Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gandul meu malefic

Bravo! Iti dau un 10! Bravo! si eu am o sora mai mica si sincera sa fiu,ma calca pe nervi! a da...ai intrebat cum ma cheama,ei bine,eu ma numesc Bianca! Incantata!
Gandul meu malefic 19 19 19 19 19 este sa-mi urmaresc intr-o seaza prietenele si sa le prind,dupa care sa le tai venele incheieturilor de la maini,sa le tai gatul,iar apoi sa ma joc cu capetele lor 19 19 19 19 19
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

10+
Gandul meu malefic este sa il chinuesc pe prietenul prieteni mele mai intai ii tai degetele apoi piciorele si terminam cu teiatul capului care il trimet de ziua eiZuppy12
Ori unde vei merge
Ori unde vei sta
Gandestete la mine
Si nu ma uita

Nu-mi place.Chestiile morbide ÅŸi foarte banale nu mi se par interesante.Hai, un 6.

Gândul meu malefic este să am nişte aparate de tortură ... Cu care ... Ah, nici nu pot spune >.< Mă voi gândi la altceva 39

Deeci, gândul meu malefic de rasistă nenorocită este să îi bag la duş de gaz pe 'iubiţii' noştri rromi.Sau cu aparatele de tortură.Şi aplic chestiile ălea în timp ce le pun întrebări de gramatică sau chestii uşoare din matematică sau orice materie de la şcoală, şi la fiecare răspuns greşit, vă asigur, respectivul/respectiva, va sângera.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

Discriminare! 21 Saracii sunt si ei oameni.. dar imi place ideea cu tortura .. hm.. meriti un 9.00... interesanta ideea... ar fi ceva sa adaugi si apa reece sa le cada in cap 43

Gandul meu malefic este sa fac tot posibilul sa aud punctele slabe ale persoanelor fara inima, rele.. iar apoi sa ii torturez cu jocuri de cuvinte umilindu-i in fata "spectatorilor" doritori sau nedoritori 19
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

Hmm, nu mi se pare prea malefic, dar totusi, de la mine ai un 7,5.
My turn:
Eu as prinde (bineinteles, cu cativa uriasi in subordinea mea) toate persoanele care imi fac viata grea si le-as lega dezbracate de cate un stalp. Apoi as lua o pana mare si le-as gadila pana cand si-ar cere iertare din tot sufletul. Dupa asta i-as lasa sa plece, dar fara sa le dau hainele. Si inca nu s-a terminat. Ar trebui sa treaca prin mijlocul unui oras, in timpul unei manifestari in aer liber, cand e foarte aglomerat, in costumul lui Adam sau al Evei, dupa preferinta71. Eu nu omor pe nimeni, nu-mi murdaresc mainile, pur si simplu as face tot posibilul ca unii oameni sa moare de rusine. Mwuhaha21)
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

Iti dau un 9, 50 de toata frumusetea Kripterya. Dar vad ca nu esti chiar ucigasi in serie.
Cel mai negru gand al meu este distrugerea scolii. Dar in primul rand asi fuma de fata cu profesorii ( eu nu fumez iar gandul ca asi imcepe ma doare), ia-si bate cu un bat mare si gros ca sa simta si ei ce inseamna durerea chiar daca eu le dau fizica si ei ne-o dau mintala. Stiu ca nu este un gand rau dar asa sunt eu, blanda si inocenta.

Hmm... Hai ca iti dau un9. Asi face si eu acelasi lucru, mai putin partea cu fumatul.
Gandul meu malefic este sa ma bag in parul tuturor curvelor, pitipoancelor etc. de pe strada. Sa se invete minte 19 Dupa ce le smulg tot parul din cap, sa se puna in genunchi in fata mea si sa spuna " Te rog, fie-ti mila! N-am sa mai fac nimic de acum incolo! Am sa te ascult pe tine!" 19 Cateodata il pun in aplicare 19
[Imagine: Hm757.png]





huh, bun plan. Nici eu nu suport pitipoancele, iti dau un 10 .

planul meu malefic este sa inlocuiesc profesorii cu personaje din anime .. si la ore sa ne invete cum sa desenam manga19
Cea mai reuşită semnătură.

4. I love my math teacher.
Gândul meu malefic e să .. îl răpesc pe Johnny D.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


O_O''

In acest caz... gandul meu malefic ar fi sa ma las rapit! 4

PS: Nota 10, nu s-a mai gandit nimeni sa ma rapeasca vreodata, o idee ingenioasa in a scapa lumea de mine!16
[Imagine: UchihaItachi.jpg]
Through pain and misery, a new life is born,
Hathread and resentment from all who once thorn,
This young soul apart from its rightfull master;
A whisper of death, a scent of despair, a brink of disaster
Befalls within the place he once called home;
Now that he finally falls to his tomb
There's still nobody who would even bother;
To give a schit on this outcast, diseased and forsaken,
From whom this world has very much taken
His lifespan, his pride, his every right to humanly behave
Leaving him empty as he descends to his grave,
Pure darkness remains, with nothing to uncover,
Only the memory, tormented with anger
Of what's left behind: the love of a brother.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)