Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#91
Dupa parerea me e chiar ok. Adica vreau sa sa spun ca userii sun pretenosi la fel si moderatorii si admini...
DECI nu prea am ce comenta^^
De asemenea ce imi place cel mai mult este faptul ca sunt o gramada de ficuri dupa preferinta fiecaruia yaoi/ yuri/ hentai si naruto^^
Si deasemenea, pot spune ca a devenit unul din viciile mele in scurt timp

:X
[Imagine: b8f65f542abd0505e12f6004548c5ee1-d3li7a9.png]


#92
Dupa vreo jumatate de ora de scormonit pe aici si tinand cont de "Site "nascut" pe data de 1 iulie 2007", am o parere... um, buna, aproape buna. >.>

Nu stiu cand a citit cineva ultima data regulile, da' ar trebui periate nitel. Nu, n-am nimic cu regulile in sine, am cu virgula dintre subiect si predicat, restul virgulelor puse aiurea, punctele lipsa, spatiile scapate prin destul de multe locuri, folosirea dubioasa a unor cuvinte, folosirea gresita a unor prepozitii sau scrierea gresita a unor cuvinte. Prin unele locuri si exprimarea cam scartaie.

Ma rog, probabil nimeni nu se astepta ca cineva chiar va citi regulile.


+ Visiniiiu. ^^

#93
(06-10-2012, 07:23 PM)Aveline A scris: Dupa vreo jumatate de ora de scormonit pe aici si tinand cont de "Site "nascut" pe data de 1 iulie 2007", am o parere... um, buna, aproape buna. >.>

Nu stiu cand a citit cineva ultima data regulile, da' ar trebui periate nitel. Nu, n-am nimic cu regulile in sine, am cu virgula dintre subiect si predicat, restul virgulelor puse aiurea, punctele lipsa, spatiile scapate prin destul de multe locuri, folosirea dubioasa a unor cuvinte, folosirea gresita a unor prepozitii sau scrierea gresita a unor cuvinte. Prin unele locuri si exprimarea cam scartaie.

Ma rog, probabil nimeni nu se astepta ca cineva chiar va citi regulile.


+ Visiniiiu. ^^

Regulile sunt facute cred ca acum 5 ani. Multumim de parere, o sa ne uitam pe ele curand cand vom avea timp si de gramatica.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#94
(07-10-2012, 01:28 AM)Lia A scris:
(06-10-2012, 07:23 PM)Aveline A scris: Dupa vreo jumatate de ora de scormonit pe aici si tinand cont de "Site "nascut" pe data de 1 iulie 2007", am o parere... um, buna, aproape buna. >.>

Nu stiu cand a citit cineva ultima data regulile, da' ar trebui periate nitel. Nu, n-am nimic cu regulile in sine, am cu virgula dintre subiect si predicat, restul virgulelor puse aiurea, punctele lipsa, spatiile scapate prin destul de multe locuri, folosirea dubioasa a unor cuvinte, folosirea gresita a unor prepozitii sau scrierea gresita a unor cuvinte. Prin unele locuri si exprimarea cam scartaie.

Ma rog, probabil nimeni nu se astepta ca cineva chiar va citi regulile.


+ Visiniiiu. ^^

Regulile sunt facute cred ca acum 5 ani. Multumim de parere, o sa ne uitam pe ele curand cand vom avea timp si de gramatica.

Beat ya to it. Doar sa ajung sa le editez si gata.

#95
Hello ^.^
Parerea mea despre animezup a fost intotdeauna una buna. Mereu mi s-a parut un forum mai diferit de celalalte, mai special. Cat despre noua tema, nu stiu ce sa zic 0.0 Este atat de reusita si de bine gandita. Prima oara cand am reintrat pe forum, am zis "Wow !" si am inceput sa ma uit peste tot, si de fiecare data gaseam cate o noua infatisare si ma bucuram de calitatea sa. Toate felicitarile pentru realizatorii acestei minunate teme. Ma bucur tare mult ca animezup a prins din nou viata <3
Zummy xD

#96
ceea ce ma uimeste pe mine la animezup este ca a supravietuit, in ciuda situatiei dezastroase in care sunt toate forumurile anime. a trecut de clipele de apogeu, ce-i drept, dar sper sa urce din nou. cea mai originala si simpatica chestie, dupa parerea mea, este mascota. caraghioasa idee, dar simpatica in acelasi timpSmile. userii...n-am apucat sa va cunosc pe toti, dar pe cativa ii stiu -posibil sa ma stie si ei daca stam la povesti, sau nu. majoritatea sunt de treaba, n-am de ce sa ma plang10
noua tema...hmm...nu e preferata mea -ati avut unele care mi-au placut mult mai mult- dar este draguta si nu ma chiorasc pe nicaieri. culorile se imbina frumos, iar bannerul habar n-am cine l-a facut insa merita tot respectul. a iesit superb. in concluzie, este un forum/site de nota 10 si mult succes cu el in continuare
[Imagine: 542801ad9dfc3aa4d1590719e02db775.png]

#97
Salut, tuturor~!
Mi-am facut cont pe acest site de curand; dar in ciuda faptului ca sunt noua, pot sa spun ca ador acest site. Imi place ca nu ma judeca nimeni pentru comentariile pe care le fac si astfel pot sa-mi exprim parerea fara retineri, nu te clasifica nimeni ca fiind cel care nu se adapteaza si multe altele. Ador la acest site faptul ca se discuta si se dezbat subiecte legate atat despre anime-uri, care in Romania nu prea sunt difuzate, majoritatea nestiind nici macarce sunt, cat subiecte legate de viata de zi cu zi, de personalitatea nostra proprie, de dorintele si preferintele noastre, etc.
Parerea mea: Un site fain!~
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#98
Este foarte frumos acest sait eu cautam ficuri sasusaku si am dat peste el imi place la nebunie pe bune gasesti ce vrei aici eu sincer cred ca asta merita sa fie saitul nr 1 go animezup

#99
Sunt nou pe aici. Totul imi place chiar daca sunt lucruri care nu le pot intelege.

@Dimasika, um, ce nu poti intelege? Poate te putem ajuta cu ceva ^^.

I love Zup, and the people whom I've met through it, you guys are real friends and I'm really happy to have seen you. @MajinCloud @Utlaning Smultronstallet @Aly @Diz @CyBeR @Cherie @Soda Chiar si daca nu vorbim multa vreme sau ne certam des /cough @Syryus
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)