Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Mai întrebi? Ador parkour, dar nu la fel de mult ca skateboardingul. Nevermind, I like this...sport? Eh, am eu o pasiune pentru sporturile extreme...altfel n-aş înţelege cum tot timpul ajung să-mi placă sporturile extreme 21 . Anyway, şti răspunsul.

Îţi place să te dai cu bmxul? 8
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Mă doare în partea dorsală de viața veșnică. First of all, la ce îmi trebuie ? Să trăiesc la nesfârșit este un lucru plictisitor. Plus că aș vedea lumea dragă mie cum moare sub proprii mei ochi, fără ca eu să pot face ceva. Și dacă mi`aș asasina prietenii, voi rezista doar câteva zile fără ei. Ar însemna să`mi fac alți noi. Dar cine ar mai vrea să vorbească cu mine, având în vedere că am asasinat atâția oameni ? Plus că timpul nu`mi va permite să`i omor pe toți - sunt prea mulți.

Next : Ți`ai sacrifica viață pentru niște oamenii necunoscuți ? [ eu personal n`aș face asta nici moartă ]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Dear Nya... Necunoscutii pentru mine sunt egali cu zero din partea mea! Ma doare`n 14 ce fac ei. Insa depinde si de caz 39. Daca ar fii sa ma omor, ca ala asa vrea, sa viseze mult si bine XD. Daca se refera la un numar mai mare de oameni..well, maybe...si daca se afla si o persoana draga pe acolo, sure! Cu bratele deschise ma sacrific! Insa..consider ca e mai bine moartea unei persoane, decat 2000 xD, dar nu stiu daca se afla si in mine spriritul acesta de erou. 10

Next: Ai renunta la scoala/familie/prieteni ca sa devi o vedeta super apreciata din S.U.A?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Celebritatea vine repede da` la fel si pleaca. Ce folos sa am niste fani iritati, obsedati, si poate si niste pedofili [ sa zicem ca la 16 ani devin celebra ] pe urmele mele ? Mai bine sa am familia care ma iubeste [cred O.O ] si scoala si prieteni nu prea am, so n-am ce renunta la mare lucru, poate doar al zup :3 si asta nu o sa o fac.

Ai ucide pentru un miliard de dolari ? :d
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Eu? Sincer, pentru mine familia nu-i ceva foarte importat. Totul se duce la fel de repede precum a venit. Dacă ţii prea mult la ei, apoi suferi prea mult după ce mor. La şcoală, sigur că nu m-aş mai duce dacă ar fi să plec în America.. Şi acolo există şcoli :d Şi prietenii...ei bine...i-aş lua cu mine pe cei mai buni, la care ţin. De ceilalţi mă pot dezlipi mai repede, mai ales că îmi pot face unii noi. So, m-aş duce în America ca să devin star, decât să stau aci înconjurat de familie/prieteni şi şcoală .

Ţi-ai da, până şi viaţa, pentru persoana pe care o iubeşti?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Nu m-am gandit la acest lucru. Insa clar as face-o. Daca ar fi pentru mama sau oricare persoana la care as tine foarte mult, dar foarte mult, mi-as da viata, pentru ca eu cred ca merita ^__________^.

Next:

*acum niste chestii perverse* Daca un strain ar spune ca o are pe mama ta sechestrata, si iti arata si dovezi asupra acestui fapt, si ti-ar cere in schimb sa iti vinzi trupul pentru a o salva, ai face-o ? [ e universala intrebarea <3 ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Hmm... Să ucid pentru faimă şi carieră. Eu cred că pot să-mi croiesc drumul spre succes fără să omor pe nimeni şi dacă am talent o să reuşesc. Dar omorîtul persoanelor pot să-l păstrez ca hobby după ce mă întorc de la serviciu 21

Dacă ai fuma, ţi-ai da toţi banii pe ţigări?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Denny vezi ca ai folosit "nu" in a doua prop.
anyway..next:

Iti place de Olivia Lufkin ? [ cum canta, desigur ]

Daca as fi auzit cantecele ei,ar fi fost probabil sa imi placa.

____________________________________________
next:Ti-ar placea sa fi fata/baiat pt o zi?(depinde ce este urmatorul user)
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


Spre bucuria mea, nu fac franceza la şcoală şi nici cum sună nu-mi place. Plus că francezii nu-mi plac în fel şi chip. Limba lor pare cea mai idioată de pe întreg pământul [ scuze pentru fanii limbii 65 ] . Pur şi simplu îmi displace tot ce ţine de muzica franţuzească.

Ai începe să practici un sport extrem dacă, în acest mod, băiatul/fata de care eşti îndrăgostit/ă ţi-ar cere prietenia?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



daca as fi indeajuns de curajoasa si daca mi-ar placea de un anumit super cute baiat, normal ca m-as apuca de sporturi extreme.
insa cum inca imi pastrez nebunia doar pt unele ocazii, cred ca as apela la alte modalitati pt a-i capta atentia asupra mea.
p.s:e cam greu sa eviti acele 2 mici cuvintele intr-o conversatie, mai ales cand esti obisnuit/a sa le folosesti tot timpul(de exemplu eu il folosesc extrem de des pe cel care incepe cu a 14-a litera din alfabet).

~daca ai putea sa citesti gandurile oamenilor, ti-ai folosi darul pt a putea sa atingi anumite idealuri care stii ca le-ar putea face rau acelor persoane de care tocmai te-ai folosit?~(sper ca puteti substrage sbintelesul din intrebare)
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.603 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.014 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)