Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

Dacă aş putea să citesc gândurile m-aş simţi precum Edward [ vampiroiul ] 21 . Deci, n-aş vrea să citesc gânduri :]]
Păi, dacă aş utea să le citesc gândurile inamicilor mei, poate că aş folosi câteva informaţii împotriva lor. Asta depinde de cât de mult nu pot să sufăr acea persoană. Şti, dacă este cineva cu care nu prea vorbesc, n-aş face nimic împotriva resectivei/respectivului. Dacă e un tip pe care nu îl suport, categoric aş încerca să îi fac rău. Per total, depinde de situaţie.

Îţi place să joci adevăr sau provocare cu prietenii? [ n-am idei :]] ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Îţi place să joci adevăr sau provocare cu prietenii?

Pot spune ca mie una chiar imi place sa joc jocul asta cu prietenii. E funny jocu' si e o metoda buna sa scapi de plictiseala si sa te amuzi. De obicei aleg numai provocari (imi plac provocarile) sunt distractive si chiar daca unele sunt penibile... imi place acest jok.

Next: Iti place inghetata cu fructe de padure ? ( e una dintre preferatele mele.. si nu aveam ce intreba :]] )
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

Sincer prefer alta aroma, cum ar fi vanilia, preferata mea, apoi e caramelul, la fel de bun si ala, inghetata de ciocolata e prea dulce, chiar gretoasa uneori asa ca o evit pe cat posibil. Fructele in schimb le prefer naturale [chiar mai mult decat inghetata] indiferent ca sunt fructe de padure, capsuni, cirese, pot spune ca imi plac intr-adevar4.

Next: Esti pesimist(a)?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Sincer...imi place sa ma consider o persoana optimista, care spune:"am sa trec si peste asta...ce va fi va fi...am sa strig iar:asta-i viata...e si maine o zi"

Next:Iti place sa asculti Linkin Park?
srry...era singura care mi-a venit in minte
cont inactiv.

E o trupa destul de buna, dar prefer altele momentan 4

Ti s-a indeplinit pana acuma vreo dorinta ?
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

As vi frut,dar din pacate....dar faptul ca mi-se va implini dorinta,este numai si numai in mintea mea...
Esti fana / fan Shuichi Minamino cunoscut ca si Kurama? 4
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Hmm39 pai imi place de al dar sa fiu eu o fana a lui?? Prea mult spus>.< e totusi doar un personaj:]] daca ziceai si tu Yuki Eiri poate ca raspunsul meu era afirmativ:]] (el e o exceptie:]]) dar Shuichi Minamino aka Kurama >.< raspuns negativ10

Ai fi in stare sa pupi o maimuta pe gura? (da stiu ca e ciudat, dar acum ma uitam la un documentar cu maimute si asta mi-a venit in minte:]] )
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.

>.< raspuns negativ=]]Imi plac maimutele dar sa le sarut? Pe gura??Poate daca s-ar spala si ea pe dinti:]]21...just kidding

next:Iti place melodia Nickelback-Savin'me?
sorry...singura care mi-a venit in minte
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Pai , ascullt rar de tot aceasta grupa :eto: si referitor la piesa <Savin'me> e darguta dar nu e pe placul meu .

Next : Ne place sa calatorim cu avioanele ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

Ne place, ne place. ^^ Chiar daca ma sperie atunci cand ajung la o inaltime considerabila de pamant....


next: Te duci in A-Camp in vara?
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 65.113 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 59.026 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)