Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

#51
răspuns simplu: copil... de ce? nu vreau să am responsabilităţi şi în plus când eşti adult nu te mai poţi prostii şi oamenii au aşteptări de la tine şi este stupid! atunci ai mai multe probleme, începi să te gândeşti la chestii serioase...

next: să iubeşti pe cineva minunat care la rândul te iubeşte, dar să nu ai aşa mulţi prieteni sau să ai mulţi prieteni, dar să nu fi cu nimeni?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#52
pai...prima varianta bineinteles,sa iubesc pe cineva si la randul lui sa ma iubeaca si el pe mine.Cu cineva care te iubeste la randul lui iti poti exprima senstimentele libera stiind ca si el simte acelasi lucru fata de tine.

Next:ce preferi sa fi roman in continuare sau...o alta nationalitate ca de exemplu american ?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#53
O_o, cu siguranta ca prefer sa fiu roman pana la moarte, desi tarisoara asta e cam vai de mama ei, mai bine sa mor in nationalitatea mea, decat sa-mi petrec viata printre aia despre care am auzit ca majoritatea sunt robotei de luni pana vineri si nebuni in week-end. Adik in timpul saptamanii muncesc pana ii gaseste batzu si in week-end se duc in cluburi si se destrabaleaza pana cad lati (nu ma luati in seama, informatia asta nu sunt sigura daca e adevarata, am auzit-o de la profa de franca10), oriqm, prefer sa fiu romanca in continuare 4.

next: Ce preferi dintre a fi chirurg sau macaragiu? (Ce intrebare tampita 21)

#54
O_o chirurg vs macaragiu? 2124
Pai... cred ca raspunsul e logic: chirurg 21
Chiar daca nu prea imi place meseria asta (nu-mi place nimik ce tine de operatii) mai bine chirurg decat macaragiu 21
Next: Ce preferi dintre anime si manga (care iti place mai mult... preferi mai mult sa citesti manga sau sa te uiti la animeuri? )
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#55
Păi.. Îmi place să mă uit la animeuri pentru că nu trebuie să mă chinui să citesc [ lenea'i mare 21 ] , este color, are sound şi eu doar aud ce zic personajele [ în enlgeză, dar e mai uşor decât să citeşti 78 ] .

Ce preferi între snowboarding şi skateboarding? [ trebuia să întreb 65 ]

#56
sincer,as prefera snowboarding-ul,imi plac la nebunie sporturile de iarna(ador iarna:X) si chiar practic snowbording.Si skateboarding-ul imi place,am incercat sa ma dau cu placa de cateva ori dar nu ma pasionat chiar asa de mult.Raman la snowbording:X

Next:Ce preferi intre filmele de dragoste si cele de drama?
xxxx
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#57
O_o, greu de ales, imi plac foarte mult amandoua, dar cred ca as alege filmele dramatice pentru ca sunt impresionante si arata fata dura a vietii, pe care multi o neglijeaza zicand ca nu li se poate intampla tocmai lor, so aleg drama.

next: ce preferi dintre a fi sarac si fericit sau bogat si trist?

#58
well.....
logic ca sarac si fericit.Daca esti bogat si trist,nu cred ca este o varianta buna,as prefera mai mult sa fiu mai saraca si fericita decat bogata si trista.Fericirea inseamna foarte mult pentru mine,insa pot invinge si tristetea.

Next:Ce preferi dintre trecut sau viitor?
(pana de idei..:]])
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#59
O intrebare destul de grea ... Eu una as prefera prezentul , deoarece cu totii trebuie sa traim in prezent , nu in trecut si nici in viitor . Trebuie sa traim clipa , cum s-ar spune . Dar cred ca intre trecut si viitor as alege viitorul pentru ca nu mai e mult si deja o sa trebuiasca sa aleg un drum , incepand cu liceul la care voi merge si trebuie sa ma gandesc destul de bine in privinta viitorului meu . Trecutul este si el destul de important pentru noi , toate amintirile frumoase , experientele placute raman mereu intiparite in mintea noastra . Dar totusi merg pe viitor =]] .

Next : Cu sau fara prieteni ?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#60
Cu prieteni.
Pentru mine prietenii sunt foarte importanti, să am cu cine sa vorbesc despre anumite pasiuni, să am pe cine să enervez 24. Să ne certăm iar apoi să ne împacăm ca şi cum nimic nu s-ar fi întamplat şi să ne continuăm prietenia... Fară prieteni ar însemna să mă izolez de lume, să fiu doar eu şi 4 pereţi, să nu am cu cine să mă bucur.

Ce preferi dintre ; fotbal ÅŸi handbal ? hug
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)