Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Sunt foarte fericita ca a venit vacanta, adica cine n`ar fi? :]]
Acum a venit distractia si noptile pierdute 105 :]]]

Next: Ai vrea sa faci inconjurul lumii?

Normal k as vrea, adika, cred ka ar fi niste locuri extrem de interesante, iar eu cum iubesc calatoriilecrazycrazy
Dar cui n**ba nu i-ar place?3

Next: Ai vrea sa ai un frate mai mare ffff dragutz, care sa te protejeze tot timpul, dupa care toate fetele sa fie in limba dupa el?

As vrea sa am o sora mai mica (,) care sa raspunda la intrebarea aia cu "deja am un frate ca acolo", poate mai putin faza cu protejatu 21

Next: Ai ucide pe cineva pentru a salva de la moarte pe altcineva? [de unde am scos-o? 22]
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Cam ciudata situatia. 23 Cred ca m-as decide pe moment, depinde si despre ce persoane este vorba. Daca situatia m-ar implica direct probabil as gasi repede o solutie, dar altfel as sta de-o parte... Mhmm, totusi sper sa ma feresc de chestii de-astea. ^^

Next:
Daca ai avea mare nevoie de o anumita suma de bani si cineva s-ar oferi sa ti-i dea, fara alte obligatii, ai accepta?
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

buna anna 3 si buna celorlalti:d
Daca ai avea mare nevoie de o anumita suma de bani si cineva s-ar oferi sa ti-i dea, fara alte obligatii, ai accepta?

Pai ....uff cred ca as accepta, doar daca ar scrie si pe un document ca imi dă(am scris cu diacritice sa nu credeti altceva21 ) suma de bani fara altceva in schim21 ca daca imi cere, sa-i arat negru pe alb ca a zis ca Fara obligatii :d as vrea sa evit faptul sa ma ceara pe mine sau altceva de genul asta...21 ca de...
deci nextul:
Ai vrea sa fi fata sau baiat? (depinde de sexul celui care urmeaza 21 )
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

Pai mi-ar place sa fiu baiat macar pt o zi sa vad cum este,de curiozitate .Dar doar macar o singura zi.Oare ce simti cand esti baiat,care sunt sentimentele unui baiatului si ceea ce simte el.Chiar mi-ar place sa fiu baiat dar numai pt o singura zi.

Next: Care este sentimentul tau ce-l mai profund?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Care este sentimentul tau ce-l mai profund?
ok... la întrebarea asta nu poţi răspunde ce "da" sau "nu", deci ar trebui să fie simple 21. Să vedem, păi nu cred că am aşa ceva, sau mai bine zis încă nu l-am descoperit 39

next: Ţi-e cald? [ că eu mă topesc :hot: ]
[Imagine: teru.png]


Putin ca stau intr-un loc racoros Smile

Poti sa stai in limba? 15 [asa mult imi place intrebarea asta 21]
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Ehh. De la întrebarea asta, eu trag două înţelesuri. Mai bine se potriveşte eu găsesc ... mă rog . 21. A sta în limbă la propriu-zis sau a fi în limbă după cineva. Probabil că atunci când eşti în limbă după cineva, stai în ea. lol.
Revenind la răspuns. Cred că limba mea ar ceda destul de repede . Şi nu pentru că sunt grasă . lol.

Îţi este ruşine să ieşi cu părinţii pe stradă ? ( Ăsta e al doilea lucru' pe care îl urăsc . Eu şi tata pe stradă 21 )
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Îţi este ruşine să ieşi cu părinţii pe stradă ?

Pai uneori se mai intampla asta . . Eh, mai sunt situatii cand as prefera ca ai mei sa fie acasa, si sa ma lase sa fac ce vreau 21

Next: Iti place sa desenezi ? : d



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 67.645 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.744 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)