun piedică 'profei de matematică.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

6 -> That's not bad at all. 21 But it's 'kay,

Next: I wish to kill the president of US, just for fun.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)