Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

In continuare, pe Firefox, de ce se misca siteul ca o balena gestanta? De n-ar dura 5 milioane de ani sa mi se incarce si mie o pagina, as intra si eu mai des...da asa imi taie tot avantu.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

Posibil si de la server sa fie, dar siteul nu e optimizat pt mozilla, care e imo foarte useless in afara de consola de erori si cateva add-onuri. Mai nou observ ca nu-mi citeste un javascript.
Sper sa se incarce mai bine dupa ce dau un revamp la tema sau dupa ce schimba Bogdan serverul.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Si eu am firefox si n-am probleme o.o mi se incarca repede... in schimb chrome, bleah, the amount of AGES it takes to actually load... Mfuuu

Uite ca azi se misca ok...pot incarca pagini fara sa adorm langa el. Asta vine insa dupa o schimbare de HDD pe laptopul meu si reinstalarea tuturor softurilor. Dar in mare conditiile sunt aceleasi.

Daca s-a facut ceva de la ultima mea postare, inseamna c-a functionat, cel putin pentru mine.

Daca nu...din minunile IT.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

^Am avut si eu probleme cu Mozilla, se incarcau paginile oribil de incet si daca aveam mai multe tab-uri deschise refuza sa le incarce. In schimb astazi imi merge ok. :/
"You got no business questioning a thang"

'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

Heii pupic Prima data am aflat de voi cand cautam ficuri NaruHina si parerea mea sincera despre acest forum e : IL IUBESC

Personal nu am probleme de loading, iar site-ul e 'MISTO'! heheh, dap, lace foarte mult interfata lui, e primitor si fun to discover!
Moemntan am dat doar peste oameni cu totul aparte si care ma fac sa vreau sa revin.

Imi place site-ul, grafica este foarte stylish, iar interfata intuitiva, insa poate un pic prea incarcata, lucru care se vede si in timpii de incarcare a paginilor (intarzierea nu e semnficativa, insa este observabila) . De asemenea sunt multe optiuni pe aici cu care sa iti personalizezi profilul, ceea este mereu binevenit, rewards-urile sunt indeajuns de interesante incat sa incurajeze activitatea userilor. Forumul vad ca este civilizat, nu am observat prea mult spam. Mi-ar fi placut sa existe mai multe fan-grupuri in ZUP MALL, but no biggie, insa poate pe viitor o sa mai adaugati. Nici temele nu sunt prea numeroase (de fapt e doar una), insa cea fantasy este atat de bine realizata incat doar daca esti foarte pretentios, ai dori sa o schimbi, insa o mai mare diversitate nu strica niciodata. Per total eu unul sunt multumit, great job admins Smile
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Exista si tema sci-fi, dar nu stiu ce facu Sy cu ea. Mersi de feedback, o sa fie mai multe fan group-uri, dar nu am apucat sa le fac pana sa plec pe mare. O sa fac mai multe cand ma intorc in aproape 3 saptamani. Si probabil o sa lucram si la o tema noua.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)