Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

#41
Uof...grea decizie...prefer o combinatie21...dar sa zicem ca mi-ar placea mai mult un tip sensibil decat unul dur care sa fie plin de el, sa se dea mare si sa ma puna sa fac ce vrea el. Eu nu suport nici parintii sa ma puna sa fac ce vor ei, dar apoi un tip?22 Ce vreti, sunt taur => incapatanata21 Asa cu unul sensibil pot face ce vreau din el si in plus poate fi romantic...asta pana ma plictisesc de el21

next: ce preferi dintre canicula si ger?4
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#42
Sa vedem 39 . Canicula nu-mi place ca e prea cald si geru' nu-mi place ca-i prea frig 21 . Sa zicem ca as suporta mai bine canicula ca's nascuta in iunie ^^"

Ce preferi dintre azi si maine 4 ?
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#43
Maine ca e mai aproape de marti 15 si pentru ca azi e o zi distrusa deja 22

Ce preferi dintre germana si franceza?
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#44
Germana:X..desi nu stiu decat cateva cuvinte si nici pe alea prea bine..am inceput s-o studiez anul asta, dar imi place, chiar daca are niste cuvinte interminabile21. Franceza o stiu mai bine, dar nu pot sa spun ca-mi place..o invat k se face la liceu si nah, e bine sa sti o limba in plus ca nu strica4.

Ce preferi dintre sa stai in tramvai langa un nespalat care duhneste de-ti muta nasu' din loc sau sa te calce un nesimtit pe ghetele noi pe care abia ce le-ai incaltat? [mie mi s-au intamplat amandoua21]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#45
Pai cred ca prefer sa ma calce cineva pe ghetele noi decat sa imi pice arul din nas21

Ce preferi intre tricou si camasa?(lol cred ca stiu raspunsul)

#46
Ce preferi intre tricou si camasa?
Intre tricou si camasa prefere tricoul, il poti purta oriunde, mai tot timpul, este confortabil si te simti mai bine in tricou decat intr-o camasa eleganta si formala pentru oameni adulti.

Ce preferi intre apa si suc?
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#47
Suc ..24 *Drawn in cola* ...Nu imi pasa ca imi distruge ....calciul ..si toate cele este buna ...Pepsi and Cola Rocks! ~ asta nu inseamna ca sunt dependenta de suc :]
Okey s avedem Ce preferi dintre :vis si realitate. 15
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#48
Ce preferi dintre :vis si realitate. 15

Sigur ca aleg realitatea... De ce?In realitate traiesti, ai bucurii, plangi sau razi, este fericita sau trista, ai prieteni, familie etc. Viata din vis se destrama cand te trezesti, nimic nu este real, pur si simplu visezi.
Ce preferi intre muzica si dans?
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#49
Pai imi plk amandoua muzika ma linisteste si ma face mai fericita cand sunt trista .. asa ca o prefer pe ea mai mult , la dans , pot dansa orice si corect , dar faci febra musculara 21) ... glm .. anyway prefer muzika

next : Ce preferi dintre cer si pamant?

#50
Cer..sunt cu capul in nori mai mereu deci e clar ca prefer cerul21...pamantul pe de alta parte e...plictisitor:-J..adica e mult mai bine sa nu iei mai nimic in serios si sa-i traiesti propriul vis:X

next: Ce preferi dintre sa fi copil sau adult?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)