Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

Bravo ! 10 ! Imi place cum gandesti ! Si eu urasc manelele btw 21 . OMG mai bine muzica populara decat prostiile alea de manele =]]
Gandul meu malefic este sa distrug toate scolile din lume si sa las in viata doar elevii din ele , profesorii sa moara toti ! 19
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




Cred ca meriti ... 9.70 . Wow ce minte diabolica poti sa ai Miranda ! 21 Unde intra atata rautate in tine ? 21 mai bine i-ai lasa pe alti sa faca dreptate in locul tau !
Now, my turn : Gandul meu malefic este sa il parasc pe colegul meu , la "asa-zis lui iubita " ...adica sa ii spun domnisoarei Laura , ca asa o chema,ca unu' de la mine din clasa inventeaza cate-n luna si in stele despre ea si el ... , cand nici macar nu sunt iubiti ...( dabea astept sa ii dea o palma ...)

9,99(totusi,e cam prea)Ma bucur ca e doar un gand si ma bucur ca nu ai vrea .
next:gandul meu malefic este...................este................sa preiau conducerea internetului si sa nu mai dau la nimeni!!!!!!!!tot ptr mine ,asa o sa pot naviga mai usor unde doresc!!
[Imagine: gfxd.png]


E malefic gandul tau iti dau un 10!
Acum e randul meu 19
Pentru inceput m-asi duce la un salon unde se duc toate fetele sau mai bine zis fufele care arata ca dracu si dupa cand se intorc de la acel salon (bine dupa ce se intorc apar putin mai dichisite dar tot niste urate raman) asa si cand se intorc de la salon se incred ca au dat sute de parai pe acele tratamente... niste ratate. Asi folosi un fard sau o crema inventata de mine care se increteasca fata, sa se desprinda pielea de pe fata si efectul ei sa provoace usturime si mancarime in acelasi timp la fiecare atingere, iar dupa 3 luni (cam atat sa dureze efectul) sa ramana pe vecie cu niste pete rosi pe fata iar dupa ce mai inainteaza in varsta cam pe la 28 de ani, acele pete sa devina negre. Am acest gand malefic pentru ca am si eu prin jurul meu asemenea specimene.
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


aaaaaa, ce gand frumos, eu as sparge Belvedere, pentru ca acolo se tine banchetul la noi15, mm cred ca-i dau un 10, adica e cand asa de interesant, angelic de interesant
mmm gandul meu malefic, pai sa-l imping pe scari pe tipul care-mi place, pentru ca a fost taran, si mancat seminte-n scoala ( vai nu mai am mutal vreme sa-l privesc ca e a VIII-a si in momentu de fata e la b anchet unde sper sa se impiedice de pantofi XD), si m-a pus pe mine profesoru de tehnologie sa matur ( tampu')
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





ei nu-i chiar asha malefic...puteai sa zici shi tu ca il trezesti shi il pui sa faca de mancare...asta e maleficacitatea (mishto cuvant, nup?) suprema pe care o poate avea o fata fatza de iubit... Sau sa spele toaletele...sau sa duca gunoiul (LOL n-ar face-o niciodata din proprie initiativa) ... 8.99

my malefik gand e ... s-o pun pe sormea sa-mi faca manga de la Vanpire Knight la imprimanta...ohh serios nu i-ar ajunge 4 zile sa le faca pe toate!
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

9,99. Ii vei controla si pe zupisti? 2 Prietenii tai, fanii anime care scriu ficuri superbe, fac GFX-uri extraordinare si sunt de treaba?
Gandul meu malefic: Duc toate persoanele care au creat telenovele si toti manelistii pe un vapor. Dar nu orice vapor. Un vapor cu destinatia Triunghiul Bermudelor. 19 ( Am uitat sa precizez ca pana ajung la destinatie, telenovelistilor le pun la TV drame, iar manelistilor le pun rock la maxim in casti). 19
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

Ideea salvatoare pentru romania,insa o sa-ti dau un 9,50 fiindca cei care fac telenovele,probabil nu sunt toti analfabeti,si in romania nu prea se fac telenovele asa siropoase ca in spania sau d eunde vin alea..
Gandul meu malefic e sa-l iau pe domnul de mate,il inchid in camera de tortura si il las acolo pana imi zice CINE NAIBA E ELEVUL MODEL?si daca simnt ca minte il duc la detectorul d eminciuni si zgarii tabla cu creta pana zice adevarul(poveste lunga:cand vede ca noi istia mai buni nu ne conentram la prbleme d elogica si alte prostii zic asa:un elev model,giulia sau un elev mode,cati ar gandi asa,ar face asa...)[uraste cand cineva zgarie si suna cu creta intreaga pe tabla]
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



Uuuuu...somthing perv....suna amuzant :]]]...As fi curioasa sa vad cum se intampla asta =]]....totusi iti dau un 9.50...fiindcacainii sunt adorbili [majoritate] si nu cred ca merita sa fie violati :]]

Gandul meu malefic...Pai cred ca pur si simplu as vrea sa pescuiesc un nenea naspa [cocalar] care s`a legat de mine cu nu stiu ce ocazie in fata la supermarket....si as vrea sa il leg pe scaun sa iau o penseta si sa il pensez p piept39 Si sa ii il epilez cu ceara pe picioare si sa ii bag o petarda in pantaloni si petarda sa fac Boom! si eu sa rad :] Si paoi sa ii torn ketchup picant in ochi [nu stiu cat de rau e asta...am luat`o din desene animate -.-]
KyuMin.

Oh-oh-oh! Nota 10 cu miliardele de felicitari de rigoare. Dar de ce numai unul? 2 Trebuei toti distrusi, extemrianti, facuti praf (bine, am cam exagerat, dar tot e un plan grozav).
Planul meu malefic: As hipnotiza intreaga planeta ca sa distruga toate chestiile siropoase printre care: inimioare din ciocolata, ursuleti, intalniri la apus/pe malul marii/ pe acoperis, saruturile pasionale, imbratisarile, telenovelele (sunt dezgustatoare), lumanarile parfumate, etc., etc. Oamenii ar ajunge doar ca niste animale care s-ar reproduce cu cine apuca, fara emotii, fara nimic. As ajunge sa distrug Dragostea. (nu este cel mai bun plan cu putinta)




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)