Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce preferi?

#21
Romana si matematica? Ichigo, para stiai raspunsu, defapt il banuiesti. Normal ca Romana, cu matematica nu prea le am si o urasc , mai ales ca ma prins, defapt a prins aproape toata clasa ca nu si-a facut tema. Pe mine ma buhnea rasu desi ma bagasem cu fata in caiet ca sa nu ma vada. Ori si cum cu Romana raman, ma inteleg mai bine cu aia, desi si acolo ne-a prins azi aproape toata clasa ca nu si-a facut tema, inclusiv eu...
Ce sa-i faci, amintiri din generala.

Next: preferi 1 martie sau 8 martie?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#22
Preferi 1 martie sau 8 martie?
Sincer prefer 8 martie de ce? Ca e ziua femeii [parca eu asa stiam daca nu o fi 1 martie21 ].Bun imi place ca de 8 martie primesc cadouri.De 8 martie e ziua in care femeile,fetele,fetitele fac ce vreau este o zi libera pentru toate femeile :X [ eu asa cred ].
Deci cu singuranta aleg ziua de 8 martie :X

Next10referi luni sau vineri?
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#23
Next10referi luni sau vineri?
Dupa cum am mai spus ... tot de tine dau 2121
Prefer Vineri ... de ce ?? pentru ca atunci scap cel putin pentru doua zie de scoala si pot sa ma relaxez stand unpic in pat apoi sa postez pe zup :X ador asta 21
Next : Preferi Ziua sau Noaptea ??
:bye:

#24
din ziua sau noapte? pai...prefer noaptea
in primul rand..ca dorm, chiar daca uneori ma culc cam tarziu pentru cine stie ce motive de ale mele. Noaptea ma relaxeaza mai ales cand privesc luna(oh da ce visatoare sunt) si visez mereu la ce vreau sa mi se intample de mult. Noaptea de asemenea pot sa fac cateva lucruri linistita fara sa ma ingrijoreze ca ma prinde mama...daca citesc ceva mai fierbine trebuie neaparat sa vada mama( si ce daca am doar 12 ani? am dreptul sa visez 4 ) ziua ma duc la scoala si am teme peste teme...de aceea nu o aleg pe ea 4
cam atat
next: preferi cainii sau pisicile ?

#25
hug Daca nu ma insel , mi se pare ca a mai fost intrebarea asta ! Eh nu-i nimic hug
As prefera mai mult cainii in aceasta situatie ... de ce ? pentru ca am acasa un catelus dragut foc cu care ma joc toata ziua ! Nu mananca mult si e foarte dragalah.Dimineata stie sa ma scoale la ora 8 30 fix . Are un culcus special la mine in camera :X cere afara cand are nevoie ... fiind la cute iti dai seama ca in frigul asta nu pot sa o las afara.Vara oricum sta afara.Nu are ce face dar iarna ar ingheta daca ar sta mai mult de 3 ore afara...Am patit-o odata de m-am speriat foarte rau si nu mai fac asta.S-a imbolnavit asa de rau incat nu mai manca nimic . eh v-am cam plictisit cu comentariul meu da` m-a cam luat valul 4
raspunsul meu este Cateii Smile

next :Ce preferi culoarea mov sau roz ??
21 am ceva cu rozul ... scuze 4:!!

#26
Ce preferi culoarea mov sau roz ??
Ei bine eu prefer culoarea mov.De ce? Hmm, pentru mult timp pana in prezent aceasta a fost culoarea mea preferata,si inca mai este , desi nu mai sunt chiar atat de addicted for it. Oricum cred ca movul este o culoare a indpiratiei si a tuturor lucrurilor frumoase. Dincolo de aceasta culoare si prin aceasta pot vedea arta , mai pura sau mai complexa decat a putut fii vreodata.Pur si simplu ma inspira aceasta culoare si desi imi da o aura de oboseala de cate ori o privesc tot ma inebuneste. Poate pentru ca ceea ce ne ademeneste pentru a ne distruge ne face mai puternici,si poate si din cauza senzatiei de oboseala pe care [mi]-o da este si motivul pentru care, pare atat de artistic. Hmm nu stiu de ce dar chiar ador aceasta culoare . Intr-o " lupta " cu rozul ar castiga pentru ca aceasta culoare desi imi da acea senzatie de oboseala rozul are tendinta de a'mi scurge imaginea din fata ochilor.Imi pare prea intensa,dar cu toate acestea imi place si culoarea roz. Anyway My favourite it's the purple one.

Next : filmele sau cartile?

#27
ii cam greu, insa o sa ma straduiesc
4
filmele le prefer in timpu scolii
cartile in restu timpului liber
imi place sa citesc ff mult si nu cred ca is asa d mofturoasa la gen sau altcv, asa ca ii un punct in plus la carti
in rest... citesc tot c imi pica in mana (chiar si reclame)

carti 4

so
minte sau frumusete?
anime lover is just a dreamer
[Imagine: Untitled-1-5.png]
if you love anime just dont sleep
you will get hurt

#28
minte sau frumusete?

^^ Pai, aleg mintea ^^ degeaba sunt frumoasa daca sunt proasta 21... imi trebuie minte sa`mi ating scopurile, sa fiu mai sus decat prostii, nu sa fiu la nivelul lor >.>" sa stiu sa vorbesc, nu sa scot niste perle pe gura >.>" oricum... raman la minte 21

tu sau prietenii? ^^' [ ce intrebare 21 ]
I'm not insulting you. I'm describing you.

#29
Kido-chan ador intrebarea asta8, si chiar ma pune pe ganduri5
pai din cate am meditat eu in saptamana asta, ma aleg mai degraba pe mine, nu te poti baza pe toti, si nu stii ce zace in mintea prietenilor tai care asteapta momentul potrivit sa te sfasie...
asa ca ma aleg pe mine5, stiu de ce sunt in stare si oricum singura persoana in care pot avea incredere deplina sunt eu, sper sa nu va faceti impresia ca sunt egoista39, caci nu sunt deloc10
next: pitipoanca/ cocalar sau emo?
ce ati vrea sa fiti daca ati fi obligati sa alegeti dintre aceste doua stiluri de viata complet diferite...





#30
next: pitipoanca/ cocalar sau emo?

Avand in vedera ca sunt strigata "tru" si majoritatea colegilor mei ma intreaba de ce sunt emo, aleg sa fiu emo.
Mai bine stau si plang in coltul meu , spunand :"Viata e dura... Tokio Hotel !", decat sa stau intr-un BMV la mana a doua, ascultandu-l pe Guta si venerand manelele superbe ale lui Salam, in timp ce as mesteca guma la mana a doua si m-as da mare mancand seminte sau sa imi dezgolesc mai mult de jumate din trup si sa ies cu cocalari.


NEXT : Einstein sau Marilyn Manson ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)