Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Esti la comanda mea [+18]

#11
interesant...foarte interesant
nu a durat mult sa-l pui....
astept next-ul
si imi place si zi cum il cheama pe ala ca m-am saturat ca citesc numa brunet, brunet brunet...
next-ul >:D<
Stiu ca stii ca stiu ca el stie ca noi nu stiam,dar noi stim ca se preface si ca stie ca noi stim ca el nu stie, dar noi stiam ca defapt stie.
Logic nu?Defapt ca sa fie logic trebuie sa-mi intelegi logica,caree logic ca-ai logica,deci imi intelegeti logica logica.

[Imagine: 6486781.png][Imagine: 6820207.png]
http://macsimania.myfreeforum.ro/f1-primul-forum

#12
HeYo!..sa stii ca imi place ficul tau..pai descrierea trebuie putin lucrata..naratiunea ehh merge..dialogul nu mi sa parut sec..actiunea si la ea mai trebuie putin lucrata..greseli nu am vazut asa cred eu..Spor la scris urmatorul capitol..See ya!
ps:anunta'ma cand pui urmatorul capitol

#13
Iar nu am ajuns prima. Dar sa iti spun cate ceva:

Descriere: Ai incercat sa pui mai multa, dar sentimente nu au fost. Încearcă sa scri din perspectiva unei singure persoane, in acest fel vei folosi persoana intai si sentimentele pot fi spuse mai bine.

Sentimentele nu se scriu cu alte culori. Culorile sunt pentru moderatori, userii obijnuiti nu le folosesc. Ar trebui sa scri cu italic ( Asa).

Dialogul: Tot a fost mult,, mai putin ca si celalalt dar tot mult.

P.S. = Sa ma anunti cand pui continuarea.

#14
buna
din pacate P@uu nu mai poate pune continuarea asa ca de acum inainte ma voi ocupa eu de ea
sper sa va placa si dak aveti vreo nelamurire va rog sa imi spuneti

Episodul 3 - Prima oara

Sakura isi ridica incet capul uitandu-se in jur. Era intuneric. Ochii ei verizi straluceau vag in zmoala ce se asternu in acea incapere. Parul ei roz si rebel ii aluneca incet p langa chip. Deodata clanta de la usa se rasuci si in birou intra o fata roscata cu ochelari, imbracata foarte indecent. Se duse la rozalie si-i puse mana pe umarul drept incercand s-o ridice, dar aceasta nici ca o baga in seama. Roscata incepu sa o scuture usor si sa vorbeasca incercand sa o linisteasca, dar Sakura era absenta. Gandurile ei erau din ce in ce mai negre si mai posomorate. Roscata se sperie vazand ca fata nici ca o observa si ii dadu o palma usoara. Sakura isi ridica privirea si se uita ca la felul 13. "Oare chiar trebuie sa fac asta? Adica atunci cand ma voi trezi vor disparea toate, nu? Nu e adevarat ce se-ntampla nu-i asa? Gandeste-te Sakura! Asta nu e adevarat! Ah pe cine incerc eu sa pacalesc? E adevarat! Acest cosmar a prins contur in lumea reala! Dar oare dacu nu fac ce zice el chiar le va ucide? Nu! Nu il voi lasa! Chiar de ar fi sa devin jucaria lui sexuala. Dar sper sa nu se ajunga acolo! Nu vreau sa fac rau nimanui! Vreau sa devin doctor nu criminal."Firul gandurilor fu intrerupt de un ciocanit in usa intredeschisa. Brunetul intra inauntru si ii facu semn lui Karin sa iasa afara. Fata iesi val vartej fara sapuna vreo intrebare, desi avea acest obicei. Sakura incepu sa-l priveasca dispretuitor si se ridica in picioare stergandu-si lacrimile.
- Bine! Voi face ce imi ceri! Dar promite-mi ca le lasi sa plece.Brunetul se intoarse spre ea si incepu sa zambeasca pervers."E chiar mai interesant de cat credeam."
- Nu vei face ce-ti cer, ci vei face orice ce iti cer, indiferent de loc, sau dispozitie. Fata incepu sa-l priveasca cu ura si dispret, dar acesta ii zambea in continuu. Baiatul se apropie de ea si ii prinse usor barbia vrand sa o sarute, dar se opri la nici un cm distanta observand ca aceasta tremura.
- Am zis ca fac orice, doar daca imi promiti ca le eliberezi! Brunetul ii promise ca le va elibera si ca daca va face tot ce-i cere nu o va pune sa ucida pe nimeni. Acesta zambi pervers si o apuca de mijloc. Sakura il impinse si se dadu 2 pasi inapoi. Brunetul se-ncrunta si o privi ucigator. Moartea parca pandea in acea camera si parca astepta ca baiatul sa atace precum o fiara salbatica.
- Ti-am zis ca vei face orice iti amintesti? Ei bine eu am pofte acum! Daca nu vrei sa mori mai bine ai veni aici, acum si ai incepe sa-ti faci treaba.
- Eu...Eu nu fac sex cu oameni necunoscuti! Sakura incepu sa tipe, dar vocea brunetului o opri in mai putin de 2 secunde.
- Eu sunt Sasuke Uchiha! Acum ca ma cunosti fa pasi si taci din gura. Fata ramase uimita, dupa care incepu sa-si aminteasca vag despre numele Uchiha."Oare el e? Inteleg ca e ultimul supravietuitor, dar nu-l inteleg de ce e in mijlocul mafiei. Eh...Cred ca pana la urma nu am nici o scapare." Sasuke trecu pe langa ea indiverent si ii facu semn sa-l urmeze. Fata aproba din cap, lasand doua suvite sa-i mangaie chipul angelic.Pe holul intunecos Sas'ke mergea increzator, in timp ce sakura mergea in spatele lui cu capul plecat, gandind o cale de amanare. Deodata baiatul se opri in fata unei usu elegante si-i zise sa intre. Aceasta aproba incet din cap si intra tremurand. Era o camera destul de frumoasa, culorile predominante fiind negru, gri, auriu si crem. Un pat dublu cu lenjerie neagra cu alb si cateva dulapioare. Un sifonier cu oglinda in interior si o biblioteca. Tavanul era fals si iti dadea senzatia ca esti inte-un palat. Mai era un birou negru cu auriu, pe care se afla un calculator de ultima generatie. O mica biblioteca si langa ea o usa, care ducea la baie. Fata intra minunata de priveliste si scoase un mic wow in soapta. Sasuke observa si ii spuse ca asa va arata viata ei daca va fi cuminte. Aceasta, manata de curiozitatea si placerea de a citi, se duse spre biblioteca luand in mana o carte cu coperta rosie de piele. Vru sa o rasfoiasca, dar se intoarse brusc la zgomotul cheii in usa. Sasuke inchise usa si incepu sa vina tot mai aproape de ea afisand un zambet pervers si viclean. Sakura se dadu inapoi pana ce se lipi de biblioteca, dar ceea ce nu stie era ca in spatele bibliotecii mai era o usa. tanara se apasa putin cam mult si din gresala atinse un buton secret, facand-o sa alunece pe usa secreta. Sasuke surase si pleca dupa ea. Ajunsa jos fata se ridica buimaca, dar isi acopri cu o mana gura cand vazu locul in care ajunse. Era o incapere din caramida veche, privelistea ducand la o camera de interogatoriu veche."Wow acum chiar am dat de dracu!Asemanarea e izbitoare cu o secventa dintr-un film horror sau hentai, dar sincer nu sunt curioasa care din ele e adevarata."Sakura inghiti in sec si vru sa se intoarca, dar dadu cu capul de pieptul puternic al brunetului.Fata isi ridica speriata privirea in sus isi lovi ochiii de cei cei ai baiatului. Acesta o prinse de maini si incepu sa o sarute violent coborand pe gat in jos.
[Imagine: s6srx2.jpg]



#15
Sunt prima. Sper. Imi doresc. Asta vreau. O sa editez:

Edit:

Sa sti ca imi place. Deosebirea dintre voi char nu o simt, parca sunteti una si aceasi persoana. Nu pot sa cred. Dar sa revenim la lucruri mai importante, povestea. Nu este perfecta, asi putea spune mai multe dar o sa te plictisesc. Eu vreau sa vina mai repede continuarea, sa vad cum anume o sa scape Sakura din mainile lui Sasuke. Daca o sa scape. Chiar am o curiozitate mare. Pune repede continuarea pana nu-mi dispare.

P.S.= Sa-mi spui cand pui continuarea. "pls"

#16
Deciii nextuuuuu =p~=p~

Deci adoor ficu asta :x:x:x

Sper k descrii vreo scena hentai asa mai...detaliat =p~

Goddd deci abia astept:x E marfaa=p~

Deci nextuuu =p~=p~
[Imagine: 2lka1zc.jpg][Imagine: vxez34.jpg] [Imagine: n64211.jpg]
[Imagine: chibi_3945.gif]

#17
Episodul 4 - Un inger pervers[+ 18- Hentai]

Fata incerca sa-l impinga, dar stransoarea brunetului era mult prea puternica, lasandu-i mici urme.
Vazandu-se fara scapare Sakura incepu sa tremure mai ceva decat o gelatina, facandu-i baiatului orgaliul sa creasca. Sasuke se opri o clipa, afisand un ranjet smecher si diabolic in coltul gurii, dar totodata si foarte seducator. Baiatul continua sa o sarute si mai violent si cu pofta, ca si cum ar fi asteptat asta toata viata. Rozalia inchise usor ochii si scoase un ichnet slab, lasandu-si capul pe spate.
"Gata Sakura! Nu mai ai nici o scapare! Dar nu stiu de ce parca simt dragoste in atingerile lui, parca incepe sa-mi placa. O Doamne chiar am zis eu asa ceva?! Tipul asta e pe cale sa ma faca a lui definitiv, iar mie imi place?! Ce se intampla? Totul imi pare atat de familiar la el, dar nu e posibil asa ceva, nu? El e doar un strain, nu-i asa?! E asa de priceput in cat chiar de-l urasti de moarte tot face momentul special. Sunt 100% sigura ca a facut-o de mai bine de zece mii de ori, altfel cum ar stii sa excite in halul asta o femeie care-l uraste?!"
Sasuke o musca usor de gat, lasandu-i totusi o urma, in timp ca-i masa zona sensibila cu doua degete. Ince incet isi strecura mana dincolo de lenjeria rozaliei, reusind sa o penetreze cu doua degete. Fata scoase un ichnet scurt si fara vlaga. Brunetul simti cum "Amicul" lui cere sa intre in joc si ii dadu fetei jos lenjeria, lasandu-i corpul perfect la iveala. Avea sanii mari si moi, lucru ca aratau naturaletea lor, era supla si avea o alunita sub sanul stang. Sasuke afisa un zambet pervers, ascunzandu-si defapt uimirea fata de corpul perfect al Sakurei si aceea alunita care intamplator o avea si el, isi dadu pantalonii jos, cu tot cu boxeri si o penetra violent, uitand ca aceasta era inca virgina. Fata scoase un tipat de durere, urmat de cateva firicele de sange care se prelingeau in voie pe coapsele ei perfecte. Brunetul isi ascundea in continuare uimirea sub acel zambet si o lasa usor pe podeaua rece, facand miscari de dute-vino. Doua lacrimi calde se prelinse pe obrazul fin si inrosit al rozaliei. Sasuke se apleca si-i prinse buzele intr-un sarut simplu, dar parca plin de iubire. Sakura deschise ochii si si-i lovi de cei ai brunetului. Baiatul rupse sarutul si incepu sa-i linga gatul si sa-i suga violent si posesiv unul dintre sfarcuri.Limba lui ascutita facea cercuri pe pielea fina si catifelata a fetei. Simtind ca vine momentul, brunetul isi scoase "Amicul" din ea si i-l introduse fortat in gura. Acesta o prinse de par si ii tragea capul satisfacandusi "Amicul" pana ce se elibera in gura ei, aproape inecand-o. Sakura plangea si tusea incercand sa se ridice de pe podeaua rece, dar mainele brunetului o trantira din nou pe jos, lasand-o inconstienta cam 5 minute.
Incet incet fata isi deschise ochii verzi precum zmaraldul si constientiza ca nu isi mai poate misca mainile si picioarele. Il vazu brunet care se apropie cu o seringa si cum io infige in gat, apoi totul deveni incetosat cateva clipe, dupa care nu mai simti nimic si doar vedea, fara a se putea impotrivi.
Brunetul lua o tava de metal si alese de pe ea un vas si o seringa, umpland-o pana la jumatate. Acesta se apropie de rozalie si o inteapa fara mila in sanul stang si apoi in cel drept, facand-o sa tipe, dar fara efect...

scz de greseli si sper ca v-a placut
[Imagine: s6srx2.jpg]



#18
buna
rog un moderator...daca se poate sa ma faca pe mine autoare deoarece P@uu nu mai intra pe acest site
cei care nu ma cred pot sa-l intrebe:zuppy02:
[Imagine: s6srx2.jpg]



#19
Bunaaaaa :D
Titlul ma atras prima data , dar cand am aprofundat am ramas ceva de genu : WOW !!!!!. Imi place foarte mult.Ai cateva greseli de tastatura, descrierea este din belsug, dialogul nu mi sa parut sec.Ce te rog din toata inima mea sa pui next-ul mai repede ca mor de curiozitate!

Spor la scris :bye:

P.S: in momentul asta il urasc pe Sasuke ^^
:001_07:

#20
Salut, salut! Ajung si eu pe aici. Ideea mi se pare chiar foarte interesanta. Desi faza cu Sasuke baiatu rau si pervers, iar Sakura fata inocenta si cuminte am mai citit-o. Doar ca la tine mi se pare un pic mai diferit... sigur pe parcurs vei transforma aceasta idee intr-un complet originala :D. Am incredere in tine... Asa dear, un capitol trebuie sa aiba minim 40 de randuri, iar al tau are in jur de treizeci. Asa descriere si naratiune ai avut, dar mai incape. Dialog nu este deci nu am ce comenta, iar actiunea...
So... asta este tot sper sa poti tine cont de sfaturile mele
P.S. anunta-ma cand ai pus next-ul
Bye Bye
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Doctor moarte la comanda Miranda. 87 32.664 24-12-2011, 04:47 PM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Esti iubita mea ! Yuki 10 11.052 24-09-2011, 01:09 AM
Ultimul răspuns: Blood_Angel
  â–º ♥ Nu Mai Esti Tu ♥ â—„ One-Shot yaoi maniac 5 2.807 27-09-2010, 06:58 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Tu esti raspunsul meu! Corina. 9 7.372 26-01-2010, 10:26 PM
Ultimul răspuns: Corina.
  Chiar daca esti vedeta nu esti diferit/a de ceilalti[Naruto Fic] Who said i have to be normal 11 9.046 04-08-2009, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Who said i have to be normal


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)