Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Esti la comanda mea [+18]

#31
Salut! Ce idee misterioasa. Care este aceasta legenda, hmm? La inceput puteam sa jur ca v-a spune " Este bun! ", chiar nu ma asteptam la asa ceva, sincer! Imi place mult caracterul personajelor, adica la inceput Sakura era speriata, iar acum... parca mno. Sas'ke pai el a fost de la inceput pervers. Despre decrierea as putea spune ca ai mai putea adauga, descrie sentimentele personajelor mai mult. Naratiunea... greseli de tastare chiar nu am vazut ( nici nu m-am uitat dupa ele :D ), iar actiunea... chiar nu mi se pare grabita. So... dear continua tot asa.
P.S. Anunta-ma si pe mine cand pui next-ul, ok ;) ?
P.S.S. Daca te-a deranjat cu ceva comentariul meu da-mi un PM si se rezolva :)
Bye
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#32
buna, ma lasat si pe mine trenul la ficul tau si ce pot spune e ca imi place la nebunie. Fic hentai,ah:> vai cat de tare si nu orice. Adica am mai citit un singur fic hentai la fel de reusit ca si asta, deci asta spune Jos palaria :bv: Te descurci foarte bine la modurile de expunere si ideea e chiar originala, trebuie sa recunosc ca la inceput am zis ca e unul ca toate altele. Sasuke profita, ajunge sa se indragosteasca de ea, trec peste cateva probleme si dupa traiesc fericiti pana la moarte:)) Dar m-am inselat si ma bucur, asa e plin de mister si suspans:>:>
Vai ador faza cu legenda, ce legenda? Iti place sa ne tii in suspans, sa ne omoram neuroni ca sa gasim noi o solutie:cry: Cei doi se cunosc, de unde, de unde? cum a zis si Miranda, my cousin, au un destin apropiat.
Nu stiu ce sa mai zic. Da gata stiu: Ficul Tau E Superb!!!!!:love: Astept next si te rog din toate inimioara mea sa ma anunti si pe mine, doar nu vrei sa mor pe aici. Spor la scris si Bye.
[Imagine: h8v.gif]
 

#33
Hey... am citit si deabia astept cu sufletu la gura continuarea ficului deoarece mie mi se pare o ideea stralucita si foarte frumoasa si originala ( deoarece eu nu am mai gasit fic cu aceasta idee ).
Te rog sa ma anunti cand pui continuarea si sper sa fie una lunga :X
>.< Gomenasai pentru acest mik comm ^.^

#34
Am adus nextul
am vreu sa fac ceva nou, ceva diferit si daca va va placea voi mai face asemenea capitole, iar daca nu puteti sa-mi spuneti si nu am sa ma supar
si stiu ca e putin ciudat dar sper sa nu va suparati si sa va placa

Episodul 7 (Special) - Jurnalul Sakurei (1)

Draga Juranalule,

Au trecut 3 saptamani de cand am fost "rapita"de Sasuke si totusi inca nu stiu nimic despre trecutul si viata lui adevarata, adica fara jafuri, mafie si nu in ultimul rand sex. Stiu ca pare un tip destul de ciudat si pervers, dar oarecum simt ca-mi place de el, adica nu sunt sigura, dar de cand am devenit a lui am simtit ceva ciudat si iesit din comun, ceva ce nu am mai simtit niciodata pentru un baiat. Karin spune ca suntem predestinati deoarece amandoi avem aceeleasi alunite, dar asta e o prostie in care nu prea cred.
Am avut opt misiuni pana acum si ca drept recompensa pentru ca le-am indeplinit saptamana trecuta am primit camera mea si o gramada de lucruri dragute, dar si o droaie de arme. Sasuke, in ciuda faptului ca e frumos, e si foarte strict si sever, sincer nu stiu ce ma atrage la el, poate pentru ca e primul care ma avut. Dar totusi de ce e asa rece cu mine de la un timp, stiu ca trebuia sa m-a astept la asta de la un profitor ca el, dar credeam ca ma va considera mai mult decat mana lui dreapta.
Totul s-a schimbat de cand a primit o scrisoare, care ii cerea sa mearga la o intalnire cu niste aliati. Tin bine minte ziua aia, atunci aproape am pierdut a opta misiune. Karin a fost pedepsita (pentru ca a incercat sa ma drogheze cu ceva ser al adevarului) si retrogradata de la ucenica la menajera, fiind obligata sa poarte doar un sort mov mini, care ii lasa jumate din sanii la vedere, si sa doarma undeva in subsolul unde m-a violat Sasuke. Stiu ca Sasuke nu e un tip rau, dar de data asta a exagerat. Chiar imi e mila de ea, dar daca o ajut voi ajunge sa-i tin companie, deoarece am incercat sa-i duc mancare si "Sefu" m-a vazut si m-a incuiat in camera doua zile.
Dar sa revenim la acea zi.
Cand m-am trezit brunetul deja plecase. Mi-am luat o fusta rosie plisata, cu cateva lanturi in forma de stele acatate de cureaua minuscula, un sutien negru si peste el o bluza de plasa, m-am incaltat cu niste tenisi negri cu argintiu si am intrat in baie. Ajunsa in fata oglinzii am inceput sa zambesc si sa-mi rasfat buzele cu glosul meu cu aroma de cirese. Mi-am dat fata cu putin crema, mainile mele imi rasfatau chipul in timp ce imi priveam reflectia in oglinda. Am luat rimelul si am atasat un strat destul de gros, dandu-mi un efect de gene false, dar deoarece am uitat de fard m-am demachiat si am luat-o de la capat. Mi-am facut pleoapele catifelate cu argintiu si am adaugat din nou rimel in exces. Parul l-am lasat desfacut, m-am mai privit o data reflectia si vazand ca toate sunt ok am iesit din baie, parasind apoi camera in care se simtea peste tot parfumul brunetului. Am inceput sa merg pe holul intunecos pana ce am ajuns in fata biroului "Sefului" meu. Am batut incet si apoi am intrat cu aprobarea acestuia. In acea incapere era Karin si inca o fata roscata, care imi parea extrem de cunoscuta. Karin era imbracata intr-un costum de latex negru, fara maneci si cu un decolteu generos si dupa parerea mea exagerat de generos. Cealalta roscata purta un sutien rosu si niste pantaloni scurti de blugi. Peste sutien avea o geaca scrta de blana roz, artificiala si la curea avea trei pistoale cred. Sasuke purta niste blugi si un tricou scurt albastru, extrem de mulat, expunandui bine muschii. Brunetul mi-a facut semn sa ma asez si a inceput sa ne explice despre viitoarea misiune. Era ceva strict secret si foarte periculos, deoarece trebuia sa rapim un foto model, care se presupunea ca il intereseaza extrem de mult pe brunet. Habar nu am ce legatura au cei doi, dar sincer ma enerveaza extrem de tare faptul ca Sasuke e interesat de o alta femeie. Stiu ca par geloasa, dar sper totusi ca cei doi sa fie rude. Dupa ca ne-a prezentat misiunea care trebuia indeplinita pana maine dimineata ne-a zis ca daca nu reusim doua saptamani vom fi scoase la produs sa ii culegem noi informatiile necesare. Am inghitit in sec si am iesit. Gandurile incepeau sa-mi zboare doar la esec si la fata pe care trebuia sa o rapim. Oare ce legatura e intre ea si brunet? Dar sirul gandurilor mi-a fost intrerupt de Karin, care imi zise sa urc odata in masina. Am schitat un zambet posomorat si am urcat. Dupa o ora am ajuns in cartierul in care se presupunea ca locuieste foto modelul nostru. Karin a ramas la masina, in timp ce eu am inceput sa urc treptele scarii de urgente, a blocului, dar m-am oprit pentru o clipa sa privesc masina. Wow e o distanta destul de mare, sunt sigura ca daca cineva cade de aici nu mai are sanse de supravietuire. Oare cate etaje are blocul asta nenorocit? Ajunsa pe la etajul 10 am intrat pe balconul modelului si fara ezitare am deschis usa din lemn alb, scartaitoare. Nu era nici o miscare, fac inca doi pasi, dar ceva ma loveste in fata, facandu-ma sa trag un glont. Aud un tipat si ma desmeticesc, dandu-mi seama ca cea care ma lovise era defapt o pustioaica de 12-13 ani, iar eu aproape am omorat-o. Ma uit nedumerita timp de cateva clipe gandindu-ma daca nu am gresit etajul, dar apoi un tablou imi atrage atentia. Era o fetita intr-o rochie roz si cu un buchet de trandafiri in brate. Oare aceasta sa fie fata cautata de Sasuke? Imi ascund repede mirarea si imi cer scuze daca am speriat-o, dar nu apuc sa o intreb daca ea este fotomodelul, deoarece pe usa de la camera intra o fata satena cu ochii caprui si cu un corp destul de frumos. Cele doua semanau leit, precis erau surori si precis ea este modelul. Fara nici o discutie o iau de mana si o trag dupa mine, dar aceasta se impotriveste intrebandu-ma cine sunt si ce vreau. Ii spun ironica daca il cunoaste pe Sasuke, iar aceasta da afirmativ din cap. Incerc sa o trag inca o data, dar imi spune ca nu pleaca fara sora ei.
Ajunse la masina ii spun lui Karin sa o calce si celor doua sa nu le fie frica, dar pustioaica ma intrerupe cu ceva ce m-a lasat curioasa"Stiu ce vrei si cine esti", deoarece Sasuke nu ne spusese de ce le vrea. Karin ramase afis, dar sora mai mare si mai desteapta ii astupa gura celei mici spunandu-i sa taca pana ce il vor vedea pe brunet.
Sasuke statea rezemat de biroul sau si privea in gol cand am intrat. Vazandu-le pe cele doua ramase uimit si imi spuse ca am primit dreptul la propria camera. O da pe Karin afara si imi spune sa vin langa el. Era stresat. Se vedea in privirea lui, probabil era ceva serios, dar ce? Satena incepu sa vorbeasca serios si sa-l intrebe tot felul de chestii despre familie. Oare erau rude? Kathune incepu sa zambeasca, da asa o chema defapt pe pustioaica de 13 ani, in timp ce sora ei, Kaori, ma studia cu privirea. Se apropie si ii zise lui Sasuke ca e un fraier si ca e chiar prost. Brunetul zambi sec, iar apoi ii zise motivul "rapirii".
Intre timp ce discutam si eu eram uluita, la usa Karin incerca sa afle toata povestea. Dupa o ora ies afara din birou si ma intalnesc cu draga mea Karin care-s baga nasul unde nu-i fierbe oala. Aceasta ma serveste cu o cafea zicandu-mi ca a fost o zi cu adevarat grea. Eu insfac lichidul energiei fara sa ma gandesc ce se ascundea in spatele acestui miros placut si revigorant. Nu am apucat sa o beau pe toata deoarece usa biroului s-a deschis si brunetul ni-a aruncat paharul din mana incepand sa strige catre Karin, iar eu priveam toata actiunea fara sa inteleg despre ce era vorba si de ce Sasuke a aruncat o asa bunatate pe jos? Baiatul ma ia de incheietura si incepe sa fuga cu mine pe holul sau lung pana la o usa neagra. Acesta deschise zicandu-mi sa intru si sa raman acolo doua clipe. Intru in camera intunecoasa,dar cand apas intrerupatorul raman socata. Era camera mea? Era asa de frumoasa, brunetul imi zise sa imi decorez cum vreau, iar eu il ascult.
Dupa aceasta zi agitata cad franta in patul meu moale, fara sa-mi mai pese de ce s-a intamplat cu modelul si Karin.
[Imagine: s6srx2.jpg]



#35
hello, hello. Mersi ca mi-ai spus:*. Si iate uite ca sunt prima, ce bine, ce bine, sac la ceilalti>:) Deci sa incepem. Sa stii ca mi-a placut acest capitol special al tau si chiar merita sa mai faci, adica nu mi-ai pus dialog cat caruta:)) si sa uiti de descriere. deci a fostr minunat din punctul meu de vedere, ai avut descriere si naratiunea e ok. Greseli nu sunt. Deci e :bv:
Waw Sakura e geloasa?O_O deci mama, te-ai indragostit:>. sa inteleg ca Sasuke e ruda cu fetele alea? Ce naiba io pus Karin in bautura lui Sakura? In fine...si ce imi place faza cu "fraier si prost"..aici sa referit la Sakura, corect?
Pai cam atat. Imi place mult:love: astept next si te rog mult sa ma anunti. Iti raman cititoare fidela. Spor la scris si bye.
[Imagine: h8v.gif]
 

#36
Hey sweetie:*
Ficul devine din ce in ce mai interesant si sincer iti apreciez osteneala:)
Totusi nu am inteles unele lucru, de aceea am cateva intrebari.... 1. Cu ce se ocupa organizatia.
2. Ce poate face Sakura ca Zana a Iadului?
3. Care este legatura dintre Sakura si organizatie?
C-am astea sunt intrebarile mele..... acum revenind inapoi la fic...... imi place ca aduci mereu ceva nou si nu lasi actiunea sa devina monotono..... ai avut cateva greseli de tastatura, dar nu e mare lucru, desi conteaza si ele:P....
Nu prea am ce comenta asa ca te astept cu nextu si bineinteles astep s ama anunti si pe mine:*:bye:

#37
buna si me mult d comuri si laude etc
pai intrebarile tale new moon ei ce pot sa spun...asteapta caci in fiecare capitol se va raspunde la o intrebare din trecut
in acest capitol nu stiu daca am raspuns la cv dar cu siguranta nu o voi face la episoadele speciale gen draga jurnalule....
intrebarea nr 1
pai asta nu pot sa-ti zic inca, dar iti aai tu seama daca te gandesti la banditi traficanti etc
intrebarea nr 2
nu stiu daca ati inteles, dar aceea e doar o porecla din cauza actiunilor ei si scz celor care cred ca e un fic sf pt ca pana acum nu prea e deloc. ea a primit porecla aia pt ca are aptitudini, dar nu am zis ca sunt paranormale .... si un om simplu are aptitudini
intrebarea nr 3
lasa ca ai sa vezi pe parcurs

stiu ca sunteti toti curiosi/curioase dar curiozitatea a ucis pisica asa ca aveti rabdare
[Imagine: s6srx2.jpg]



#38
Hey Ya, ce faci? hai sa nu o mai lungim si sa-ti spun ceva ce deja cred ca stiai > > >
AI UN FIC SUPER TARE!!! si deabia astept continuarea , si acest capitol special e super tare ca si ficul de altfel si daca doresti poti sa pui ca mie imi plac si te-as ruga din toata inima mea cea mikutza sa pui continuarea ca mor de curiozitate ce se va mai intampla. Spor la scris si multa inspiratie .

D@nYel@ te Yube$te ^.^

#39
in primul rand bunaaa.. e primul meu coment p`aici..si s-ar putea ca mamicuta mea sa ma certe ca citesc ceva..pervers... mamicut-o sa stii ca matusica [Venus-Roseta] m-a obligat sa citesc [ :d] asa sa continuam deci un fic..yami-yam. Scena hentai este superba...a fost violata, dar totusi tanjea dupa saruturile lui Sasuke... Sasuke este atat de dulce cand o saruta...nu conteaza ca este cu forta.... ei oricum imi place. Vad ca micuta Sakura este geloasa, semn ca il cam iubeste. El este un pic ciudat...nu cred ca este doar o jucarie sexuala.. daca era nu se purta asa..stiu si eu faptul ca a lasat-o atunci sa plece..aici cred ca ea isi dorea ca el sa o faca inca o data a lui... apoi s-au certat pe hol..si apoi a sarutat-o..mi se pare atat de ANIME! Deci este un fic grozav..are greselutele sale...dar observ ca acum sunt doar de tastare...mamicuta mea[Moon princess] da sfaturi bune in legatura cu greselile de tastare..cu mine a facut minuni! Deci ce sa mai spun...astept cu mare nerabdare nextul..ahh era sa uit /..Zana Iadului.... Sasuke precum un diavol..cat se potrivesc..ma bucur ca micutul meu Naruto are un rol pozitiv..macar in primul capitol...Deci sper ca o sa ma anunti cand apare nextul...daca vrei...Multumesc mult!
J.A N.E!

#40
imi cer scz dak am greseli de tastare, dar de obicei seara scriu si sunt obosita

Episodul 8 - Secretul a iesit la iveala.


Dimineata urmatoare a sosit lansand pe podiumul albastru minunatul soare. In camera rozaliei era o harmalaie de nedescris. Ceasul desteptator suna necontenit cu glasul sau insuportabilm, telefonul vibra din cauza mesajelor, comunicatorul rasuna cu vocea brunetului, iar rozalia se vaicarea cu capul sub pernele pufoase. Enervata la culme aceasta se ridica precum o tornada si arunca ceasul jos de pe noptiera, lua telefonul si-i scoase diuntr-o miscare bateria, apoi lua comunicatorul si scoase somnoroasa cu da scartait si iritat. Brunetul era nervos si ii ordona sa fie gata in 10 minute si sa vina in biroul sau, deoarece o asazisa urgenta il zgudui din cap pana-n picioare. Fata se dadu jos din pat si intra in baie cu ochii intredeschisi. O baie destul de cocheta, neagra cu alb, avea tot ce-s poate dori cineva. Sakura se apropie incetisor de oglinda si ramase mirata. Avea parul ciufulit, ochii incercanati si palizi, in coltul stang al gurii se vedea o urma de saliva, machiajul manjit pe toata fata, deoarece nu apuca sa se schimbe si sa se demachieze din caua oboselii. Dandu-si seama de faptul ca era tarziu incepu sa se pregateasca disperata. Se spala pe fata, pe dinti, isi perie parul se imbraca intr-un trening negru, cu maneca scurta. Iesi vijelios din incaperea numita baie si fugi spre biroul brunetului. "Oare ce vrea?Adica sper ca nu-i grav sau poate ...."
Ajunsa in fata usii, aceasta intra fara ezitare si se apropie de Sasuke si Kaori. Satena o observa si se ridica oarecum speriata.
- Bun, deci ce e asa urgent?! Sasuke se uita serios spre geamul intredeschis, facand-o pe fata sa inteleaga motivul. Lumina soarelui intra incet printre jaluzelele trase, cazand usor pe corpul bine facut al baiatului. Sakura si Kaori il priveau si asteptau un raspuns, un ordin. Ochii lui negri priveau in gol, iar parul lui rebel ii mangaia chipul. Linistea se aseza comod intre cei trei pana cand rozalia sparge orice urma de liniste si intuneric, ridicand jaluzelele si lasand razele jucause ale soarelui sa-i mangaie chipul.
- Gata m-am saturat! Nu stiu ce aveti voi sa ma intrebati, dar eu am multe sa va intreb, pe amandoi! Sakura se uita spre satena, iar apoi spre seful ei. Sasuke o privi pret de cateva clipe apoi is lasa privirea in jos."Oare cumva reactiona?Nu-mi pasa trebuie sa-i spun altfel viata mea, a ei si a altor persoane poate fi in pericol.Dar totusi..." Sakura tot incepu sa-i intrebe de ce au chemat-o si ce se intampla, dar vocea brunetului o intrerupe lasand-o masca.
- Vulpea Argintie iti spune ceva? Stiu ca va cer mult, dar asta e ceva ce va pune si pe voi in pericol, deci cu alte cuvin...Dar nu apuca sa termine.
- Gata m-am saturat sa fiu la comanda ta mereu si asta doar pentru ca asa ti se scoala tie. Nu fac nimic si nu-mi pasa daca ma impusti acum sau mai tarziu. Pentru ca vreau... vreau sa stiu de ce ai nevoie de noi? Cine esti tu defapt si de unde stii atatea despre mine? Sasuke ii facu satenei semn sa iasa si aceasta iesi fara comentariu. Kaori se plimba incet pe holurile intortochiate pana ce ajunse la o usa de sticla, ce ducea spre un balcon plin cu flori. Fata intra si privi florile delicate gandindu-se la ceea ce a vorbit mai devreme cu Sasuke.
Intre timp linistea se lasa intre cei doi. Sakura il privea cu dispret, iar brunetul privea in gol ignorand prezenta ei, asta pana ce niste cuvinte il zguduira. Acele cuvinte ieseau din gura rozaliei, iar el ramase stupefiat nestiind ce sa-i raspunda si cum.
- Esti un nenorocit, un animal, un profitor si un obsedat. Daca poate am avut niste sentimente bune pentru tine, acum le-am aruncat pentru totdeauna. Esti doar un tip fara caracter, care ai ales calea asta doar din plictiseala. Asta esti acum in fata mea si nu-mi voi schimba parerea.
- Nu-mi pasa! N-ai decat sa crezi ce vrei! Habar nu ai despre nimic. Ha...Tu? Zana Iadului? Cred ca m-am inselat crezand in povesti. Nici macar nu semeni cu o zana si nici nu esti asa de rea incat sa vii din Iad.
- Taci!!! Habar nu ai despre mine si viata mea! Habar nu ai nici despre viata ta! Habar nu ai de nimic! Dar nu apuca sa spuna mai multe deoarece palma brunetului cazu peste obrazul ei fin lasand o urma rosie si aruncand-o pe Sakura pe jos. Fata isi ridica privirea spre brunet si isi atinse usor locul rosiatic cu mana. Parul ei roz aluneca pe langa chipul ei angelic, iar ochii ii erau atintiti asupra brunetului, care o privea cu dispret. Acesta se apleca la ea si o privi in ochii.
- Esti chiar asa de curioasa? Chiar vrei sa afli cu orice pret totul? Ei bine sa stii ca iti voi spune, dar hai sa facem un joc. Daca eu castig nu iti voi spune si voi avea toate drepturile asupra ta, daca tu castigi iti voi raspunde la orice intrebare. Jocul e urmatorul, tu va trebui sa gasesti...mmm... hai sa vedem... statuieta aia in 2 ore. Spuse Sasuke aratand cu degetul catre o vulpe de portelan. Daca nu o gasesti vei face ce-ti cer fara sa comentezi. A si apropo, fara trisari. Fata dadu din cap si pleca in camera ei sa se schimbe, in timp ce brunetul ascundea vulpea. " Nu o va gasi niciodata aici, pentru ca nu va sta intr-un singur loc"
Dupa o ora de cautare Sakura cazu obosita pe jos, dar se ridica rapid si continua sa caute vulpea. Trecura aproape 2 ore si nici urma de vulpe. Sasuke se duse la ea si-i spuse sa renunte descurajand-o, dar ea continua desi era ecstenuata.
- Nu are nici un rost, am cautat peste tot, ia stai peste tot unde am fost ai foat si tu. Tu...tu ai vulpea. Fata baiatului se intuneca la fata si ramase mirat, dar apoi scoase din buzunar vulpea de portelan si io intinse Sakurei felicitand-o.
- Acum e timpul sa aflu tot, am gasit vulpea chiar daca ai trisat asa ca spune-mi. De ce m-ai adus aici? Sasuke se dadu doi pasi inapoi, dupa care se incepu sa vorbeasca.
- Ei bine se pare ca nu mai am nici o sansa de scapare asa ca fi atenta. Modelul... Sakura Kiwaia...pe ea trebuia sa o rapesc pentru a o transforma in mana mea dreapta, doar ca dintr-o gresala tampita si poate e si ironia sortii, eu te-am rapit pe tine, Sakura Haruno. Dar acum chiar nu mai conteaza daca esti tu sau ea, deoarece am nevoie si de ajutorul tau pentru a-mi razbuna familia si prietenii. Dar e oarecum e amuzant ... voi doua aveti acelasi prenume si semanati si la trasaturi foarte bine. Cu alte cuvinte am senzatia ca sunteti rude, dar asta e imposibil nu-i asa?
Sakura isi pleca putin capul si ii veni in minte o stire de acum catva ani. Acum doi ani Sakura Kiwaia, renumitul model, avea niste probleme cu drogurile si amenintarile de ucidere a unor fani nebuni.
- Eu tot nu inteleg de ce doresti aceste ajutoare feminine? Din cate vad majoritatea echipei tale e facuta din femei.
- Puterea nu se gandeste daca esti fata sau baiat atunci cand ti se ofera. Iar eu am nevoie de abilitatile voastre pentru a ma razbuna si a ramane in viata. Dar acum este o problema delicata deoarece si vietile voastre sunt la bataie. Daca Organizatia ar afla de tine ar ucide tot orasul in cautarea ta, dar tu stii deja asta. Si poate ca ai observat ca pot fi foarte pervers, asa ca e normal sa imi fac o echipa de fete nu crezi? Iar tu erai persoana cea mai nepotrivita pe care as fi putut-o alege, dar nu voi respinge o asa ocazie. Stiu ca esti greu de imblanzit si ca ai incercat sa-ti ascunzi trecutul, dar el te va urmari mereu.
- Gata ajunge! Stiu foarte bine asta, dar chiar nu am vrut sa aleg aceasta cale, doar ca atunci cand mi-am dat seama a fost prea tarziu. Nu e drum de intoarcere pentru trecut, dar pot schimba viitorul. Si stiu ca asta vrei si tu nu-i asa? Sa te ajut si te voi si ajuta, doar ca orice are pretul lui, chiar si ajutorul meu.! Pa chipul baiatului aparu un zambet pervers. Ochii lui o masurau din cap pana-n picioare timp de cateva clipe si apoi zambetul malefic invadandu-i fata.
- Pret? Ar trebui sa te bucuri ca nu te-am dat pe mana unui tignit sau traficant, sau mai rau, pe mana Organizatiei. Deci tu imi esti datoare. A si apropo... masca ta e crapata in fata mea, deci pot sa vad cine esti cu adevarat, asa ca de ce nu o dai jos odata?!
Rozalia impietri si incepu sa-si stranga pumnii de nervi.
[Imagine: s6srx2.jpg]





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Doctor moarte la comanda Miranda. 87 32.665 24-12-2011, 04:47 PM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Esti iubita mea ! Yuki 10 11.052 24-09-2011, 01:09 AM
Ultimul răspuns: Blood_Angel
  â–º ♥ Nu Mai Esti Tu ♥ â—„ One-Shot yaoi maniac 5 2.807 27-09-2010, 06:58 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Tu esti raspunsul meu! Corina. 9 7.372 26-01-2010, 10:26 PM
Ultimul răspuns: Corina.
  Chiar daca esti vedeta nu esti diferit/a de ceilalti[Naruto Fic] Who said i have to be normal 11 9.047 04-08-2009, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Who said i have to be normal


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)