Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Don juan-ul A-Z

#51
we can race little man ... we can rool on the highway ... or we can just rool some weed and relaxxxx ... as french people do after xes (only for those who know) ... let me get 2 beers and i'll show ya some things 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#52
(21-11-2010, 12:16 AM)Clau cu u A scris: we can race little man ... we can rool on the highway ... or we can just rool some weed and relaxxxx ... as french people do after xes (only for those who know) ... let me get 2 beers and i'll show ya some things 4

LOL! Hai ca nu esti atat de rau precum ai vrut sa pari.

*brofist* Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#53
*raise hand* ... so yondaime when did u realised monopoly is just a game ???
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#54
ÃŽn opinia mea, Yondeh e cel mai Don Juan dintre Don Juani. =)
I-am smuls fire de păr de pe piept. 15 ŞI M-A MUŞCAT!
Şi habar n-am ce naiba să mai scriu şi-mi bag picioarele.

So yeah, votul meu merge către Yondeh. =D

Hugs.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#55
i think ... yondaime went too bed ... what a shame ... dude u leave me here and don't say nothing ... get youre ass here ... u sayd duel i ain't saw nothing from ya ... just blaberings ... show me what ya got
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#56
Heiii, aici vorbim de un furt intelectual!
Mi s-au furat: titlul de Don Juan, sloganul, ideea cat si sufletul porc.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)