Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

viaţă după moarte poate exista. Se spune că după ce mori, te poţi reîncarna într-o altă fiinţă, lun lucru destul de interesant. 39 eu cred că acest lucru ar fi posibil pentru că nu pot concepe că sufletul din nou trăieşte numai 70-80 de ani şi apoi moare.

Crezi că va mai ninge?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Daca mai ninge, eu innebunesc 43. Serios, mi-a ajuns iarna asta, plus ca acum, proaspat venita de la munte, imi ajunge cata zapada am vazut. Dar vremea pare sa se incalzeasca deci sper sa fi venit intr-adevar primavara. Maine e si martisorul:X

Apropo de asta, iti place martisorul [1 Martie, whatever4]?

iubesc martisorul!

eu cu prietena mea cea mai buna in fiecare au facem un concurs, sa vedem cine primeste mai multe martisoare shi mai multe flori.

oricum, ador istoria acestui simbol de primavara, cu soldatul si alte chestii...

next: Esti egoist/a?
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

uneori...sau de cele mai multe ori.
desi nu multa lume imi spune ca sunt egoista, eu asa cred deoarece ma cunosc mai bine dacat restul lumii.

next15te-ai pregatit pt orele de luni?
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

facem ,,serbare", le facem mancare la mame21 si nu facem ore, deci...nu as avea de ce sa-mi fac telele, suntem scutiti:-P

next: te provoc sa-mi spui la ce tii tu cel mai mult de pe lumea asta, si ce urasti
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

tin cel mai mult la.... 39 familia mea si unele animale fara stapan ...

urasc foarte mult ... baietii care se cred smecheri si vor sa faca orice sa te impresioneze , chiar daca rezultatul este unul foarte negativ din partea mea cel putin , mai urasc : scoala , chiar daca e un lucru bun si " te ajuta sa fii cineva in viata" m.am pliktisit pana peste cap de aceasta replica ^^ deoarece trebuie sa o aud in fiecare zi din saptamana ,
urasc cand mama ma pune sa fac teme si este foarte stresanta , pana la urma tot ca ea iese xD TT_TT si daca mai continui asa nu termin pana maine XD

next: iti place matematica?!
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Poate,unele ore imi-i place si altele nu.
Vei intelege cand vei ajumge la liceu 39 8:d21


I-ti place ora de spor?
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

Tie iti place ora de sport?
Sigur ca si mie-mi place, o adevarata placere sa-mi rup capul <3

Next: Te bucuri cand iti cade netul? Sau cand Anime-Zup zice: Error?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

De ce aş putea să urăsc o persoană cu care n-am schimbat nici măcar 2 cuvinte 21.Dacă-mi dădeai motive... poate că o făceam. Dar aşa... răspunsul este total negativ. ^_^
Q:Îţi place faptul că ninge în luna martie?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Urăsc lucrul ăsta! >< Vroiam şi eu să mă duc în parc cu skateul şi uite că a început să ningă... Cât ghinion! 33 Urăsc din tot sufletul că a-nceput să ningă... it's so uncool...

Îţi place să stai în casă şi să bei ciocolată caldă? 4
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.600 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.014 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)