Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce parere aveti despre Animezup ?

#81
Pai mie imi place foarte mult Animezup si abia acum putin timp m-am decis sa ma inregistrez. Este foarte frumos aici, sunt de toate. Sunt useri prietenosi, ai sanse mari sa inveti lucruri noi si este un site atractiv si educativ. Nu sunt multe reguli care sunt usor de respectat, multe tutroiale care m-au ajutat foarte mult. Iti poti face multi prieteni aici si toata lumea este prietenoasa!
[Imagine: anime-11.jpg]

Moi, cand scriu capitolul unui fic! :yes:

#82
Si pentru ca la 5 dimineata Bunny nu are nimic mai bun de facut, decat sa-si arate dragostea pentru Zup, e prezenta aici si o sa-si lase cei doi centi.

De cand am aterizat aici, ce mi-a placut la forumul asta e diversitatea si faptul ca e plin de viata, conform devizei de cel mai prietenos forum anime. Momentan e si singurul care a supravietuit crizei provocate de lipsa userilor si incet, incet isi capata un fel de clientela. Vorbesc de parca forumul ar fi vreo dama de companie (sa nu ma exprim mai indecent) sau vreun mafiot.
Nu conteaza, e 5 dimineata. Bare with me people! Sa va dezbracati? Nu, nu, nu la asta ma refeream.

Vorbeam de diversitate si uitasem sa mentionez ca sunt unii useri pe care uneori nu stii daca vrei sa-i imbratisezi sau sa ii pocnesti cu rigla peste popou (nu, nu sunt ahtiata dupa BDSM), altii pe care i-ai smotocii toata ziua ca pe pe un pui de pisica si categoria acelor useri pe care nu i-ai atinge nici cu o prajina (hopa, mi-am adus aminte un cuvant nou). Mai sunt si aceia, foarte rar, si de obicei banati foarte curand dupa inregistrare, care par a fii copii crescuti in borcan si iti vine sa-i calci pe fata.

Imi place ca e o comunitate unde afli ceva nou in fiecare zi, fie ca e un lucru genial care te-a dat pe spate mai ceva ca o lansare de racheta, sau ceva atat de stupid incat ar trebui omorat cu napalm si apoi ingropat.

Show some love people!

Hanging tough, over and out!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#83
Ahm, eu nu-s asa noua pe aici. Am aproape 16, ani, desi.. eu am dat de voi la 12 ani. Aveam un alt cont, dar nu mai intrasem, ca scrisesem un fic penibil. Acum insa am contul asta si ma bucur din plin de el. Am aflat de voi de la o amica, si mi-am zis sa imi delectez privirea cu niste ficuri frumoase. Ador acest site' mai ales pentru "libera exprimare" si pentru ficurile yaoi. Ce sa mai, faceti o treaba buna cu site'ul si va felicit. Ja nee'.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#84
Imi place enorm de mult site-ul asta. 8 Are de toate. Eu imi facusem cont de prin martie, dar nu incepusem sa postez deloc.... Nu stiam ce ratam! Deocamdata eu inca mai descopar ce e pe aici.
Cum am aflat de forum? Pai sa vedem... Cand eram mai demult pe internet de pe telefon citeam ficuri de pe aici cu naruto, iar cand am avut primul meu calculator uitasem de site-ul asta. Intr-o zi am intrat din nou de pe telefon si am vazut adresa site-ului. Intr-o zi...adica in martie.... Mi-am facut cont si nu am postat atunci, dar postez de pe acum. 4
Si da, stiu ca e tarziu...ora 2 jumate....21

#85
Buna, ce pot sa zic despre acest forum in afara faptului ca imi place foarte mult.Dupa parerea este un loc unde ORCINE ( nu conteaza varsta ,sex ,inaltime, greutate ,statut social etc) isi poate da drumul liber imaginatiei scriind orice poveste sau ceva de genul pentru ca l-a"chinuit" imaginatia .De cele mai multe ori sunt idei grozave care sunt impartasite si admirate de ceilalti.
Ador acest forum... nu pot explica de ce pentru ca daca ma intrebi iti raspund cu " nu stiu" ..doar il ador atat
Ja ne:X
Pupici:Xpupic
Zuppy03
Viata mereu te poarta pe cele mai ciudate cai...Zuppy08

#86
Au trecut deja (aproape... cred) 2 ani de cand sunt pe zup si nici acum nu mi-am dat cu parerea despre el. Nici nu prea gasesc cuvinte fiindca il consider din toate punctele de vedere un forum excelent, bine construit, cu un personal intelegator si bun, etc.
Am dat singura de forum si mi-a placut mult infatisarea plus faptul ca era dedicat fanilor anime/manga asa ca am decis sa-mi fac cont, la inceput nu prea am stat dupa am prins drag de el cand din nou am revenit sa vad cum sta treaba.
Pot spune ca cel mai mult timp il petrec aici, pe forum, in alta parte nu prea fac asta. Pentru mine in seamna mult acesta. Aici am invatat multe, am cunoscut persoane minunate pe care nu le voi uita niciodata si multe alte chestii.
Ce sa mai spun? Nu stiu, pur si simplu merita laudat forumul fiindca este super. <3

#87


Cum am aflat de Animezup?..pai eu eram atunci inebunita dupa cuplul :SasuSaku ( 21 ) Asa ca am cautat " povesti " pe google si asa am dat de Zup,iar la putin timp,mi-am facut si cont.Asta-i al2lea 4
Ce cred despre Animezup?Imi place o gramada,majoritatea timpului il pierd aici,online.Si tot aici am descoperit niste persoane absolut minunate deci...ce sa mai spun?
Chiar imi place forumul asta.Mult. *smile*
My tea’s gone cold I’m wondering why I ,got out of bed at all.The morning rain clouds up my window,And I can’t see at all;And even if I could it’ll all be gray,
But your picture on my wall
It reminds me, that it’s not so bad,
It’s not so bad.

#88
Am intrat de ceva timp pe Zup, dar cum nu sunt pe site mult timp n-am gasit topicul Smile

So yea, e tare site-ul. Imi plac persoanele de pe site, sunteti prietenosi rau ^^ Si pur si simplul faptul ca toti membrii sunt anime-lovers face site-ul cu atat mai bun \\_// ^^

Eu in general ori sunt pe joc, ori ma uit la anime, nu prea le am cu forumurile... Si totusi pe zup intru destul de des (pentru mine) ^^

Keep up the good work 10

Cya \\_//
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

#89
Well, well; de dat de zup e usor pentru ca multaaa~ lume stie de el. Asta se datoreaza, probabil, si faptului ca e un forum grozav, cu o organizare buna si useri primitori si prietenosi. Nu sunt scandaluri sau neintelegeri - asta facand din zup un loc plin de bunastare - si nu exista nedreptate. In ultima parte referindu-ma ca aici, pe zup, chiar conteaza parerea fiecarui membru si staff-ul face tot posibilul sa impace pe toata lumea. Iar pentru asta ii apreciez: good job and keep doing that.
So, cu toate aceste calitati, Animezup e unul din cele mai awsome~ forumuri; si unul din cele mai active - sper sa ramana asa. ^_^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#90
Hey sunt noua pe site,dar daca doriti parerea mea o voi spune.Eu urmaresc site-ul de mai multa vreme si pot sa spun ca faceti o treaba foarte buna.Felicitari si continuati!3Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)