Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

#31
pai... cred ca il aleg pe Einstein, caci baiatul de care imi place e un urmas de-al lui si in plus habar n-am cine-i Marilyn Manson21 Chiar asa, cine-i?

Next: Ochelari sau aparat dentar?(le am pe ambele21)

#32
Aparat dentar, cred ca este dragut, la fete 4. Ochelari+aparat dentar, nu merge prea bine-.- . Deci prefer aparat dentar.

Next:Sa fi iubit(a) de o persoana dar sa o urasti sau sa iubesti o persoana dar ea sa te urasca?

#33
Aleg prima varianta! Prefer sa fiu iubita de o persoana pe care o urasc fiindca asa nu ma afecteaza pe mine cu nimic, ci pe el, dar prefer sa nu fiu eu cea care sufera. Daca as iubi pe cineva care ma uraste, eu as avea numai de pierdut pentru ca respectiva persoana m-ar rani fiindca nu as putea suporta ca cel iubit de mine sa simta exact opusul a ceea ce mi-as dori eu. [mda...acum sa vad daca se intelege ceva17]

next: sa fi baiat sau fata? [si cu argumentari evident4]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#34
fata desi baietii din ziua de azi cam lenevesc si nu fac mai nimc, dar sigur FATA

iubit pe L sau Light? :d :d:d

#35
oh... grea decizie... să zicem că l-aș alege pe Light, pur și simplu e indeferent deși mă enervează că își bate joc de Misa... mă rog, îl aleg pe Light că L e prea curios, și nu aș suporta pe cineva care m-ar 'înghesui' cu întrebări... deci îl aleg pe Light ^^

*next* să zâmbești când ești trist sau să plângi, nepăsându-ți de ce ar zice ceilalți?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#36
Sa zambesti cand esti trist..chiar daca esti trist nu trebuie sa le arati si celorlalti...

sa iti pastrezi in tine toate sentimentele sau sa i le povestesti cuiva la care tii cu adevarat?
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

#37
Ok deci pana si la ora asta realizez ca intrebarea e gresita21 corect era "sa iti pastrezi in tine toate sentimentele sau sa i le povestesti cuiva la care tii cu adevarat?"...pana la urma totusi sa vorbim corect romana...nu te supara ca ti-am spus, dar e mai bine sa te corectezi acum decat sa mergi mai deprate cu gresala.
Prefer sa pastrez sentimentele cu adevarat importante in mine, pentru ca daca i le povestesti cuiva, acea persoana isi va da seama de cat de slaba esti si va folosi ecest lucru impotriva ta. Nimic nu dureaza o viata, nici iubirea, nici prietenia, deci e posibil ca persoana careia i te-ai confesat sa dezvaluie mai tarziu si atunci nu-ti va placea. Asta nu inseamna sa te izolezi complet, dar nici sa fi o carte deschisa.

next: sa fi prost si frumos sau destept si urat? [sorry daca s-a mai pus intrebarea asta...la cat s-a postat va dati seama ca nu o sa stau sa citesc tot]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#38
Cred că aleg destept si urât. Daca esti destept...poti avea o cariera stălucita şi implicit, multi bani. Cu ajutorul căruia ai putea face o multime de operatii estetice cu ajutorul căruia să iti infrumusetezi chipul. Prost si frumos...ei bine...degeaba esti frumos daca materia cenusie lipseste cu desăvârşire. Ah...si nu s-au inventat inca operatiile cu transplant de neuroni.

Next: Alb stropit cu negru....sau negru stropit cu alb?

#39
Negru stropit cu alb 88 E mult mai smecher xD

Next : Prietenia sau Dragostea [ ma refer la iubiti , ma rog va da-ti seama xD ]

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#40
Prietenie sau dragoste... ?

Umm, depinde de tipi. Adica, am tot felul de prieteni buni , la cre n-as renunta nici sa ma-mpusti si cu care nu m-as cupla nici daca ar fi sa stiu ca mor de la atata iubire pentru nu a strica ceva... Dar sunt si anumiti tipi pe care ii vreau pentru mine , mai mult ca iubiti decat ca prieteni 21. (cam drastic)
Totusi, aleg prietenia.


Next : tipul dur sau tipul sensibil ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)