Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Posibil.. dar imi e cam frica de inaltime4 cand ma uit in jos si sunt la mare inaltime mi se face rau .. nu stiu cum am putut sa merg cu avionul21
Ti-ar place sa fie anotimpul tau preferat tot timpul? :love:
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


Mi-ar place foarte mult :X. . . Adica sa fie numai vara105. . . Distractie, nopti pierdute, muzica .. . Adica cui nu ii place?21

Ti`ar place sa fi un star rock?15

Normal ca mi-ar placea.As adora lucrul acesta.Una din genurile mele de muzica preferate..aaaa ce mi-ar mai placea :X Concerte, sa te faci cunoscut prin muzica si stilul excentric (probabil ca as fi o daia mai ciudata asa 24 )
As iubi lucrul asta .M-as intalni cu vedetele mele favorite..ahh ce frumos8


Next : Ti-ar placea sa iti pierzi prietenele din cauza unui baiat ?

Deja me-am pierdut o prietena deoarece prietenul ei vroia sa fie cu mine.

next: Iti plac acadelele?

Hmmm39 acadelele... sunt gustoase , dar uneori baietii te tachineaza spunandu-ti ca sugi altceva ><" , cum mintea lor e ingusta normal...:]]
In egala masura imi plac , dar de mancat , mananc foarte putine.

Next: Ai iesi in oras cu un tip pe care doar ce l-ai vazut pe strada si iti cere numarul de telefon? [ srry , lipsa de inspiratie 71 ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Pai intrebare cred ca e daca macar i-as da numarul, cea ce e putin probabil sa se intample... n-am nevoie de psihopati necunoscuti sa ma sune la 12 noaptea(chiar daca probabil ca nu dorm)...dar eu stiu... depinde si de persoana unde o cunosc si etc. etc.

Ti-ar fi frica de mine? muhahaha(nu stiam ce sa intreb)
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]

Daca mi-ar fi frica de tine ? Daca te voi intalni ? Cine poate sti ? xD Nu stiu ce fel de persoana esti , deci nu pot da un raspuns concret , dar cu siguranta mi-ai fi pe plac xD Toata lumea mi-e draga , orice ar fi xD

Next : Practici vreun sport ? =] ( sorry lipsa de idei la aceasta ora o_o )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Am practicat : )) . Handbal de performanţă şase ani. Şase ani frumoşi, lungi, plini de cantonamente, pachete cu dulciuri şi ţipete de la antrenorul meu cretin . Dar m-am lăsat. Din cauza antrenorului , care şi acum îmi face panaramă pe chestia asta. Şi regret mult că m-am lăsat...

So : ÃŽÅ£i este foame ? : )) : ))
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Hmm ... putin xD Nu inteleg de ce , dar uneori nu am niciodata pofta de mancare xD Nu ma inteleg xD Sunt mofturoasa uneori cand vine vorba de mancare , dar uneori pur si simplu nu inteleg de ce nu imi este foame =]] Cand mama imi spune hai la masa si eu ii zic ca nu mie foame se mira de fiecare data xD Ma apuca foamea pe la 12 noaptea xD Am mancat adineauri doua sarmale mici si mi-a ajuns xD o___o

Next : Vei sta degeaba vara asta?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


: )) N-ai idee cât semănăm !
Ei bine, vara asta am să răbufnesc. Am învăţat atât de mult, încât vara asta are scrisă pe ea distracţie. O să colind tot oraşul, fiecare loc pe care l-am neglijat, fiecare persoană pe care am evitat-o. O să fie petreceri, ierşiri, aniversări, şi mai important, ziua mea : )) . Şi o să fie mai tare ca anul trecut, unde doar am băut aşa, o gură.
Vara asta cu siguranţă o să fie bestială, plină !

Next : Eviţi să plângi în faţa prietenilor tăi ? (lipsă majoră de idei : )) )
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.847 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.117 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)