Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?


"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

Nu prea am avut timp sa ma uit mai cu atentie la site dar la inceput mia parut ok tinand cont ca eram nervoasa ca nu imi dadeu ce le ceream lor (adica K-pop ) dupa mine cred ca o sa cam stau o freme destul de indelungata ......

Nu prea m-am uitat eu foarte atenta,dar mi se pare in regula.E un loc plin de activitate si de voie buna.Cred ca o sa incerc si eu sa ma infiltrez pe aici imediat ce gasesc cum e cel mai bine.Deci,cred ca o sa stau o vreme pe aici.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

Abia ieri am sosit si eu in aceasta comunitate si deja imi place. Sunt multi profesionisti in diferite domenii printre voi, multe informatii interesante, jocuri, concursuri, lucruri haioase, traduceti manga, imi place design-ul site-ului, ne ajutati sa ne publicam manga-urile etc. Se putea mai bine de atat?
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.

Imi place mult!!!e fff tare...Si cred ca am sa ii conving si pe alti sa se inscrie aici,am si eu ficuri dar unele sunt mai ciudate si nush daca o sa va placa pt ca nu am dat nimanui sa citeasca fiindca imi e frica ca nu o sa le placa.Dar mai vedem pe viitor ce o sa fie...pwp

Este un forum foarte dragut si ma atrage mult sistemul ala de bani 21 ma oftic ca nu exista asa pe platforma unde stau eu.
Este de apreciat faptul ca are foarte multi membrii si chiar si on, si sper s-o tina mereu asa.
[Imagine: cO53.png]

Este un site grozav,unul din putinele care a rezistat probei timpului.Site-ul l-am descoperit intamplator cand cautam ficuri cu Naruto si Yu Yu Hakusho,iar de atunci l-am vizitat constant pentru ficurile care erau postate aici.Este un site unde nu poti sa te plictisesti nici daca vrei.
Orice ar fi oriunde, oricand
Sunt cum vreau nu intru in rand

Pai la mine nu trebuie sa mai spun ca sunt nou deoarece deja scrie langa ...am descoperit acest site de la o prietena care nu prea e agreata aici deci nu mai spun care si mie imi plac animeurile si mi-am facut un cont .Dupa parerea mea este un site destul de bun cu o gama variata de animeuri si manga .Cred ca o sa cam stau aici o vreme poate cine stie toata viata voi sta aici ...sper sa ma distrez si sa imi fac prieteni!

SAYONARA!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)