Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Uneori...de obicei,incerc sa nu-mi fac remarcate lacrimile..insa,alteori,ma scufund in bratele acestora,dandu-mi frau liber lacrimilor cristaline....
Ai batut vreodata pe cineva?
Off: imi pare rau...nu-mi trece nimic prin cap acum...
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

: )) . Glumeşti ? Ador să mă bat. Când eram şi în 1-4 mă băteam cu toate fetele : )), câştigând mereu .În ultimul timp, nu cred că am bătut pe cineva. Am bătut o tipă acum un an, da bătaie d'aia, girls fight : )). Toţi băieţii în jurul nostru, şi strigat : "Dă-i la ficaţi!!" Sau alte tâmpenii de genul. Tipa mă enervase foarte tare, şi la câte gesturi şi lucruri a spus ea despre mine, nu cred că merita să o las în pace. Oricum, am câştigat , şi tipa aia nu a mai spus nimic după. Era prea mutilată. Ar fi putut să se ducă şi la dirigă, numai că dacă mergea, probabil ar fi fost altă bătaie...

Next : Îţi minţi des părinţii ? . Asta e o întrebare bună. Mă pune pe gânduri şi pe mine : )).
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




a..cam in fiecare sapt...adica..cam cica..desigur:]] cam de 3-4 ori pe sapt...sa nu ii mint asa..in contunuu

Next: Te bucuri ca a venit vacanta?15

Ma bucur foarte foarte tare!Chiar nu stiu ce-am ajunge noi, elevii fara putin timp de odihna.Ador vacanta de vara pentru ca temele sunt... de domeniul trecutului. 21

Next:

Iti place istoria?
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

Istoria e naşpa. Probabil că acum toate materiile mi se par naşpa, pentru că e vacanţă. Istoria a rămas pentru mine mereu ceva indiferent. Mi se pare super ultra plictisitoare. Mereu am evitat să învăţ la istorie . Absolut de fiecare dată , deşi am media 10.

Următoarea chestie : Eşti gras / grasă ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Sincer ? N'am idee ! Uneori mi se pare ca da, iar alteori sunt mandra de mine. Daca ar fi sa ma i'au dupa strigatele si toate tipetele de la baietii , care sunt geva de genu' " Vai, papusa ce bine arati !" si tot felu' de r****uri d'astia ...Nu cred ca sunt ! : ))
Cred ca arat chiar bine. Nici foarte bine, adica ca Miranda Kerr sau mai stiu eu ce vedete .

Urmatoarea chestiuta ? Ai incredere in tine ? (ce intrebare prosteasca )

Am incredere deplina in mine, rareori mi se intampla sa fiu ma indecisa, sau sa ma tem de ceva. De obicei fac ce vreau, fie ca este bine sau rau. Deci din cate se vede am incredere in mine.

Next: Iti place ciocolata alba? : >

Hmm. Depinde de dispozitia pe care o am. 39 4 De obicei imi place mai mult aia neagra, si daca e amaruie e si mai bine. 105 71 Siiii inghetata de ciocolata... e geniala. 8 21 Sau bomboanele de ciocolata. 39 D'alea cu lichior. 24

Te bucuri ca e varaaa? 8
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

buna
pai, imi place deoarece apar florile mele preferat, fluturasii si altele. din pacate apar si tantarii, dar merge si asa. voi folosi insecticid 21)). tot acum apar si fructele 8 va rugam sa mancati sanatos3. vara ma pot plimba cu prietenii mai mult ca de obicei, si este vacanta 8888. uraaa scapam de scoala, desi o sa-mi fie dor de ea. oricum am mai mult timp pentru toate vara. deci imi place vara,.....o ador, o iubesc.

Next: Iti place apusul/rasaritul de soare?

bye bye si succes in continuare...pupici pupicpupicpupic
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

Ador apusul, iubesc răsăritul 21, deşi răsăritul e cam enervant pentru că mă trezesc în fiecare dimineaţă cu soarele în ochii 45

next: Eşti fericit/ă că a venit vacanţa?
[Imagine: teru.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.569 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.006 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)