Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Esti la comanda mea [+18]

#1
Buna m-am gandit sa fac si eu un fic +18.E primul meu fic de acest gen si sper sa va placa.
Ps.Daca gasiti greseli va rog sa imi spuneti:zuppy02:
Nu detin nici un personaj din manga/anime-ul Naruto si nu fac profit de pe urma lor

Episodul 1 - Asa a inceput totul

Era o zi frumoasa si calduroasa de Iuie.Astazi era ultima zi de liceu,iar pe panoul din curtea liceului,ca de obicei pe primul loc era Sakura Haruno.O fata de 18,din clasa A(cei mai buni),care tocmai se pregatea sa mearga la facultatea Hiroshiki din Tokio.Aceasta fata era mereu respectuoasa si pe primul loc inca din scoala.Ea sa nascut foarte inteligenta,dar era si foarte draguta intre timp.Prietenele ei Hinata,Ino,Temari si Tenten erau din clasa B,cu exceptia lui Tenten care era din A.Fiind cea mai populara din scoala Sakura primea in fiecare an flori,scrisori si o gramada de cadouri,dar in acesta an nu apuca sa se duca la festivitate datorita dorintei de a se duce la facultatea Hiroshiki.
Dupa 2 ore...
Intr-o camera umbroasa din cauza jaluzelelor,o fata statea pe un scaun dand din degete nerabdatoare.Aceasta avea parul lung roz si ochii de zmarald.Chipul ei angelic era putin in umbra,iar buzele ei tremurau incontinuu.Dintr-o data incepu sa sune telefonul.Fata sari in sus si raspunse cu nerabdate si curiozitate in glas.La telefon era secretala facultatii,care tocmai ii daduse vestea ca a intrat cu brio si ca o asteapta peste o luna la Tokio.Aceasta iesi val-vartej din liceu si pleca acasa.Ajunse in fata unei case dragute si intra.Cum auzi usa de la intrare,mama Sakurei veni sa o felicite si sa-i spuna ca tatal ei va pleca cu munca in Germania si ca se vor muta amandoi acolo.Sakura ramase uimita,apoi isi imbratisa mama,care aproape plangea.
- Mama eu voi pleca la Tokio,dar oricum veti fi prea departe de mine.Nu ai putea sa ramai aici?Aceasta incepu sa lacrimeze,iar apoi isi lasa treisa capul jos.
- Scumpa mea,stii bine ca el are nevoie de mine.Si pe de alta parte tu esti majora deja si te vei muta oricum singura la Tokio.Si nu privi negativ caci vom putea vorbi in fiecare zi!Mama o imbratisase si ii spuse sa plece sa se schimbe.Sakura se aseza pe scarile care duceau la camera ei si incepu sa trimita mesaje prietenelor ei,chemandu-le de urgenta la ea.Peste 20 de minute acestea aparura si o ajutara sa-si faca bagajul.
- Saku esti sigura ca vrei sa pleci maine?Adica mai ai o luna pana sa te duci la facultate.Nu crezi ca e prea repede?Ino o intreba mirata de alegerea acesteia si ii puse mana pe umar.
- Mama si tata vor pleca peste 2 zile,dar nu prea imi plac despartirile lungi asa ca plec eu prima.Stiu ca va va fi dor de mine,dar trebuie sa plec sa-mi caut o locuinta pentru scoala.Hinata se apropie de Sakura si o imbratisa cu lacrimi in ochi.
Noaptea trecu,iar sakura astepta in bucatarie uitandu-se la ceas.De odata se auzi un ciocanit la usa,Aceasta deschise nervoasa si-l vazu pe Naruto.Un baiat de 18 ani cu parul blond,inalt si cu ochii albastri ca oceanul.Erau prieteni de o viata si locuiau in apropiere.Sakura il trease grabita inauntru si ii dadu bagajele in mana.Acestia doi iesira din casa si se indreptau spre aeroport.Masina lui Naruto era portocalie si destul de incapatoare.Singurul lucru ce o deosebea de un taxi.In final ajunse la aeroport si-s lua un bilet spre Tokio.Avea noroc caci peste 20 de minute trebuia sa potneasca.Aceasta il saluta pe Naruto si urca in avion,asezandu-se confortabil.In fata ei se aseza o fata cu roscata cu ochelari si cu o palarie lasata putin pe ochi.O urmari pe Sakura timp de cateva minute,apoi incepu sa intre in vorba cu ea.
- Hei mergi la Tokio nu-i asa?Nu te supara,dar cu ce treaba mergi?
- Merg la facultate si trebuie sa-mi gasesc o locuinta.Roscata se scuza si pleca sa dea un telefon.
- Sefu.Am gasit-o!Sa o aduc cand ajung,sau vii tu dupa ea?Sincer nu cred ca va fii potrivita pentru asa ceva.
- E frumoasa?Daca e atunci nu conteaza cat de dificil va fii...Trebuie sa o avem cu orice pret.Nu gasesti momentul oportun mereu.Sa o aduci ai priceput?!
- Da,dar totusi ce sa-i spun adika am urmarit-o de 2 zile si stiu ca ea e fata "Tornadei Roz".Dar totusi ce vei face cu parintii?
- Stai linistita ca parintii ei sunt deja pe mana mea.Mama ei e in club,iar tatal ei e pe front.Deci ea va fi a mea.
- Da sefu!O sa o aduc cat de repede pot!Roscata inchide telefonul si se duce la loc langa Sakura,care privea pe geam uimita.
- Am eu un loc unde poti sta,dar e putin cam ciudat pentru ca nu a mai stat nimeni acolo de multa vreme.
- Pai momentan e ok sa stau undeva.Deci accept.Roscata zambi malefic din coltul gurii.Dupa 2 ore avionul ateriza la Tokio.Era deja intuneric,asa ca Sakura se lua dupa roscata pe care afla ca o cheama Kana.Fetele ajung pe o strada intunecata si Sakurei ii e din ce in ce mai teama.Aceasta vru sa o intrebe pe Kana daca nu cunva a gresit drumul,dar cand se intoarse in spate aceasta disparuse.O mana ii acopri gura si veni o masina neagra.Kana o ducea pe fata in cel mai rau loc posibil:Lumea Curvelor si a Celor mai interlope persoane.Unul dintre rapitori ii puse o bucate de material la nas,dupa care fata cazu jos adormita.Dupa nu mult timp aceasta se trezise si se vazu intr-o camera mica si rece,legata fedeles de un scaun.
- Buna pisicuta!Ce ma bucur ca te-ai trezit!Se auzi o voce da barbat.fata incerca sa se deslege,dar nu reusea.
- Unde sunt?Cine esti?Ce...Ce vreti sa-mi faceti?
- Hmm ce intrebare buna.Usa se deschise si fata vazu un baiat cu parul negru,inalt,bine facut si cu niste ochi patrunzatori.Acesta se apropie de ea si o prinse de barbie.
- Cine esti si ce dracu vrei de la mine?sakura incepu sa tipe speriata,pana cand se trezi cu o palma sanatoasa peste obrazul stang.Isi ridica privirea si vazu un pistol indreptat spre capul ei.aiatul isi schimba total privirea.Acum Sakura era sigura ca acest tip era in stare sa omoare mii de oameni in orice clipa.
- Daca mai scoti un sunet,cat de mic te fac lobotomie.Ai inteles?Fata dadu din cap.
- Stii de ce esti aici pisicuto?sau esti prea speriata ca sa raspunzi?Domnisoara Sakura Haruno.
- De unde stii cum ma cheama?Si de ce m-ai adus aici?
- Bun deci sa-ti explic cum sta treaba!Tu vei face tot ce voi vrea eu si vei si omori daca iti voi cere.Zise baiatul aplecanduse usor spre fata si mangaindui obrazul rosu.Aceasta ramase uimita si incerca sa se traga,dar acesta ii puse pistolil in partea de jos aburtii si tot facea cercuri cu acesta.
- De ce?De ce eu?Nu am gresit nimic niciodata.
- Scumpele tale prietene te-au adus aici,mai exact vau adus pe tine si pe parintii tai.Deci daca nu vrei sa moara ai face bine sa faci tot ce iti cer si sa nu ma superi.Si sa stii ca e chiar usor sa fii fata buna.
- Bine ce vrei sa fac?Fac orice dar...Dar nu-i omori.Sakura incepu sa tipe cu lacrimi in ochii ei verzi de zmarald.
- Baieti dezlegati-o si aduceti-o in biroul meu.Un zambet pervers aparu pe chipul brunetului,iar acesta iesi."Va fii ceva foarte interesant."
[Imagine: mtpgs9.jpg]

#2
Daca nu esti in stare nu citi comentul meu si prefate ca nici nu ti-am comentat ficul.

(19-01-2011, 07:06 PM)Ayamy A scris: Buna m-am gandit sa fac si eu un fic +18,deci cei sub 18 sa nu citeasca!!!E primul meu fic de acest gen si sper sa va placa.
Ps.Daca gasiti greseli va rog sa imi spuneti:zuppy02:
=> inainte sa incep iti spun ca am 18 ani, dar in primul rand nu poti sa interzici ca cei care nu au varsta "X" nu au voie sa iti citeasca ficul, fiindca atunci nu iti mai va fi citit sau puricat si comentat atat de dur, ca vei plange, de vei face Niagara Romaniei.

Nu detin nici un personaj din manga/anime-ul Naruto si nu fac profit de pe urma lor => ai uitat asta scumpo si daca nu il pui, ti se inchide ^.^

Episodul 1 - Asa a inceput totul

Era o zi frumoasa si calduroasa de Iuiecred ca era iunie si se scrie cu litera mica^.^.Astazi era ultima zi de liceu,spaceiar pe panoul din curtea liceului,spaceca de obicei pe primul loc era Sakura Haruno.virgula si spaceO fata de 18optsprezece ani- ai papat ani scumpo ^.^,din clasa A(cei mai buni)ce clasa? Aaa, erau ultimul an, mai specifica si tu, ca noi nu suntem telepatici sa iti citim mintea, ca sa stim ce ai vrut sa spui,care tocmai se pregatea sa mearga la facultatea Hiroshiki din Tokio.spaceAceasta fata era mereu respectuoasa si pe primul loc inca din scoalacare scoala? Aia generala? Primara? Specifica exact ce a facut fiindca ne induci in eraore mai rau ca Nasa =_= .spaceEa sa nascut foarte inteligentamai bine sa nu imi sti aici opinia:-",spacedar era si foarte draguta intre timp.spacePrietenele ei Hinata,spaceIno,spaceTemari si Tenten erau din clasa B,cu exceptia lui Tenten care era din A.spaceFiind cea mai populara din scoalavirgula Sakura primea in fiecare an flori,spacescrisori si o gramada de cadouri,spacedar in acesta acest an nu apuca sa se duca la festivitate datorita dorintei de a se duce la facultatea Hiroshiki.
Dupa 2 ore... =>asta folosesc eu la piesele mele pentru trupa de teatru si vezi ca se scrie doua si nu doi
Intr-o camera umbroasa din cauza jaluzelelor,spaceo fata statea pe un scaun dand din degete nerabdatoare.Aceasta avea parul lungvirgula roz si ochii de zmaraldsmarald.Chipul ei angelic era putin in umbra,iar buzele ei tremurau incontinuu.Dintr-o data incepu sa sune telefonul.Fata sari in sus si raspunse cu nerabdate si curiozitate in glas.La telefon era secretala facultatii,care tocmai ii daduse vestea ca a intrat cu brio si ca o asteapta peste o luna la Tokio.Aceasta iesi val-vartej din liceu si pleca acasa.Ajunse in fata unei case dragute si intra.Cum auzi usa de la intrare,mama Sakurei veni sa o felicite si sa-i spuna ca tatal ei va pleca cu munca in Germania si ca se vor muta amandoi acolo.Sakura ramase uimita,apoi isi imbratisa mama,care aproape plangea.
- Mama eu voi pleca la Tokio,dar oricum veti fi prea departe de mine.Nu ai putea sa ramai aici?Aceasta incepu sa lacrimeze,iar apoi isi lasa treisatrista capul jos.
- Scumpa mea,stii bine ca el are nevoie de mine.Si pe de alta parte tu esti majora deja si te vei muta oricum singura la Tokio.Si nu privi negativ caci vom putea vorbi in fiecare zi!alinatMama o imbratisase si ii spuse sa plece sa se schimbe.Sakura se aseza pe scarile care duceau la camera ei si incepu sa trimita mesaje prietenelor ei,chemandu-le de urgenta la ea.Peste 20douazeci de minute acestea aparura si o ajutara sa-si faca bagajul.
- Saku esti sigura ca vrei sa pleci maine?Adica mai ai o luna pana sa te duci la facultate.Nu crezi ca e prea repede?Ino o intreba mirata de alegerea acesteia si ii puse mana pe umar.
- Mama si tata vor pleca peste 2doua zile,dar nu prea imi plac despartirile lungi asa ca plec eu prima.Stiu ca va va fi dor de mine,dar trebuie sa plec sa-mi caut o locuinta pentru scoala.aliniatHinata se apropie de Sakura si o imbratisa cu lacrimi in ochi.
Noaptea trecu,iar sakuraSakura cu litera mare nenica =_=" astepta in bucatarie uitandu-se la ceas.De odata se auzi un ciocanit la usa,Aceasta deschise nervoasa si-l vazu pe Naruto.Un baiat de 18 ani cu parul blond,inalt si cu ochii albastri ca oceanul.Erau prieteni de o viata si locuiau in apropiere.Sakura il trease grabita inauntru si ii dadu bagajele in mana.Acestia doi iesira din casa si se indreptau spre aeroport.Masina lui Naruto era portocalie si destul de incapatoare.Singurul lucru ce o deosebea de un taxi.In final ajunse la aeroport si-s lua un bilet spre Tokio.Avea noroc caci peste 20 de minute trebuia sa potneasca.Aceasta il saluta pe Naruto si urca in avion,asezandu-se confortabil.In fata ei se aseza o fata cu roscata cu ochelari si cu o palarie lasata putin pe ochi.O urmari pe Sakura timp de cateva minute,apoi incepu sa intre in vorba cu ea.
- Hei mergi la Tokio nu-i asa?Nu te supara,dar cu ce treaba mergi?
- Merg la facultate si trebuie sa-mi gasesc o locuinta.Roscata se scuza si pleca sa dea un telefon.
- Sefu.Am gasit-o!Sa o aduc cand ajung,sau vii tu dupa ea?Sincer nu cred ca va fii potrivita pentru asa ceva.
- E frumoasa?Daca e atunci nu conteaza cat de dificil va fii...Trebuie sa o avem cu orice pret.Nu gasesti momentul oportun mereu.Sa o aduci ai priceput?!
- Da,dar totusi ce sa-i spun adika am urmarit-o de 2 zile si stiu ca ea e fata "Tornadei Roz".Dar totusi ce vei face cu parintii?
- Stai linistita ca parintii ei sunt deja pe mana mea.Mama ei e in club,iar tatal ei e pe front.Deci ea va fi a mea.
- Da sefu!O sa o aduc cat de repede pot!Roscata inchide telefonul si se duce la loc langa Sakura,care privea pe geam uimita.
- Am eu un loc unde poti sta,dar e putin cam ciudat pentru ca nu a mai stat nimeni acolo de multa vreme.
- Pai momentan e ok sa stau undeva.Deci accept.Roscata zambi malefic din coltul gurii.Dupa 2 ore avionul ateriza la Tokio.Era deja intuneric,asa ca Sakura se lua dupa roscata pe care afla ca o cheama Kana.Fetele ajung pe o strada intunecata si Sakurei ii e din ce in ce mai teama.Aceasta vru sa o intrebe pe Kana daca nu cunva a gresit drumul,dar cand se intoarse in spate aceasta disparuse.O mana ii acopri gura si veni o masina neagra.Kana o ducea pe fata in cel mai rau loc posibil:Lumea Curvelor si a Celor mai interlope persoane.Unul dintre rapitori ii puse o bucate de material la nas,dupa care fata cazu jos adormita.Dupa nu mult timp aceasta se trezise si se vazu intr-o camera mica si rece,legata fedeles de un scaun.
- Buna pisicuta!Ce ma bucur ca te-ai trezit!Se auzi o voce da barbat.fata incerca sa se deslege,dar nu reusea.
- Unde sunt?Cine esti?Ce...Ce vreti sa-mi faceti?
- Hmm ce intrebare buna.Usa se deschise si fata vazu un baiat cu parul negru,inalt,bine facut si cu niste ochi patrunzatori.Acesta se apropie de ea si o prinse de barbie.
- Cine esti si ce dracu vrei de la mine?sakura incepu sa tipe speriata,pana cand se trezi cu o palma sanatoasa peste obrazul stang.Isi ridica privirea si vazu un pistol indreptat spre capul ei.aiatul isi schimba total privirea.Acum Sakura era sigura ca acest tip era in stare sa omoare mii de oameni in orice clipa.
- Daca mai scoti un sunet,cat de mic te fac lobotomie.Ai inteles?Fata dadu din cap.
- Stii de ce esti aici pisicuto?sau esti prea speriata ca sa raspunzi?Domnisoara Sakura Haruno.
- De unde stii cum ma cheama?Si de ce m-ai adus aici?
- Bun deci sa-ti explic cum sta treaba!Tu vei face tot ce voi vrea eu si vei si omori daca iti voi cere.Zise baiatul aplecanduse usor spre fata si mangaindui obrazul rosu.Aceasta ramase uimita si incerca sa se traga,dar acesta ii puse pistolil in partea de jos aburtii si tot facea cercuri cu acesta.
- De ce?De ce eu?Nu am gresit nimic niciodata.
- Scumpele tale prietene te-au adus aici,mai exact vau adus pe tine si pe parintii tai.Deci daca nu vrei sa moara ai face bine sa faci tot ce iti cer si sa nu ma superi.Si sa stii ca e chiar usor sa fii fata buna.
- Bine ce vrei sa fac?Fac orice dar...Dar nu-i omori.Sakura incepu sa tipe cu lacrimi in ochii ei verzi de zmarald.
- Baieti dezlegati-o si aduceti-o in biroul meu.Un zambet pervers aparu pe chipul brunetului,iar acesta iesi."Va fii ceva foarte interesant."

Ai greseli cu duiumul si nu am stat sa le corectez pe toate ca mai aveam si altceva de facut.
1. Numeralele se scriu in litere si nu in cifre >.>
2. Nu poti interzice celor ce nu au o varsta sa citeasca, fiindca vei ramane fara comenturi.
3. Ai o gramada de greseli, de la exprimare pana la punctuatie - numai eu stiu de cate ori am scris space pe acolo.
4. Descrierea e cam alan-dala, deci ai grija cu ea.
5. Dialogul in unele zone e cam sec.
6. Actiunea e grabita.
7. Naratiunea e pe la pamant.
8. Nai disclamer deci ti se poate inchide.
9. Faza ca Sakura rapita si ca e mai populara si chesti din asta nu prea e originala aproape de loc. Nu spun ca plagiezi, dar ti-am spus ca nu e.
Whatever, astept nextul ^.^ Have a good day or night.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#3
Se pare ca am picat si eu in aceasta zona.

O sa-ti spun cateva lucruri care transforma o poveste groaznica intr-una reusita. Nu o sa zic lucruri uimitoare, nu se cere lun ade pe cel, deci ea ramane acolo pe bolta cereasca. Te-asi ruga sa reti cate ceva si sa incerci sa imi aculti sfatuile, daca nu vrei nu ma supar, o sa citesc si o sa las com. ca si acum. Doar ca cu pasi mici o sa vezi ca o sa ai multi fani.

E bine sa-ti patrezi propriul stil nu incerca sa imiti pe alti deoarece te strica. Realizeaza povesti asa cum iti plac tie.

Descriere trebuie sa fie mai multa, marii critici asta cer. Spune mai multe lucruri pe care le simte o persona. Cand Sakura s-a trezit acolo puteai sa spui ca ii este frica, ca inima ii bate tare, nu stie ce sa faca. Si de asemenea incerca sa scri cum este si incaperea in care se gaseste o persoana.

Actinea este grabita, incearca sa te calmezi. Stiu ca vrei sa ajungi la un punct al povesti, dar daca o ti asa in cateva capitole ti se termina povestea.

Dialogul este cam sec, scurteaza din el si dezvolta-l.

P.S.=Sper ca nu te-ai suparat.
P.S.S.= Daca nu iti place com trimite-mi un mp si il editez.
P.S.S.S= Sa ma anunti cand pui continuarea.

#4
Pai, e destul de interesant, dar mai ai cateva lucruri de retusat la el
Sa incepem:
Citat:Era o zi frumoasa si calduroasa de Iuie

Pai ai putea inlocui cu ceva care ar suna mai frumos, aceasta parte de introducere o folosesc doar copii de scoala primara. Ai dialog in exces, mai renunta la el si incetineste actiunea cu mai multa descriere, iar cat despre naratiune mai ai de lucrat la ea
Mai ai cateva greseli de tastare si de exprimare dar nu stau sa le insir
Sa ma anunti cand pui nextul si sper sa te imbunatatesti :x :victorie:

#5
Îmi place ideea ficului pe care l-ai conceput. Sunt nenumărate greşeli de tastare dar,totuşi ideea este bună.

Nu prea ştiu ce să zic despre primul capitol decat,să-l continui. Şi da,nu am 18 dar,tot îl citesc atâta timp cât,îmi place cuplul ales de tine.

Să-mi dai un pm când pui următorul capitol.
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ


#6
WoW manu ce dura ejti ;))
ideea e faina, mai multa atentie la gramatica
stiu cum e =)) niki acuma nush dak pun space dupa fiecare "." sau ","
aa si nu m-am prins de un lucru...
ejti faat sau baiat? la profil scrie baiat si manu vad ca ti-a zis "scumpa"
deci?....
orikom succes in continuare :P
Stiu ca stii ca stiu ca el stie ca noi nu stiam,dar noi stim ca se preface si ca stie ca noi stim ca el nu stie, dar noi stiam ca defapt stie.
Logic nu?Defapt ca sa fie logic trebuie sa-mi intelegi logica,caree logic ca-ai logica,deci imi intelegeti logica logica.

[Imagine: 6486781.png][Imagine: 6820207.png]
http://macsimania.myfreeforum.ro/f1-primul-forum

#7
ms tuturor
sunt baiat , dar am facut contul p idul verisoarei mele asa ca la inceput scria nl ei
[Imagine: mtpgs9.jpg]

#8
Episodul 2 - Santajul

Dupa ce se vazu dezlegata, fata incerca sa fuga, dar in zadar. Garzile o prinse si incepura sa o impinga pe scari in sus. Ajunsa in biroul rapitorului, aceasta incepu sa priveasca in jurul ei pentru prima data de cand ajunse la Tokio. Parea destul de ordonat si rafinat pentru un traficant de carne vie. Mobilierul era negru si cu modele aurii ,iar biblioteca era una destul de mare, avand carti de toate domeniile. Lumina era putina, datorita jaluzelelor care te faceau sa te-ntrebi daca e zi sau noapte. Deodata firul gandurilor fu intrerupt de zgomotul usii, care se inchise pe dinafara lasand-o pe Sakura blocata. Fata incerca clanta, dar aceasta nu avea nici un gand de a se deschide. Sakura incepu sa dea cu miinile si piceoarele in usa, neauzind apropierea unei persoane de ea. Fata vru sa tipe, dar o mana ii acoperi gura si simti o respiratie in ceafa. Se intoarse si-l vazu pe brunet cu privirea rece fixata pe ea. Pe chipul acestuia aparu un zambet pervers si apoi ii dadu drumul fetei, prinzand-o de mana stanga cand aceasta incerca sa fuga din nou, aruncand-o pe jos. Respiratia Sakurei deveni greoaie si mainile incepura sa-i tremure. Baiatul o privea uimit, dar totusi cu o atitudine superioara.Brunetul se apropie de ea, dar aceasta incepu sa se tarasca inapoi, pana ce se lipi de perete. Brunetul incepu sa rada zgomotos, dupa care se ridica si incepu sa se plimbe prin incaperea intunecoasa.Fata tremura toata, dar isi facu putin curaj si se ridica privindu-l cu ura.
- Cine esti si ce vrei? De ce m-ai adus aici? Nu ti-am facut nimic, nici macar nu stiu cine esti! Sakura incepu sa tipe, dar o bubuitura puternica facu sa cada jos.
- Stii cine sunt! De azi inainte sunt seful tau, iar tu im iapartii, fie ca vrei fie ca nu! Brunetul o privea insistent si se apropie de birou punand mana pe un fel de telecomanda.
- Si ce te face sa crezi ca ma voi supune? "Tipul asta e tignit sau ce?! Cum sa ii apartin? Nici nu-l cunosc macar! "Brunetul se apropie de ea si scoase un pistol. Incepu sa-l invarta jucausi pe degete, dupa care i-l lipi serios de parul moale si roz. Se ridica si apasa pe telecomanda, scotand-d din tavan un ecran LCD. Acesta porni si ii arata fetei niste imagini ingrozitoar. Mama ei era legata impreuna cu Hinata si aveau a se duce in Antartica. Sakura izbucni in plans, dar se opri cand simti obiectul periculos la capul ei.
- Buna deci mai repet o data. Eu sunt seful tau si tu imi apartii mie. Asta insemnand ca vei face orice iti voi cere, fie sex , furturi sau chiar crime. Daca ti se pare prea greu cele doua vor avea de suferit. E alegerea ta. Dar ca sa nu zici ca sunt rau ai de ales dintre cele trei variante. La auzur acestor vorbe fata incremeni, dar se mai uita o data la pistolul de la tampla ei si isi lasa privirea jos. "Ce sa fac? Animalul asta ar fi capabil sa le omoare pe amandoua daca aleg gresit. Nu sunt o hoata buna si nu vreau sa ucid. Dar trebuie sa le salvez cunva." Fata lasa capul jos si apoi ii spuse brunetului ca se va supune doar daca acesta promite sa le elibereze pe cele doua. baiatul dadu din cap aprobator, apoi ranji diabolic.
- Totusi va trebui sa-mi spui ce vrei sa faci. Pentru ca daca esti la comanda mea va trebui sa suporti orice chin fizic sau mental. Oricum nu te voi ucide, dar daca incerci sa fuci te voi opera pe viu!!! Aceasta amenintare o facu pe Sakura sa tremure. Doua lacrimi calde se prelinse pe obrazul ei fin. Brunetul iesi si o inchise pe fata in birou sa se calmeze. Dupa doua ore de plans Sakura se ridica in piciare si incerca sa deschida usa, crezand ca a ramas nesupravegheata isi scoase o agrafa din cizme se incepu sa rasuceasca in toate partile. Miraculos usa se deschise, dar cand vru sa fuga o mana puternica o prinse de parul lung si roz, facand-o sa cada in genunchi. Fata se intoarse plangand si dadu de privirea brunetului, care o tragea tot mai tare de par. Sakura incepu sa-si ceara scuze si sa planga, dar brunetul nu fu deloc imresionat. O ridica violent si incepu s-o traga pe coridor, ca si pe un caine. Ajuns in fata unei usi acesta o impinge cu piciorul si ii face vant fetei in camera. Sakura se impiedica si cade, iar acesta se apropie din ce in ce mai tare de ea, lipindu-i iar pistolul de parul ei moale.
- Asta vrei? Sa stii ca imi e foarte usor sa apas si sa scap de tine pentru totdeauna.
- Nu...te rog nu! Sakura incepu sa planga si se arunca la picioarele brunetului cerand iertatre. Acesta o privea uimit, dar cand aceasta ridica capul el observa acea privire calma si inocenta, exact ca a unui copil. "Acest sentiment..."
- Bine ... asta e camera ta. Odihneste-te pana la noi ordine.Fata dadu din cap aprobator.
[Imagine: mtpgs9.jpg]

#9
Draguţ capitolul,şi nu contează dacă e scurt sau nu,mie oricum mi-a placut. Îmi place mult de tot. >:). Rrr. Looks so hentai! O-o.
Well,spor în continuare,şi let me know when the next comes.
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ


#10
Wel, uite-ma ajunsa si la ficul tau care nu e rau pentru inceput.
pai, am sa-ti dau unele sugestii pentru a te imbunatati.
In primul rand sa stii ca-mi place titlul ficului, care este chiar f potrivit ideii pe care tu o dezvolti.
Apoi, ma bucura faptul ca ideea ficului e originala, nu am mai intalnit-o pana acum.
Chiar din primul capitol pot spune ca te-ai descurcat destul de bine.
Insa, bineinteles mai ai de lucrat la fic.
Descriere am vazut ca este, adica am vazut ca ai descris cat de cat locurile cu care ia contact Sakura, insa nu e de ajuns. Sentimentele fetei cui i le lasi? Incearca sa spui cum se simte ea...care ii sunt planurile...am vazut ca ai incercat cat de cat si la asta, insa mai trebuie.
Naratiunea e ok, nu comentez
Dialogul nu-i sec asta-i chiar bine. ^_^
Actiunea in schimb o cam grabesti..si asta pentru ca lipseste descriere, ai sa vezi ca dupa ce adaugi mai multa descriere nu o sa mai para asa grabita actiunea...
greseli sincer nu am vazut insa ai face bine daca ai reciti macar de doua ori capitolul inainte de-al posta.
pai, cam atat si spor in continuare la scris. sper ca nu te-am suparat cu comul meu...
PS: sa ma anunti si pe mn cand pui nextu!
kiss&chu&gambate!

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Doctor moarte la comanda Miranda. 87 32.654 24-12-2011, 04:47 PM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Esti iubita mea ! Yuki 10 11.049 24-09-2011, 01:09 AM
Ultimul răspuns: Blood_Angel
  â–º ♥ Nu Mai Esti Tu ♥ â—„ One-Shot yaoi maniac 5 2.807 27-09-2010, 06:58 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Tu esti raspunsul meu! Corina. 9 7.370 26-01-2010, 10:26 PM
Ultimul răspuns: Corina.
  Chiar daca esti vedeta nu esti diferit/a de ceilalti[Naruto Fic] Who said i have to be normal 11 9.046 04-08-2009, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Who said i have to be normal


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)