Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere ai de fic-ul meu ?
Este super
66.67%
14 66.67%
Este cam plictisitor
14.29%
3 14.29%
Inchide-l !
19.05%
4 19.05%
Total 21 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Doctor moarte la comanda

#81
Sasuke

«« "Sunt prea barbat ca sa ma las pacalit de..."»»






O vad pe Sakura foarte furioasa, ochii ei verzi stralucitori acum sunt plini de o ura enorma... ma detesta. Inca nu pot s-o inteleg, ea ma paraseste si acum face pe victima. De ce sunt femeile atat de complicate ? La romana parca profa spunea ca scriitorii nu pot sa descrie o idica intre doi oamenii, pentru ca ei nu pot cunoste cu exactitate comportamentul pe care il detine sexul opus. Oare asa este si la mine ? N-o pot intelege, este atat de diferita, poate atunci eram doar niste copii care nu stiau multe, dar acum este altceva, ca doar am experienta cu fetele.

In mana ei se aduna pachetul de carti, insa amestecat, unele erau pe fata, celelalte pe spate, parca sarutandu-se una cu alta. Un zambet in coltul gurii mi-a aparut, ea a observat si spranceana ei ridicata cere explicatii rapide referitoare la momentul de buna dispozitie pe care l-am simtit acum. Ridic -fara tragere de inima- umerii, cu o delasare enorma, de parca as mai fii la scoala si sunt obligat de mama sa-mi fac temele. Dar cred ca se aproprie, si acum sunt obligat, dar trebuie s-o fac, sa ma port urat cu ea, nu pot s-o iert... nu trebuie.

Aceasta lupta interioara a durat putin, o mana s-a pus pe umarul meu... Imi amintesc de noi cand eram mici, eram suparat si rozalia isi punea capul pe umarul meu, statea putin acolo, nu mult, dar pentru mine era o vesnicie in pace. Ma uit la ea , ochii au inceput sa mi se inchida, pupilele au devenit din marmura masiva, greutatea lor imi inchide "fereastra oculara". Un cascat a acoperit camera, Zero radea pe zub mustati, zambetul lui este sters, strengareste ca la un copil de liceu ce incearca sa cucereasca o fata si nu are curaj. Ea in schimb nu schiteaza nimic, sta in acelasi punc, intr-un repauz suparator, nici macar chipul sau delicat nu a tresarit, este prea suparata.

Ii fac cu ochiul, dar nimic. Zero a plecat din camera, cred ca s-a plictisit de aerele mele de mare cuceritor care nu dau roade. Acum imi dau si eu seama de ceva, cand el mi-a spus ca noua lui achizitie nu poate fii a mea, el se referea la Sakura. Eu - ca prostul- credeam ca este vorba de un obiect oarecare, neimportant, pe care sa-l doresc insa nu atat de mult, dar este "ea" si faptul ca nu este a mea din nou este miza. Un sunet scurt se aude, ma uit la usa din sticla, singura scapare ca sa iesi din aceasta camera, dar cred ca este inchisa. Se pare ca avem un pariu, iar eu o sa-l castig. Fara scrupule, nu trebuie sa pun nici un sentiment in ceea ce o sa fac, doar sa-i dovedesc lui amigo ca pot.

Ma indrept spre ea cu pasi calculati, eleganti si foarte tacuti, daca exersez putin cred c-o sa ajung la performanta de-a zbura. Nu m-a observat, se uita in alta parte, ca un perete gol si alb, lipsit de viata si de sentiment, o epava la fel ca mine. O iau de mana cu putere, nu sa-i rup ceva, ci doar s-o intorc cu fata la mine, mana dreapta se aseaza pe spatele ei finut. O trag cu sete spre mine, simt c-o rup, ca se va destrama in mainile mele, dar nu-mi pasa de nimic. Ochii ei sunt reci, plini de ura si furie, sentimente ce sunt inpartasite. Incearca sa ma impinga, mainile ei finute se lipesc de pieptul meu si ma impinge, dar nu cu multa forta. Poate vrea sa continui.

O sarut apasat, fara sentiment. Buzele mele le preseaza, nu este decat o lipire a doua parti moi ce fac contact. A observat raceala din gestul brusc si se impinge, isi da capul mai pe spate, ca sa scapre de sarut. Mainile sunt ocupate, una se plimba pe firavul ei corp, iar cealalata inca o mai tine de incheietura, sa nu fuga. O imping in spate pana atinge durul perete, mai solid si decat mine. Acum este prizoniera intre doua corpuri reci si fara sentimente, cum am spus, epave. Buzele inca sunt unite, mainile ei inca se gasesc pe pieptul meu, de data asta isi puen toata forta ca sa ma opreasca. Dar n-o so las.

Indepartez mainile de locul in care erau situate inainte, acum una este pe fata ei, degetele ii fac conturul la chip - doar pe-o parte ca sarutul sa continue- fac cerculete la obrajii rozalii. S-a imbujorat. Cealalta este pe perete, impingandu-ma in el ca s-o n-o strivesc cu puterea pe care o am, cu dorinta de-a o strivi. M-am plictisit destul de repede, sarutul nu s-a terminat cu o mare de respiratii, deci n-a trecut mai mult de zece minute- ea nu rezista. Ma indepartez de ea cu ochii neintelesi, fata incearca sa inteleaga ce s-a intamplat, dar nu poate. Eu inca ma dau mai tare in spate, ceva m-a plictisit, si imi amintesc ca noptile cu ea erau tare fierbinti. Ce s-a schimbat ?
Sentimentele...

Ma intorc cu spatele, nu vreau sa-mi amintesc acele momente, o sa intru intr-o stare mult prea apasatoare. Degetul ei imi atinge umarul, miscarea a fost usoara, dar totusi fixa, ca sa ma intorc, ca o carte de vizita " Intoarcete c-o sa fie bine". Imi frec tamplele cu degetele arataroare, o senzatie de relaxare ma ocopera pe dinauntru, ma simt mai bine decat cu ea. Nu stiu ce sa fac, sunt intr-o ceata deasa ce poate fi taiata cu cutitul. Ma intorc si-mi dau seama ca de fact cartea de vizita ar fi trebuit sa fie diferita, mai concreta " Intorcete si o sa te simti mai bine cand o sa vezi ce disperata sunt", doar asta imi trece prin cap.

S-a dezbracat. S-a dezbracat... Este in lenjeria intima, o dantela alba ii acopera partile atractive, la care acum salivez. Poate ca sunt dus, dar pare mai dezvolatata, corpul ei este mai voluptos, nu dus in exces ca la pitipoance cu silicoane, dar destul de mari incat sa ma afund acolo. O vad zambind, dar fara sentiment, doar cu unul minuscul, cu o victorie. Este clar ce vrea, sa ma innebuneaca, m-am purat urat cu ea si acum ma aduce in agonie carnala. Cred c-o sa salivez cat de curand. Daca continua asa o sa sar pe ea ca un violator, dar pierd pariul cu Zero. Daca ea urmareste sa se razbune, atuci trebuie sa ma controlez, sa-i nu-i dau satisfactie, sa ma prefac ca nu ma intereseaza.

Mana ii ajunge la breteaua de la sutien, o da usor in jos pana la un punct, un geamat lungit ii scapa printre buze. O vad razand din toata inima si cred ca are de ce. Am devenit cocosat, mainile sunt atarnate pe jos, iar ochii se uita la ea fara sa piarda nici un detaliu pe care il are modelul dantelei. Isi trece mainile prin par, isi rasuceste putin capul, acelasi sunet se aude, dar acum pare mai miorlait si mai seducator. Trebuie sa rezist... Trebuie sa rezist... Se indreapta spre mine cu pasi eleganti, unul pus in fata celuilalt, ajunge la mine si se rasuceste in jurul meu. Imi indrept corpul, nu trebuie sa cad in capcana ei, sunt barbatul ce poate sa reziste la niste gemete superbe ce ies printre buze catifelate si dulci ca mierea. Gata !

Respir o data cu putere si ma uit cu raceala la ea, insa ea zambeste la fel de provocator. Mana ei se pune pe pieptul meu bine scluptat, face mici cercuri care imi trezesc electricitate in vene, parul de la spate mi se ridica. Acum stiu cum sa fac tepii mai usor, o pun pe ea sa se razbune pe mine. Se ridica pe varfuri, o mana ramane acolo si cealalta in par, tragandu-ma pe spate. Durerea nu este mare, nu face asta decat sa ma excite, lucru care nu-i iese, sunt prea barbat pentru jocul ei. Poate sa devina goala imediat - am gandit si ochii au prins o sclipire inumana - corpul ei magnific ar radia in lumina puternica de la bec, gemetele ei infundate ar fi un cantec, dar atingerile noastre s-ar topi la contac, iar actul... Gata !

Se aproprie de urechia mea si da usor aerul afara, un tremur ma cuprinde pe sina spinarii, un geamat puternic se aude. Celelalte erau nevinovate, te ducea in disperare, dar asta m-a blocat, sunt o stana de piatra la mana ei. Face acelasi lucru de mai multe ori, de fiecare data pe un ton diferit, cand este incet se preseaza de mine, iar cand este rasunator ma trage de par. A durat cateva secunde, imitarea fiind geniala, ar fii o actrita de Oscar, dar eu nu ma las pacalit, sunt barbat. Imi misc umerii si ma uit la ea, acelasi zambet, dar acum si mai rautacius, se pare ca mai are ideei. Cred ca a studiat prea mult cu sotul sau - gandesc eu in gluma, dar dupa aceea realizez ce-am spus si ma cuprinde o suparare crancena, ea a fost a lui si i-a facuta celasi lucru.

O indepartez de mine si o privesc cu superioritate, respiratie este crescuta ca sa ma linistesc. Ea se da mai in spate si isi musca buza de suparare, se pare ca i-am stricat planurile. Vreau sa plec pe usa, dar se pune in fata mea. Ochii ei verzi erau victoriosi, cu o nuanta mai deosebita, ai mei sunt reci si plini de ura, intalnirea dintre ei fiind destul de ciudata. Se lipeste de corpul meu, nu ma imbratiseaza, doar sta acolo. Imi strange nodul la cravata, abia daca mai pot sa absorb o nenorocita de molecula de aer, am inchis ochii si cand i-am deschis ea era acolo, rasucind materialul rosu. Imi desface usor camasa, nasturii parca sunt vrajiti de puterea ei de innebunire carnala. La fiecare nasture isi trece degetul peste buze si apoi si le musca usor, jucandu-se usor cu ele.

Jumatate de teaba era terminata, dar s-a oprit si s-a indeparat de-o distanta de un brat. Se uita la pieptul meu si-l mai atingea din cand in cand, doar cu degetul aratator. Eu sunt inca prins in acesata depresie nesemnifianta, nu ca mi-ar pasa persoana ei, este o fata ca oricare alta. Sunt barbat in primul rand, deci este firesc sa cad putin in groapa, dar, te rog, nu ma poate pacalii ea pe mine, sunt destul de puternic ca sa rezist in aceste circumstante inca o zi. Pot sa ma gandesc la orice, in orice ipostaza si tot nu sunt obsedat, poate sa stea lipita de usa, cu mana pe clanta si cu cealalata pe antrebratul mine, sa ma astepte cumintica sa... Gata !

Ma trezesc la realitate de degetul sau care este trecut usor peste buzele mele, delicatetea este cuvantul care sa descrie acest moment. Se aproprie de buzele mele si sta la cativa milimetri, ba chiar ii simt respiratia , apoi expira puternic lovindu-ma. Se indeparteaza de mine si eu ma uit dupa ea, acelasi mers de gazela, infipta si fixa in miscari, stiind ce sa faca ca sa ma duca in disperare. Se pune pe masa, mana ei este la piept, respira foarte agravat, sanii ridicandu-se si coborandu-se. Ochii mei observa fiecare miscare - stiu ca rade, ca doar ochii mei sunt fixati pe decolteul ce se misca innebunitor de atractivi - nu ma pot dezlipi. Dar sunt barbat, chiar daca imi spun in gand asta in continuu, poate ar trebui sa spun altfel, dar nimic nu ar spune mai bine vointa mea de fier.

Se da pe spate, iesiind din aria mea, doar picioarele putand fii vazute, este intinsa pe sticla rece si geamatul contactului se aude atat de tare incat n-ar avea nevoie de ecou ca sa fie inteles de oricine de oriunde. Isi da si cealalta bretea mai jos si se joaca ca denteaua de la sutien, facand cerculete in zona sfarcurilor si impingand putin, doar asa, de efect. Isi departeaza picioarele, parca ar fi la sport si trebuie sa faca sfoara. Isi da sutienul jos ? Nici nu stiu ce vrea sa faca, ridica bretelele si le coboara la loc, face aceleasi miscari, dar cu incetinitorul. Se uita la mine imi face cu ochiul, degetul aratator este intrepatat spre mine, ma cheama... Nu fac nici o miscare si doar ma uit la ea, face un botic dala dragut si ma mai roaga o data, dar rezultatul este acelasi. Isi duce degetul la buze si le atinge, apoi deschide putin gura si-l baga foarte putin inauntru, abia daca se observa, zona aceea fiind un varfulet.

Repeta gestul cu putintel mai mult, din nou, nu este dus la exces, pur si simplu ca sa ma atâțe, dar sunt barbat si nu poate. Un geamat se aude cand il scoate, ma uit la ea si raman masca, este prea... nu mai pot. Sunt barbat ? Ultima oara cand am verificat eram. Sunt rezistent in lupta ? Sunt, ca altfel as fii fost mot pana acum. Sunt frumos ? Asta este evident, nu trebuie sa fiu modest, ci realist, sunt Adonis in timpuri mai salbatice. Pot seduce o fata ? Nu mi-a scapat nici una. Deci pot orice ? Da, dar nu sa mai stau aici si sa ma uit la ea cum se excita singura, de mai are un pic si face cu Zero. La acest gand chiar m-am cutremurat, nu trebuie s-o fac sa astept, ca doar sunt educat... trebuie s-o fac sa se simta bine, ca nu de alta avem usa incuiata.

Alerg pana la ea, imi rup nasturii de la camasa si sunt in fata ei, ea inca nu a observat si isi continua actul zgomotos. O trag ca un salbatic de cap si o sarut apasat, rozalia ramane cateva minute blocata, incercand sa-si aminteasca cand am ajuns acolo. Limba mea ii savureaza buzele, i le musc usor, un geamat infundat imi bucura urechile, intru in lacas si ii ating usor buza, varfurile noastre se saruta si ele, la randul lor, apoi ne luptam cu sabile nostre. Contactul este socant, un fior rece ma cuprind, parul fiind din nou ridicat, mai mult decat era inainte. Sakura ma strange din nou de cravata si ma trage spre ea ca o disperata, cred ca nu a mai fost atinsa de mult de face asa. Sau poate sunt eu prea irezistibil ? Orice e posibil.

Isi infasureaza picioarele in jurul bazinului, iar eu ...



_______________________________________________________________________
Hainele lui Sasuke : http://images2.fanpop.com/image/quiz/332...308795821_
300_329.jpg


Cel mai lung capitol. Sper c-o sa va placa. Nu este corectat, este facut la 1 noaptea... deci are greseli cu carul. Este hentai ?

#82
Lol, daca nu spuneai ca-i hentai - cica - nu citeam - shame on me,i.m a desperate ! -.
Nu am citit tot fic-ul, adica nu stiu, lenea asta, dar ce mai conteaza. Capitolul pe care l-am citit cred ca este cel mai bun dintre toate - am mai citit cteva cu mult timp in urma - si fiind si cel mai lung, chiar cred ca asa este. Ai descris foarte tare atitudinea Sakurei, intr-un mod original si captivant, dar Sasuke este un barbat si jumatate - not -. Trecand peste atitudinea brunetului, ai repetat SUNT BARBAT, de prea multe ori, i was like: wtf! cand am vazut de cate ori ai scris asta. Foloseste sinonime, cred ca ar ajuta mai mult, nope ^^? Imi place cum l-ai conturat pe Sasuke in acest capitol, but... it.s too much for me. Puteai sa-l faci mai slab, puteai sa pui mai multe intrebari retorice, puteai sa mai infloresti totul, ar fi iesit mai bine, adica Sasuke pare prea stana de piatra, dar totusi ai mai reparat situatia la sfarsit. In orice caz, este bun capitolul, dar daca te uiti mai atent mai gasesti niste lucruri mai negative + de asta, ai grija si la greselile de tastare.
Anw, bafta, poate mai trec pe aici.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#83
Hello Miranda>:D<, dupa cum ti-am spus am citit dupa ce m-am trezit, lucru care s-a intamplat la ora 14 =]]. Inainte de a incepe vreau sa iti spun ca nu am citit doar pentru ca mi-ai zis ca e putin hentai. Am citit pentru ca este un capitol scris de tine si stiam ca o sa fie genial.
Atitudinea lui Sasuke a fost... specifica. M-a amuzat destul de tare. "Eu sunt prea barbat" pentru orice :]]. Am lesinat de ras. Chiar imi place cum i-ai conturat caracterul. Si tocmai pentru ca e barbat a cedat la sfarsit. Sakura s-a comportat ca o curva. Adica mie asa mi se pare. Tot ce vroia era sa i-o traga Sasuke. Am inteles care era motivul ei, dar a cam exagerat. In fine, scopul scuze mijloacele deci e ok :]]. Si ziceai ca eu am capitole prea vulgare[-(. Descrierea a fost foarte tare. Nu te-ai grabit deloc. Intradevar asta cred ca e cel mai bun capitol pe care l-ai scris. Anunta-ma cand pui nextu'.
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#84
Multumesc ca mi-ai spus.
Pervero, dar oricum mi-a placut. Acele repetitii cu "sunt barbat" incepeau sa arate urat. Ai pus de prea multe ori si deja nu mai suna bine. Mi-a placut cum ai descris firul actiuni si mai ales ca nu ai lasat sa iti scape nimic. Foarte frumos ca ai detaliat, si modul in care ai facut-o, miscarile Sakurei. E interesant felul in care conturezi personajul. Acum e asa si regreta, acum vrea razbunare, dar si tu stii cum sa faci asta si mai important cum sa ne induci in mister si sa ocolesti mici indicii. Era normal ca Sasuke sa cedez odata si odata, ma mir ca a rezistat atat. As crede ca mai au sentimente unul fata de altul.
Putin mai atenta pe viitor, caci am ochit mici greseli de tastare. Sa mai faci capitole asa mari, ca iti iese si sunt frumoase.

Bye...
[Imagine: h8v.gif]
 

#85
Hey! Se pare ca inca un capitol reusit incanta pagina. Imi place la nebunie, deci nu cred ca eu una as putea descrie mai bine de atat sentimentele. Imi place atitudinea lui Sakura! (asa rautacioasa si perversa) Haide Sasuke! Renunta la pariu si uita de Zero. Nu vezi ca fata sufera singura dupa o noapte arzatoare? Oferai-o pe tava. Ca nah usa e "locked" asa ca......
Nu mai rezit de nerabdare sa apara cineva sa le strice distractia in apogeu. Bafta multa cu next-ul si...pff ce sa-ti mai zic? Nu mai am ce sa zic......
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??

#86
Hello Miranda.
Multumesc ca mi-ai spus de next, care apropo este unul absolut magnific. Din toate capitolele de pana acum, cred... nu, de fapt sunt sigura ca acesta este preferatul meu din toate. Mi-a placut mult ca firul actiunii a decurs foarte linistit si s-a imbinat frumos cu descrierea care a fost amanuntita si concentrata la toate miscarile Sakurei si infranarea lui Sasuke. E adevarat ca ai repetat de prea multe ori faza cu "sunt bărbat" care la un moment dat devenise sacaitoare, dar trecand cu vederea acest fapt, per ansamblu a fost superb mai ales ca ai si un inceput de hentai. Cred ca sunt cea mai curioasa de aici sa vad daca chiar se va intampla, ce ai inceput intre cei doi. Auzi, sa nu se asteptam la surprize, da? ;))
Bye si spor la scris!:*
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#87
Buna.seara!!!

Ce mai faci Miranda? Draga!?!

Capitolul a fost destul de bun. De ce spun destul? -> Simplu: cum ai spus si tu ai greseli dar nu cu carul dar ai greseli. am sa.ti enumar doar una: "ma cuprinde pe sina spinarii"...au mai fost dar nu am mai zarit acum. Descrierea a fost foarte excitanta si picanta. Sasuke pot spune ca a avut o scapare-> a fost baiat rau si a lasat.o pe biata fata sa.l astepte ceva timp dar in cele din urma s.a desteptat *rad*.... S.o faca cu Zero?"! mi.ar fi placut ca Sakura sa.i spuna ca vrea s.o faca cu Zero caci sincer nu stiu care ar fi fost reactia lui Sasuke dar stiu ca una nu ar fi fost:
" O sa.l sun si o sa.i spun sa deschida usa caci vrei s.o faci cu el!" Deci asta nu cred ca ar fi fost. dialogul pot spune ca nu prea a fost prezent dar actiunea a facut totul, descrierea. Astept cu nerabdare continuarea deci Next>
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara



#88
Darling, cat de malefica poti fi >.<

Greseli de tastare ai (nu imi pasa, nu ma intereseaza), dar imi place restul capitolului :X Imi place repetarea acelei imbarbatari alui Sas`ke. Sunt barbat - Sunt barbat - Sunt barbat! Deci asta m`a amuzat la nebunie :> In rest, atitudinea Sakurei este atat de .. WAW O . O Sasuke a ramas total masca, il iubesc pentru asta :)) Abea astept continuarea :X Hentai beib`!! :>

Te urasc (pentru ca m`ai lasat in suspans chiar in ajunul Craciunului, ceea ce inseamna ca n`o sa pot dormi la noapte) si TE IUBESC (pentru cain sfarsit am reusit sa intru aici si sa`ti citesc ficuletul )

Xo.De-La-Miky. Xo
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Mafie pe pas de Moarte Rose Uchiha 4 3.804 21-11-2013, 04:48 PM
Ultimul răspuns: Bla_Bla
  Intre viata si moarte + 16 *Piersicuta 2 3.319 01-07-2012, 02:00 AM
Ultimul răspuns: *Piersicuta
  Esti la comanda mea [+18] P@uu 72 53.686 22-08-2011, 07:37 PM
Ultimul răspuns: andreea_serban
  Viata dinainte de moarte RISHA 5 3.392 08-08-2011, 12:33 AM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  O lume plina de miracole...si moarte! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 12 8.300 25-07-2011, 11:32 AM
Ultimul răspuns: stylish.lov3
  [Doctor Who] Fate's a bitch Mrs. Iclemyer 1 2.290 29-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: ღ Ayamﻉ ஜ
  O ultima dorinta inainte de moarte DozzaDeColla 32 23.014 13-06-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.334 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Incercarea nu are moarte[...+16] Ryuu 11 5.590 16-01-2011, 09:59 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  O moarte subtilă Looolaaa13 3 2.883 14-04-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Zăpă


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)