Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#71
@Ame
Iti multumesc in numele tuturor celor din staff! Suntem foarte bucurosi cand userii apreciaza munca noastra.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#72
Konichiwa ! >.<
Sunt destul de noua si nu m`am putut abtine sa nu comentez aici :d. Despre animezup se pot spune multe :d . in rimul rand cred ca este unul din cele mai sociabile site`uri de acest gen 8 . Utilizatorii sunt grozavi ! Sunt ataaat de prietenosiii ! ^^ . Aspectu si continutu` site`ului sunt ... sugoi ! Adica asta chiar e un site de car enu te poti plictisi, pentru ca gasesti mereu ceva nou, si intrii mereu cu cea mai mare placere :d .
De site am aflat cand ma uitam pe site`ul Otaku, si am vazut ca sponsorizati aventu` .
P.S. scuze daca sunt greseli de scriere in ce am zis mai sus, dar m`am grabit .

#73
Hey...eu am deja 100 si ceva de posturi si nu-mi vine sa cred ca n-am trecut pe aici.

Animezup este al doilea forum care a putut sa-mi ajunga la inima. Simt ca aici pot scrie orice vreau si orice simt in toate limitele posibile, fara ca cineva sa se ia de mine sau sa ma injure cum patesc deobicei. Aici imi sunteti ca o familie toti si asa va si comportati. Mi-ar placea maxim daca m-as cunoaste mai bine cu unii dintre voi xD. Revenind, la acest forum imi mai place organizarea staff-ului. Pe alte forumuri daca greseai ceva, imediat sarea cu gura sa te corecteze sau sa-ti comenteze...Imi place mult acest forum si as sta zilnic pe el, daca nu mi s-ar impune scoala in fata T_T.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#74
Hey la toata lumea
Avand in vedere ca am fost pe topicul asta cand nu aveam cont, iar cand i-am facut cont am uitat de el 71
Cum am descoperit Zupu?
Pai cautam ficuri (Naruto) care sa fie cat de cat corecte si sa nu se foloseasca limbaj de mess, dar am dat de ficuri chiar mai bune decat cautam, am citit si istoria Zupului si mi-a placut. Dupa ce m-am plictisit de ficuri ( nu prea is cu sasusaku) am cautat si altceva, alte anime si alte topicuri. Mi-am facut si cont numa ca nu prea stiam cum sa umblu si aveam un nume de-a dreptul ciudat si fara sens ( ceea ce demonstreaza cate engleza stiam eu). Intr-un moment ma simteam in plus dar acum ma simt minutat pe Zup, pentru ca nu esti injurat daca faci o greseala cum ar fi sa postezi un topic de doua ori ( mi s-a intamplat si asta, dar nu mi s-a reprosat nimic).
Cum a zis si xMouthForWar. imi sunteti toti ca o familie. hug
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#75
Hei,salutari din partea mea pentru toti.
Ce parere am despre Animezup?Este cel mai tare sait iar forumul,nu mai am cuvinte.In nainte eram inscrisa pe altele dar toate mau dezamagit,dar in schimb zup-ul,nam ce spune,pur si simple il ador!
Cum am aflat de el?
Ce poveste!P-ai sincer,cautam ca mai toti de aici ficu-uri Naruto.Mare dezamagire.Mai toate forumurile mau dezamagit,dar cand era sa-mi pierd speranta,ochii mi sau luminat.Am vazut un fic(O fantezie mortala),am inceput sa-l citesc si nu-mi venea sa cred cat de reusit este.Acum sincer nu stiu ce s-a intamplat cu el dar sper sa-l continue.Pe atunci inca nu aveam cont dar mi-as fii dorit si iata ca acum mi-am facut curaj si se pare ca fac si eu parte din familie.
Deci BRAVO pentru tot ce exista aici!!!
[Imagine: 33zfwb9.jpg]


#76
Este un site, forum, extraordinar! Un loc in care ai mereu ce face, eu ma chinui sa rascolesc fiecare coltisor si pe cand sunt sigura ca stiu cam tot ce misca, apare ceva nou:]] imi place asta.
De descoperit..ei bine, stiu de Zup de ceva timp. Cautam fic-uri, aveam chef de citit si nu doream povesti cu initiala inaintea dialogului, cu limbaj de mess si alte cele. Am dat de un fic de aici si am inceput sa-l citesc. Mi-a placut, dar am fost dezamagita ca nu era terminat, asa ca m-am pus sa citesc altele si altele..pana cand, uite-ma, m-am hotarat sa ma inregistrez. Mi-au parut simpatici useri si mi-am zis ca oricum, acum stand in casa din cauza varicelei, am timp sa-mi fac o prezentare si sa ma integrez cat de cat. Stiti voi, la inceput e mai greu, mai ales daca nu cunosti aproape pe nimeni. Ei bine, am observat ca intr-adevar lumea e de treaba pe aici si imi place. xD
Locul acesta este foarte renumit pentru fic-urile pe care le are. Va felicit pe toate pentru fic-urile reusite pe care le aveti. Majoritatea merita citite. :] Ok, nu vreau sa fac reclame. Deci da, forumul asta chiar imi place.
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#77
Si eu sunt noua de aceea as vrea sa-mi spun mica si neimportanta parere despre acest site.Este foarte fumos.Aici poti gasi fic-uri,multe chesti,discuti despre scoala sau si alte lucruri minunate.Aici poti sa-ti faci minunati prieteni si..am ramas fara cuvinte..foarte emotionant .Da si Flaw, buna ideea de a intrebape toti ce parere au.Sincer vorbind intru zilnic si vad ce s-a ma postat sau daca la fic-uri autori au mai scris ceva.Deci parerea mea este ca acest site este 100% minunat.A da aproape uita-si cum am dat de el?paii......cred ca am uitat 71...mai pe scurt cautam niste fic-uri cu Naruto sau SasuSaku si am dat de el.Cred ca asa am descoperit de el.Cea ce ma deranjeaza uneori este ca atunci cand cineva posteaza prima data un fic sau ceva mai aveati un pic si il omorati cu parul...21.Adica de fiecare data scrie un fic prima data si nu este "experimentat" pune-ti niste com. foarte dure...deci please luati-o mai usor...si acum nu zic sa nu-l com. fic-ul sau ceva dar mai usor nu...:d.Aceasta este parerea mea!Zbye!
R

#78
Deci e site-ul meu favorit. Nu exista zi in care sa nu intru. Il iubesc si nu stiu cum am trait pana acum fara el. E absolut sublim. Ma bucur ca exista acest site. E singurul forum care imi face placere sa stau intr-una si-ntruna. Nu exagerez deloc cand spun ca este cel mai minunat, incredibil, grozav site din lume. Ca sa nu ma mai lungesc atata, in colcluzie: nu as putea trai fara acest site.

Va multumesc din inima fiindca exista acest site :bye:

#79
Salutari tuturor! Stiu de site-ul asta de mai mult timp dar cont mi-am facut numai de vreo luna.Am ocazia sa scriu postu asta in apropierea Nijikonului. O sa ma prindeti si acolo anu asta, ma aduce Irukanndji.O sa apuc sa fiu ghiduita tot de ea la Niji ca deh, doar ati facut-o ghid 21 Vb de asta , astept topicu de rezervari la ecusoane.O sa fiu printre primii fiti siguri 19 Animezup e un site tare si gasesti tot ce vrei si ce nu vrei 21 Felicitari lui flaw si tuturor celor care il administreaza! Ne vedem la Niji!

Ja ne~ ^^
My heart beats like a drum,a guitar string to the strum,
A beautiful song to be sung. :][center][Imagine: rrthre.jpg]
[/center][center][Imagine: sigpic4494044.jpg][/center]


#80
Well, de cand sunt pe zup, mai exact, de un an, nu am indraznit sa postez aici *laughs* dunno why but anw ; cum s-a spus anterior, Az a primit numai cuvinte de lauda, caci, se vede clar ca merita. Eu m-am acomodat usor, am ajuns sa cunosc foarte multe persoane de pe forum si asta ma bucura enorm - si inca tin legatura cu respectivii. Design-ul este genial, subiectele de-aici sunt atractive si ofc, nu lipsesc dragii useri 21 . S-a mai spus inainte si cu privire la Moderatori, se vede ca si-au dat silinta pe parcursul anilor. Din moment ce sunt si eu un nou mod, voi lua totul ca atare si voi trata orice situatie cu seriozitate.
Pana atunci, keep up with the good work !




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)