Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragostea poate fi inselatoare!

#71
bun am revenit...cam tarziu ca nu am stiut cand ai pus acest capitol :?? in fine sa revenim.dar inainte de a incepe imi cer scuze ca am ajuns tarziu..
DESCRIERE:FANTASTICA
NARATIUNE:NUJ CE SA MAI ZIC
DIALOG:HAI MAI LASA-MA...CA NU AM CE COMENTA
Deci intr-un cuvant MINUNAT!!!!Gata am terminat si data viitoare nu mai scriu despre descriere,naratiune si dialog,pentru ca nu am ce comenta de rau la ele.Sasuke stiam eu ca acea joaca se va transforma in dragoste:chuu: .Asa ii trebuie sa moara dupa sakura:yes: si ea saracuta...dar lasa ca ii va trece ca o va saruta sasuke..:ha: .Gata m-am potolit :pfiu:.Iti zic pa si astept cu nerabdare nextu..esti o scumpa :pls:
:bye:

#72
Hei ! ^^
Probabil ati vazut ca multe ficuri au fost mutate de la sectiunea Naruto Fics la Atelier.
Vau spus multi autori de ficuri si de ce. Si ceea ce doresc si ei, doresc si eu. As vrea sa va editati comentariile pe care le-ati lasat la ficul meu si sa scrieti cel putin trei randuri intregi. Sau daca ati folosit emoticoane in exces as dori sa mai stergeti din ele.
Ceilalti autori au spus ca daca nu le editati nu vor mai continua ficurile dar eu nu vreau sa fac asta. Va rog insa sa editati comentariile ca altfel ficul meu aici va ramane. La aceasta sectiune.
Sa nu credeti ca ma puteti fenta. Voi controla sa vad daca ati editat comentariile sau nu. Am vazut deja multe comentarii care sunt spam si contin emoticoane in exces. ^^ Am deja pe multi in vizor.
Sa nu o luati in nume de rau insa chiar nu vreau ca ficul meu sa ramana aici. ^^
Va rog editati-va comentariile. Nu e chiar asa de greu sa dai clic pe " edit " si sa adaugi cateva randuri in plus sau sa apesi pe un buton si sa stergi cateva emoticoane.

Pentru cei care nu au de gand sa-si editeze posturile :

Va zic ca si eu pot sa-mi schimb imediat parerea si sa rog un moderator sa-l inchida. Nu e greu. Pot sa-l postez si pe alte forum-uri unde poate cititorii nu vor face spam.
Si cum am mai zis, voi controla sa vad daca le-ati modificat sau nu. Voi trece din prima pagina pana in ultima, iar daca voi credeti ca n-am de gand sa fac asta, va zic ca daca imi propun ceva, o fac pana la capat.

Va multumesc anticipat tuturor. M-as bucura daca as gasi peste cateva zile toate comentariile editate. ^^ Si multumesc celor care s-au sinchisit sa-mi citeasca rugamintea. ^^

#73
Hyhyhy...Bunaa!!
Deci ficul tau e super bestial!Nu stiu ce sa mai zic ai detoate si imi place asa de mult,se pare ca Sasuke o iubeste cu adevarat pe Sakura,si asa ma ducura nespus de mult.Dar ma supy ca nu imi spui si mie cand pui nextuX(...ma rog:-s....
Astept nextu cu o nerabdare.....dar ANUNTA-MA!!
PWP:*

#74
Ok. ^^ Vam adus nextul. Stiu ca nu voi iesi prea curand cu ficul de la atelier dar vreau sa-l continui. ^^
I hope you like it!
Lectura placuta!


Capitolul XX


Sakura :


E asa de bine. Asa de bine sa stau in bratele lui. Sa-i simt buzele atat de moi si atat de fine. Mi-a fost dor sa ma pierd in ochii lui abisali. Mi-a fost dor sa-i simt parfumul si sa-l simt pe el asa de aproape de mine.
Imi ridic mana dreapta si mi-o pun pe obrazul sau. Zambesc usor si incep sa-i mangai usor fata. Inchid ochii si savurez momentul. A trecut atat de mult timp de cand nu am mai simtit atingerile si sarutarile sale tandre. Atat de mult timp...
Nu dureaza mult si buzele sale se apasa peste ale mele. Pamantul imi fuge de sub picioare si simt ca ne aflam intr-un univers paralel. Intr-un loc in care ne aflam doar noi doi. Nimeni altcineva.
Stai! Ce tot fac aici? Da, il iubesc, dar nu-i pot arata cat sunt de slaba. I-am aratat o data si nu vreau s-o fac din nou.
Intrerup incet sarutul, retragandu-ma din placerea care m-a cuprins. Imi pun mainile pe pieptul sau si privesc in jos. Imi ridic privirea, uitandu-ma adanc in ochii lui. Se vede ca este confuz. Imi las din nou privirea in jos si deschid gura, lasand cateva cuvinte sa mi se desprinda de pe buze :
- Imi pare rau, dar nu pot.
Acesta ofteaza inchizand ochii. Ii deschide brusc, iar privirea sa abisala ma incolteste. Ma pierd incet, incet in ochii sai, cazand in acel abis nesfarsit.
Nu! Nu pot sa fac din nou aceeasi greseala. Nu vreau sa-i fac din nou pe plac si sa ma las dusa de vorbele sale. Imi scutur usor capul si ii spun brunetului ca ar trebui sa intram. Acesta murmura ceva ce numai el intelege si ma dezlipeste de perete. Imi da un cadou.. foarte frumos impachetat intr-o folie roz. Zambesc usor si ii multumesc, sarutandu-l pe obraz. Ii spun sa intre el inainte pentru ca vreau sa merg pana la baie. Acesta da afirmativ din cap si intra.
Deschid usa de la baie si intru. O inchid usor si ma lipesc de ea.
Ce am facut acolo? De ce am facut asta? Adica.. il iubesc dar nu-i pot arata cat sunt de naiva. Cat sunt de moale. Nu-i pot arata ca persoana lui este o slabiciune pentru mine. Ahh! Il urasc! De ce tocmai el a aparut in viata mea? De ce tocmai la mine a venit si mi-a ruinat viata? De ce?
Atatea intrebari.. dar raspunsurile unde sunt? Nu cred ca le voi gasi vreodata.
Observ ca lacrimile au inceput de mult sa-mi mangaie fata. Ma indrept spre oglinda si imi refac putin machiajul.
Ies din baie si intru inapoi in club. Toata lumea danseaza. Zambesc usor la vederea acestui " peisaj ". Ma duc si pun cadoul de la Sasuke la un loc cu celelalte. Ma intorc la ringul de dans si ma apropii de fete, incepand sa ma misc si eu pe ritmul melodiei.
Simt doua maini cuprinzandu-mi talia. Cu siguranta e Sasuke. Imi intorc privirea si uimita dau cu ochii de Asuke. Zambesc in sinea mea. Nu strica sa-l fac putin gelos pe Sasuke. Hah! Ce o sa ma mai distrez.
Nu-i zic nimic baiatului si continui sa dansez. Il simt pe acesta lipindu-se de mine. Sasuke, fac asta pentru tine, desi nu prea meriti.
Imi rotesc privirea prin incapere si-l vad pe Sasuke, stand la bar cu un pahar in mana. Se uita la noi cu o privire plina de ura, gelozie si.. tristete? Nu! Nu! Nu o sa cedez privirii lui. Nu din nou. Nu vreau sa-i arat cat de repede cedez.
- Arati asa de.. fierbinte in seara asta, aud vocea lui Asuke.
Aha. Altul care se da la mine doar pentru corpul meu. La fel ca Sasuke. Nu mai cred pe nimeni. Nu mai pot sa cred. Totii baietii sunt la fel. Se indragostesc de corpul fetelor. Le folosesc si dupa aceea le lasa balta.
Ma trezesc din visare cand observ ca sunt cu fata la Asuke. Ce naiba? Il vad apropiindu-se de chipul meu. Ma dau putin in spate, insa bratele sale puternice imi cuprind talia fortandu-ma sa stau lipita de el. Buzele sale se apropie incet de ale mele. Mai aproape, mai aproape..
Stai! Ce tot fac aici?! Prima data Sasuke, iar acum si Asuke? Nu o sa ma las. Nu!
Il imping pe baiat si ma smucesc din bratele lui reusind sa scap. Alerg pe holul clubului pana ce ajung afara. Ahh! Nu mai suport. Ma urasc! De ce toti baietii ma vor doar pentru corp?! De ce?! De ce?!
Cad in genunchi si incep sa plang.
- De ce?! strig si imi las fata in palme.
Aud in spatele meu un ras ironic. Ma intorc speriata dar nu apuc sa vad nimic, deoarece simt cum sunt prinsa de par si un miros cam neplacut imi invadeaza narile. Imi simt pleoapele din ce in ce mai grele si totul se intuneca lasand un mare mister in urma.


Sasuke :

Unde e Sakura? Acum o clipa era pe ringul de dans. Pot sa jur. Era chiar acolo.
Las paharul pe pult si incep sa ma invart prin club intrebandu-i pe toti despre ea. Unde a putut sa dispara? Nu cred ca a plecat. Nu poate. Nu! Adica e petrecerea ei. Majoratul ei. Ziua pe care o asteapta orice adolescent. Ziua in care face optsprezece ani.
Simt doua maini care imi inconjoara gatul. Tresar si ma intorc automat sa vad faptasul. Hmm, mai degraba faptasa. Ce cauta Karin aici? Nu cred ca Sakura a invitat-o si pe ea. Aceasta imi sare in brate si ma saruta. Ma trage de mana pe ringul de dans si incepe sa se miste in bratele mele.
- Sasuke! aud cum sunt strigat.
Ma intorc si sunt intampinat de un pumn. Cad la podea si imi ridic privirea spre cel care m-a lovit. N-Naruto? Ce l-a apucat si pe asta?
- Acum cateva minute erai cu Sakura si va sarutati, dar vad ca e usor sa o lasi pe mana lui Sasori si tu sa o iei pe Karin! striga la mine blondul, gata gata sa-mi mai dea un pumn.
- Wow! Stai calm amice. Eu o cautam pe Sakura. Cine a zis ca e cu Sasori? Adica eu n-am vazut-o, ma apar, stergandu-mi sangele de la gura.
- Cum adica? Am vazut-o la el in brate inafara clubului, imi zice Sai care vine si el.
Cum?! La el in brate? Nemernicul ala! Daca se atinge de un singur fir de par din capul ei jur ca il bag direct in mormant.
Ii rog pe baieti sa vina cu mine si le spun fetelor sa nu le zica nimic oaspetilor de disparitia Sakurei. Nu vreau sa se creeze valva pe aici.
Iesim din club si ne urcam in masina mea. Ies cu viteza din parcarea clubului, fara sa-mi pese ca o sa primesc cine stie ce amenda. Vreau sa o gasesc. Vreau neparat. Nu o sa mi-o iert niciodata daca o sa pateasca ceva. Trebuia sa fiu mai atent la ea. Nu imi permit sa o scap printre degete cand stiu ca o iubesc si ea ma iubeste. Trebuie sa o gasesc cu orice pret. Trebuie!
Acum, unde ar putea sa o duca nenorocitul ala de Sasori? L-am vazut doar de cateva ori in prezenta lui Itachi. Din cate am inteles ii este "prieten". Nu stiu multe lucruri despre el doar ca ii plac papusile. Uhh, credeam ca a trecut de varsta la care se joaca cu papusile.
- Sasuke! E rosu! striga Gaara.
Ma trezesc din visare si pun o frana brusca. La tanc! Era sa fac un accident de mai mare frumusetea. Neji pune mana pe volan si imi spune ca o sa conduca el. Dau afirmativ din cap si facem schimb de locuri. Imi pun centura si imi proptesc capul de geam.
Zambetele ei gingase si pline de fericire. Imi e dor de ele. Foarte dor. Vreau sa le vad din nou. Vreau sa le vad la fel de frumoase ca atunci cand eram impreuna. Acelea chiar sunt amintiri frumoase. Frumoase si minunate. Ce n-as face sa pot da timpul inapoi si sa retraiesc toate momentele din nou.
Incep sa zambesc ca un prost, atragand privirile baietilor spre mine.
- Nu ne-ai ascultat, aud vocea lui Sai.
- Poftim? intreb eu.
- Ti-am zis ca o sa-ti para rau dupa ce te folosesti de ea, imi zice Neji.
- Da, dar tu ti-ai luat-o in cap si ai facut ce ti-ai propus, mai zice si Naruto.
Las capul in jos. Au dreptate. Trebuia sa-i ascult de la inceput. Sunt un mare prost. Daca ii ascultam acum nu eram in situatia asta. Nu umblam ca un disperat sa o gasesc pe Sakura. Era in bratele mele si probabil buzele mele erau lipite de a ei. Puteam sa o am nu doar pentru corp, ci si pentru comportament.
- Aveti dreptate, zic si imi ridic privirea, chiar de asta vreau sa o gasesc. Sa-i zic tot ce simt eu pentru ea. Chiar daca nu o sa ma creada, macar sa-i zic. Chiar daca ma va respinge nu voi renunta in lupta de a o avea! sfarsesc si un zambet imi apare pe fata.
Ma uit la baieti care zambesc si ei.
- Ok baieti! Misiunea Sakura! striga Naruto facandu-ne pe toti sa radem.
- Stop! Nu avem timp de ras. Trebuie sa o gasim, devine Gaara serios.
Are dreptate. Nu avem timp de pierdut. Trebuie sa ne gandim unde ar fi putut sa o duca.

Cam atat. ^^
Sper ca va placut si scuzati-ma pentru greselile care sigurat sunt si ele pe acolo. ^^

#75
Hey... buna.
Am trecut si eu pe aici.
Imi place ficul si stiu ca am ajuns c-am tarziu pe aici.
Sasuke e evident ca regreta. Cine nu ar regreta, daca ar face ce i-a facut el Sakurei.
Sincera sa fiu, nu prea imi dau seama de unde pana unde, Sasori o cunoaste pe Sakura. Cred ca e un obsedat, care alearga dupa fete frumoase.
Acum sa revin la cateva capitole, din urma:
La inceput Sasuke s-a purtat frumos si eu chiar credeam ca era indragostit de ea, dar se pare ca e un actor minunat. Nu mi-a venit sa cred, dar m-am lamurit in momentul in care ai descris prima scena de dragoste dintre cei doi.
Acum, eu astept urmatorul capitol. Nu stiu daca iti voi mai lasa comentariu, dar sigur voi citi.
Te pwp dulce.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#76
`Ello diaar`: x. Multumesc ca NU m-ai anuntat ca ai pus next-ul`xD. Noroc ca dau eu din greseala peste el :]]. Cat am putut sa rad=]] :

Citat:- Ok baieti! Misiunea Sakura! striga Naruto facandu-ne pe toti sa radem.

Doamne de unde.ti vin ideile astea? :]]. Te.a pocnit, ai :>?

Citat:- Acum cateva minute erai cu Sakura si va sarutati, dar vad ca e usor sa o lasi pe mana lui Sasori si tu sa o iei pe Karin! striga la mine blondul, gata gata sa-mi mai dea un pumn.

Sasuke you are a big perv. >:]. Cu Karin mai :]]. Alta nu gaseai si tu :]].

Deci descrierea a fost bunicica, mai mergea : -". Naratiunea, de asemenea si ea a fost ok`xD. Dialogul, am murit de ras la ultima replica =]]. I have a crazy grandfather :]]. Greseli de tastare nu cred ca ai avut, si daca da sa stea acolo pana am sa vin eu sa le dau un edit`:]]

Deci bunicutule, cam atat am avu de zis^^. Spor la scris si sa te mai loveasca:]]
Daca nu ma anunti de capitolul urmatoot te omor virtual >:]
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

#77
Well. Îmi pare rău de întârziere. Nu pot să cred că iar am făcut-o. Îmi cer scuze încă o dată. Nu mă înjura. Chiar îmi cer scuze. Well să revenim la fic. Doamne ce interesant şi palpitant a fost acel capitol :x. Nu ştiu de unde îţi vin ideile astea dar îţi vin bine să ştii. Descrierea mi-a plăcut deşi mai puteai să mai adaugi ceva pe acolo. Îmi place cum le-ai descris sentimentele personajelor. Misiunea Sakura! =)) Doamne chiar a fost amuzantă asta. Naraţiunea ca întotdeauna mi-a plăcut deci nu am ce comenta la ea., acţiunea nu a fost grăbită şi dialogul nu a fost sec. Doamne ce îmi vine să îl omor pe Sasori. Păpuşar nebun! Va vedea el. Ştiu că va veni Sasuke şi îi va da nana la fund >:). Greşeli de tastare... nu am văzut. Sper că nu erau. Oricum nu erau grave. So, atât am avut de spus. Vreau să îţi mulţumesc că mai anunţat că ai pus capitolul şi te rog să mă anunţi şi data viitoare :-w. So, buh bye! :*
[Imagine: EnvYQ.png]

#78
buna scumpa mea verisoara:*. Deci am aterizat din nou si nu pot sa cred, adica ai pus capitol nou si pe mine nu mai anuntat nu pot sa cred asa ceva:??, te tin minte:)) Sa revenim. Nu te iau cu naratiune, dialog sau descriere ca nu are rost, sunt puse la locul lor frumos; si cred ca ar fi cazul sa nu mai vorbesc despre ele ca imi stii parerea. Despre noul capitol ce sa zic decat I like :X si nu pot sa cred ca Sakura e rapita chiar in ziua majoratului, adica nu putea sa mai astepte oleaca:...::no:. Asa Sasuke du-te dupa ea si cere-i iertare si zii ce simti, pentru ca sunt sigura ca daca o spune din inima il va ierta :chuu::yes:
gata am terminat...astept nextu si poate ca doresti sa ma anunti :P
[Imagine: h8v.gif]
 

#79
Atentie dears. Va multumesc pentru comentarii si vreau sa va spun ca acesta este penultimul capitol. Urmatorul va fi ultimul. ^^ Sper sa va placa. ^^

Capitolul XXI



Sakura :


Deschid ochii cu greu. Ma simt ametita si destul de somnoroasa. Vad totul in ceata. Clipesc rapid de cateva ori pana ce pot vedea normal. Unde sunt?
Imi rotesc ochii prin incapere. E o camera destul de intunecata cu peretii de un albastru inchis. Pe jos sunt laminate de culoarea mierii, dar cam murdare ce-i drept. Camera contine un dulap, o masa, doua scaune si un pat - pe care sunt culcata eu. Ma ridic in sezut. Imi duc mana la cap simtitand o durere ingrozitoare. Imi ridic privirea si dau cu ochii de un bec care lumineaza slab incaperea.
Unde sunt? Brusc, imi aduc aminte ce s-a intamplat. Am fost rapita. De cine? Sincer chiar nu stiu. Adica nu am dusmani. Inafara de Karin care sincer nu cred ca s-ar gandi la asa ceva.
Ma dau jos din pat si ma invart prin camera cautand cu disperare un geam. Ce naiba?! Camera asta nu are geamuri? Dau cu ochii de o usa. Bun! Scaparea mea. Alerg spre usa insa ma opresc in fata ei. Aud niste pasi care se indreapta spre ea. Pasesc incet inapoi spre pat. Ma asez in sezut si astept sa intre cineva pe usa aceea.
Usa se deschide si o lumina puternica imi invadeaza ochii. Imi acopar fata cu mainile si astept ca usa sa fie inchisa. Imediat, o aud trantindu-se si niste pasi se fac auziti. Cineva se indreapta spre mine. Imi iau mainile de pe fata si privesc persoana.
Sasori?! Cum? Ce face asta aici? El m-a rapit.
- Insfarsit te-ai trezit papusa, aud vocea lui.
- Ce vrei? intreb eu privindu-l cu ura.
- In locul tau nu as ridica tonul, imi zice acesta.
Isi ia un scaun si se aseaza pe el in fata mea. Ma priveste si zambeste pervers. Ce mai vrea si asta? Ahh, la ce mai e buna intrebarea asta. Ar fi trebuit sa-mi dau seama de la inceput. Si maniacul asta vrea sa se culce cu mine si mai stiu eu ce. M-am saturat de baieti dinastia! Numai de ei am avut parte cat am trait pana acum. Imi las privirea in jos.
- De ce? intreb, lasandu-l pe roscat cu un semn de intrebare.
Acesta ma intreaba ce s-a intamplat. Imi ridica privirea si se uita atent in ochii mei. Vrea sa ma sarute, insa il resping.
- De ce toti vreti sa va culcati cu mine?! De ce?! Alte fete nu mai exista? Doar eu? intreb si las lacrimile sa curga pe obrajii mei.
- Papusa, nu te ambala asa. O sa-ti raspund la intrebare. Uita-te la corpul tau. Ai niste forme de invidiat iar chipul este de nota zece, si ce-i drept, esti destul de naiva, asa ca multi te pot da pe spate cu un singur zambet, imi spune acesta.
Ma prinde de incheieturi si ma lipeste de perete incepand sa-mi linga gatul. Incep sa ma zbat, insa forta mea nici nu se poate compara cu a lui. Ahh! De ce sunt asa de slaba?! Intotdeauna asa am fost.. si probabil asa voi fi. Are dreptate. Sunt prea naiva si cad repede in plasa.
Imi adun mai multa putere si il imping pe roscat, indreptandu-ma spre usa. Roscatul ma prinde de glezna, facandu-ma sa cad pe burta. Ma trage de picior pana ajung sub el. Ma ridica in picioare si ma tranteste pe un scaun, legandu-mi mainile.
- Vrei sa te joci papusa? Afla ca mie nu-mi plac jocurile de genul asta, imi zice roscatul.
Vad ca ia o lama de pe un raft si se indreapta spre mine. Doar nu vrea sa.. Nu! Nu poate sa faca asta. O fi el nebun da nici chiar asa. Nu-l cred in stare sa omoare pe cineva.
Inchid ochii cand vad ca e tot mai aproape de mine. Imi intorc capul intr-o parte si astept sa vad ce are de gand sa faca.
Simt cum imi descheie boleroul si imi taie maieul. Deschid ochii si il privesc ciudat. Ma uit in jos si vad ca incepe sa mi se zareasca sutienul roz. Ahh! Sunt moarta! O sa ma mai violeze si idiotul asta.
Incepe sa-mi sarute gatul, muscandu-ma usor din cand in cand. Incep sa plang. De ce eu?! As vrea sa mor! Sa scap din lumea asta. Sa nu mai exist! Nu mai vreau sa vad pe nimeni si nimic! Vreau doar sa plec o data de aici si sa fac ceva sa nu mai exist. Sa evadez cumva!
Usa se deschide si pe ea vad ca mai intra inca trei baieti. Unul cu parul portocaliu si ochii mov. Am inteles de la ceilalti ca se numeste Pein. Altul, este blond cu parul putin mai lung si ochii albastri. Asta e Deidara! L-am vazut cu Itachi. Ultimul, are parul albastrui, putin cam sters si ochii mov.. de unde mi se pare cunoscut? Este fratele Innei! Suigetsu! Ce cauta el cu idiotii astia? El era chiar de treaba.
Se apropie toti de mine zambind pervers. O sa trec printr-un chin. Sunt in total patru si eu doar una singura. Inchid ochii. De aici nu mai scap! Ii simt pe toti cum imi ating corpul. Mi-e scarba deja. Ahh! As vrea sa mor!
Aud cum usa este trantita de perete. Deschid ochii si imi atintesc privirea spre usa. Sasuke? Si cu ceilalti. Multumesc doamne!
Fiecare isi alege partenerul de.. pumni ca sa zic asa si incep batalia. Gaara vine in spatele meu si ma dezleaga. Se pare ceilalti au terminat cu baietii lor si i-au scos afara, ducandu-i pe undeva.


Sasuke:


Continui sa il lovesc pe Sasori. A indraznit sa se atinga de Sakura a? Bine. Ii dau eu numai Sakura. O sa platesti cu varf si indesat ca te-ai atins de rozalia mea.
- Sti?! Imaginea aceea nu mi-a placut deloc! Nu te atingi nici tu si nici prietenii tai de Sakura! Ai inteles?! strig la el.
Acesta da afirmativ din cap si o ia la goana imediat ce ii dau drumul. Imi rotesc privirea prin incapere si o vad pe rozalie cu maieul rupt, lasand la vedere sutienul. Plange. Defapt, cine nu ar plange? Aproape a fost violata de patru tampiti. Desi.. si eu am facut greseala asta si am violat-o, dar eram deja manga.
Merg la ea si o strang in brate. Aceasta se sperie si ma respinge, privindu-ma cu multa frica in privire. Cum?! I-a taiat maieul ce naiba?! Sutienul roz se poate observa foarte bine prin ruptura de la maieu. Ma trezesc din visare cand rozalia imi sare in brate. O mangai incet pe spate si ii iau fata in palme. Ii sterg usor lacrimile iar aceasta inchide ochii. O strang in brate si ii zic sa se linisteasca si ca totul s-a terminat. Le fac semn baietiilor sa plecam. Acestia ies pe usa si se urca in masina lasandu-ma putin singur cu Sakura. Imi dau jos geaca si i-o pun fetei pe umeri. Aceasta imi zambeste usor si imi spune ca vrea sa mearga acasa. Imi pun mana in jurul taliei ei si ii spun sa mergem. Aceasta face un pas, insa picioarele nu o tin si cade in genunchi. E slabita probabil. Atata plans si probabil idiotul ala de Sasori i-a dat ceva sa adoarma ca sa o aduca aici.
O iau in brate si ies pe usa. Ma asez pe bancheta din spate a masinii si o pun pe fata in bratele mele. Daca suntem atatia in masina nu mai are loc si ea. Masina porneste si o simt pe rozalie lasandu-si capul pe pieptul meu. O sarut incet pe crestetul capului si incep sa-i mangai usor parul. Simt mana ei impreunandu-se cu a mea si incep sa-mi simt tricoul tot mai ud, semn ca aceasta plange. O strang in brate si le spun baietiilor sa ne lase la mine acasa.
Imi lipesc capul de geam si privesc la miile de luminite ce coloreaza intregul oras. Sunt un prost! Un mare prost! De ce m-am folosit de ea? De ce?! Daca nu faceam asta ea nu mai era la un pas sa fie violata de maniacii aia. Ahh! Ce prost pot fi! Trebuia sa stiu ca o data si o data imi va parea rau dupa o fata. Trebuia sa stiu ca aceasta chestie nu va functiona la nesfarsit! Trebuia sa stiu, dar nu! Am fost incapatanat si mi-am batut joc de ea fara sa-mi pese. Ca un monstru. Un monstru care vrea sa distruga inimile fetelor. Sa le faca sa sufere fara mila si atat. Dupa aceea sa le lase balta.
- Sasuke, am ajuns, aud vocea lui Gaara.
Ies cu Sakura din masina si ma indrept spre usa casei. O descui si intram inauntru. O las pe fata jos pentru a se descalta. Aceasta ramane in picioare, tinandu-si corpul in brate. Lacrimile se scurg siroaie pe obrajii ei. Nu inteleg. De ce plange in continuare? A scapat de acolo.
- Ce s-a intamplat? o intreb in cele din urma si o imbratisez.
- De ce? intreaba.
- De ce, ce? o intreb nedumerit.
Ma impinge si revine din nou la intrebare:
- De ce? De ce ma vreti toti numai si numai pentru corp? Ce am eu si nu au alte fete?! Zi-mi! spune printre lacrimi.
Ii iau fata in palme si imi lipesc rapid buzele de ale ei. Aceasta incepe sa ma loveasca cu pumnii, zbatandu-se sa scape din bratele mele. Dupa cateva secunde, se potoleste si incepe sa-mi raspunda la sarut. Observand asta, ii dau drumul. Aceasta isi lasa privirea in jos iar mainile ei se odihnesc pe pieptul meu.
- Spune-mi te rog. De ce? ma intreaba cu voce joasa.
Ii spun sa mergem in camera mea. Sta putin pe ganduri dupa care ma urmeaza. Intram in camera mea si ii dau un tricou. Ii zic sa se schimbe si dupa aceea sa vina pe balcon. Ma priveste cu un semn de intrebare, insa dupa aceea imi face semn sa ies pentru a se schimba.
Inchid usa in urma mea si pasesc pe hol spre usa balconului. Ma asez pe fotoliu si astept sa apara rozalia. Balconul are vedere exact spre curtea din spate. Peste tot sunt numai pomi abia infloriti. Parfumul lor te imbata iar luna sta pe cer aruncandu-si cateva raze slabe spre mine.
Dupa cateva minute, aud usa deschizandu-se. Langa mine apare rozalia. Ma musc de buza inferioara cand o vad si zambesc pervers. Aceasta ma roaga sa-i raspund la intrebare, insa tot ce fac este sa o trag in bratele mele. O sarut apasat pe buze, miscandu-mi usor buzele in ritm cu ale ei. Imi pun mainile pe soldurile ei in timp ce incep sa o sarut pe gat. Rozalia isi infige mainile in parul meu, tragandu-ma usor. Simt cateva furnicaturi si zambesc in sinea mea. Imi strecor mainile pe sub tricoul ei. Aceasta ma impinge brusc si se ridica. Se indreapta spre balustrada si se sprijina de ea.
- Esti la fel ca ceilati! Esti la fel ca inainte! o aud.
O iau brusc in brate si ma trantesc cu ea pe fotoliu. Ii dau tot parul pe o parte si ii sarut usor pielea gatului. O intorc cu fata la mine, asezandu-i picioarele pe o parte si cealalta a taliei mele. O privesc adanc in ochi si ii iau fata in palme.
- N-ai nici un motiv sa ma crezi pentru ceea ce urmeaza sa-ti spun, insa vreau sa sti ca imi pare sincer rau pentru tot ce ti-am facut. Imi pare rau ca te-am facut sa suferi asa de mult. Imi pare rau ca te-am folosit si ca miam batut joc de tine. Acum.. si eu regret ca un prost ce am facut si vreau sa sti ca eu chiar te iubesc! Nu doar pentru corpul tau ci si pentru persoana care esti, ii spun si ma uit la ea.
Aceasta priveste la stele. Oftez incet. Nici macar nu m-a auzit. Am vorbit deageaba! Pe ea nici nu o mai intereseaza persoana mea.
- Nu stiu ce sa cred, aud vocea ei melodioasa, exact cand credeam ca nu-mi va spune nimic.
- Te rog, gandeste-te! Nu sti ce mult insemni pentru mine, ii soptesc usor, dupa care ii prind buzele intr-un sarut.
Incepem sa ne miscam buzele incet in acelasi ritm. Rozalia isi baga mainile in parul meu, incepand sa ma sarute si ea mai apasat si din ce in ce mai pasional. Ii cuprind talia cu mainile, facand-o sa se lipeasca de mine.
Mainile ei incep sa se joace in parul meu, tragandu-ma usor cand ii mai musc incet buzele.
Ma ridic de pe fotoliu cu tot cu ea, intrand inapoi in casa. Buzele mele sunt inca lipite de ale ei, mergand pe bajbaite pana in camera mea. Trantesc usa de perete si o las pe fata pe pat. Aprind lumina si ma uit la ea cu un zambet larg pe buze. Aceasta imi zambeste la randul ei si ma intreaba daca poate face un dus. Dau afirmativ din cap si ii dau fetei un prosop. Imi multumeste si intra in baie.
Ma trantesc pe pat si imi pun mainile sub cap. Privesc tavanul cu un zambet smecher pe buze.
Aud picaturile de apa cum lovesc podeaua. Mi-o imaginez pe fata goala in dus cu formele ei apetisante. Ma musc de buza inferioara si incep sa visez la niste scene cam perverse.
Ma ridic din pat si merg spre usa baii. Intru incet si o inchid usor in urma mea. Sper sa nu o sperii pe rozalie.

Cam atat. ^^
Scuzati-ma pentru greseli, insa sper ca va placut!

#80
Dau un edit dupe ce citesc`b-)
________________________________
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.346 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.479 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.352 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.971 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Tot ce poate fi bun ...e rau ! - [+18] Grubbie 9 5.338 11-01-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Nywa
  Zambetul tău poate ucide Kyung.Oppa 2 2.822 19-11-2010, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kyung.Oppa
  Dragoste nu poate fi cumparata cu bani Zuzy Is Angell 7 4.491 18-10-2010, 10:44 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Iubirea poate distruge si cea mai mica parte de tristete eLenuSh-cu-chip-de-inger- 4 4.270 08-06-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  ÃŽi vei da ingerului care nu poate zbura…aripi? Axxa.No.Way 39 27.083 20-02-2010, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Irukandji
  Fara doar si poate a ta. miChiY 1 2.726 14-11-2009, 12:38 AM
Ultimul răspuns: Vampire


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)