Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

As vrea eu sa merg in tabara,dar in vara eu merg la bunici ,la statiune...si pe deasupra tabara asta e necunoscuta de mine.
Esti credincios sau credincioasa?

Sunt credincioasa. Pentru ca sunt fata si d`aia sunt credincioasa 4. Si cred in Dumnezeu si toate cele, dar dau foarte rar pe la biserica.

Ai omori un caine? [am ceva cu moartea astazi21]

Never, God, nu aş fi în stare de aşa ceva. >,<
Anul trecut mi-am pus în cap să-l omor eu pe cel care mi-a omorât mie câinele.... Dar din păcate nu l-am prins încă pe acel om.
[Da' şi când îl prind, va avea parte de-un scandal, cum n-a văzut el de când a ieşit din măsa. :]] ]

Dacă ai avea de ales între a lăsa un om oarecare [pe care tu nu-l cunoşti] să trăiască, sau a primi un milion de euro, ce ai alege să faci?

Buna intrebare, Biu.
Poi sincer m-as gandi ceva vreme. As incerca sa studiez lucrurile si ce avea sa se intample.
Probabil ca as alege viata omului. Sunt in dubii.
Sunt o adecta a banilor si imi este greu sa aleg21.
Poi cred ca o sa incerc sa fac o fapta buna [caci nu fac des] si as alege viata omului 22, dar poate o sa`mi para rau. En fin, aleg viata omului.22

Ai manca vreodata un gandac? 15

Iti poti imagina ceva mai scarbos de atat? Mie imi este peste puteri sa ma gandesc la ceva mai dezgustator si al naibii de gretos decat chiestia asta. In plus am fobie de gandaci pana si cand vad un paianjen micut sperii juma' de bloc21

Next: Iti place sa minti?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Next: Iti place sa minti?

Poi nu stiu. Adevarul este ca mint, si o fac chiar bine21. Stiu ca nu este bine, insa este mai mult un obicei. Acum nu mai mint asa de mult, insa inainte o faceam cam des. Deci, pot spune ca imi cam place sa mint. Stii, mai ales cand vezi ca celalalt iti inghite minciuna24

Next: Ai vrea sa fi un/o miliardar/miliardara?

RE: Evita cuvantul DA sau NU 101010


Mint pentru ca trebuie 4,Daca as minti pentru ca vreau as avea nasul ca a lui Pinocchio ,dar cel mai probabil m-as inneca in minciunile pe care le-am zis pentru ca sunt genul de persoana care spune verde in fata ce parere are nu pe ocolite sau cu diplomatie21



Next : Fumezi ?Bei ?Faci?21 10
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Ai vrea sa fi miliardara ?
Sincer chiar mi-ar place sa fiu. Adicaa as putea arunca banii pe tot felul de prosti. Ar fi asa frumos 105. Cui nu i-ar placea ?

Fumezi ? Bei ? Faci ?
Urasc fumul de tigare, e atat de .. brrr . Acum beau cola, daca la asta te referea8i. Fac ce ? Nu stiu, ce intelegi tu prin ' a face ' ? Pai oricum, acum eu fac bine, orice as face eu fac bine. 21

Mananci mult ?
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Depinde ce intelegi prin mult.In fine meniul meu zilnic e format in mare parte din cafea neagra ,Coca Cola 0, morcovi,mere,capsuni,grapefruit si guma de mestecat,toti spun ca e putin ,but hey ,i'm former anorexic.


Mai ai frati?
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

Eu mai am frati si inca trei. Toti, mai mari decat mine si toti baieti. Chiar daca as fi vrut sa am si o sora, e foarte tare sa ai frati mai mari. De ce? Pentru ca ai cu cine te ciondani si cu cine vorbi si cu cine te certa.
Fratele meu,Silviu de 16 ani....eh cu el ma ciondanesc mereu. Radu, de 19 ani, cu el ma cert mereu....( uraste sa-i spun Raducu' =]] ) Iar cel mai mare,de 23 de ani, Marius,cu el ma inteleg foarte bine, poate pt. ca e mai mare si mai linistit,decat noi,astia zvapaiatii...So...am frati si uneori ma mandresc cu asta, pt. ca daia is eu baietoasa,doar am crescut pe langa baieti 15

Off: Tekami,Zapa si ILoveYuki...ati folosit,probabil din neatentie,cuvantul "nu"

Next: Iti place sa scrii ficuri?
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.505 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 59.993 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)