Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

#1
Ok deci cred ca era si randu` meu sa vin cu o idee... deci sper sa va placa:

1.Iti exprimi uimirea...
2.Incercati sa fiti originali.

Altceva nu stiu ce sa va mai zic...va dati singuri seama 10!
Jane!

#2
Hmm O_O' in primul rand m-as bucura foarte mult pentru ca in sfarsit m-as intalni cu o fana anime de treaba pe care o cunosc de pe un forum and yeah Kyandeeu-chanu e foarte de treaba si chiar mi-ar place sa ma trezesc langa ea, dar nu in pat lol O_O'''''''

#3
well....
-Shin-chan!!! *hug* *hug* and...*hug* How are you? ^^
cred ca as speria-o pe saraca Shin cu o reactie de-asta,insa nu cred ca m-as putea abtine
dup-aia i-as arata imprejurimile,
i-as face cunostinta cu alti fani anime din zona
i-as pune un infinit de intrebari si as face-o sa rada,mai mult ca sigur ^^

#4
Ok..la inceput poate ca as avea putin emotii, dar mi-ar trece destul de repede...Deci jigoku, daca m-as trezi langa tine, in primul rand ti-as pune niste intrebari legate de tine, de exemplu care e culoarea ta preferata, ce muzica asculti, ce formatie iti place, care e actorul tau preferat, etc. dupa care ti-as spune si eu despre mine. Iar dupa ce discutam putin una despre alta, poate m-as plimba putin cu tine prin parc si am mai discuta despre diferite subiecte...

#5
Mwahahaha dia-chanu !
Dudy style:

Bun m-as trezi si m-as duce mai intai la bucatarie ca sa mananc o bomboana, apoi ma duc la baie si imi fac toaleta si cand ma intorc, in timp ce ma stergeam pe fata, vad o fata pe podea o.O. <<ce-i drept daca visez ceva legat de naruto tre sa dau cu picioarele -_______-">>. Ma duc iar la bucatarie sa-mi mai iau o bomboana si gasesc un bilet cu ce treaba am de facut prin casa de la mama *printre care si spalatu` rufelor*. Zambesc diabolic amintindu-mi de fata de pe podea, iau cosu cu rufe si-l rastorn pe tine.
U: Hey!
me: asculta tipa: cine esti, ce cauti aici si....ai dormit bine "? ?
U:Ooo sunt dia_love_yuki-eiri de pe animezup ,habar n-am cum am aterizat pe aici si....am dormit destul de bine. app: cand il mai visezi pe naruto, incearca sa numai vb. in somn 3!

Afland pana la urma cine esti te iau im brate si t einvit la micul dejun. Apoi deschid pc-ul si ne uitam la catea anime-uri, mancam ceva*mai multe*dulciuri si pe la 5-6 dupa amiaza te dau pe usa afara si fluturand mana iti spun zambareata: Babay!
21 lol ce minte pot avea!

#6
Lol... interesant topic...
Poi cred ca as reactiona ceva de genu':
Wtf? Cine esti? Geez, e clar ca visez. Poate am mancat ceva stricat...
*Si cand mi-as da seama ca nu e vis* Zomg! Ce lume ciudata... cine vrea Cinni Minnis?

P.S. Chiar nu stiu cum as reactiona, dar de obicei fac haz de necaz asa ca...

Ja Ne!
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free." -Goethe
!btw! mi`am facut blog! KlutZoph0biA
[Imagine: EiriYukibanner.jpg]
[Imagine: Vampire_Knight_by_AestheticEnzeru.jpg]

#7
Ce sa fac 21 .. as ramane uimit dar daca arata bn Smile m-as culca cu ia la loc 21 ( original nu 21 ) ..
Sau am freca menta pana dimineaza , sg ca ma va invinge deorece este campioana la frecat menta 21 ..

#8
Dak m-as terzi q pricop langa mine (in acest moment) probabil ca i-as trage o palma zdavana + un pumn k a comentat de gackt 65 apoi poate o sa iau toporul(BONUS), dar nu stiu sigur65
Ah si dupaia probabil ca i-as zice "Ce #%$&& cauti la mjine in casa?! Beshi afara ! La usa cu tine" (asta dak e la mn in casa, dak nu, il arunc de pe un zgarie-nori 65 24
Parerea din acest mmoment 24 poate se va schimba 78 who knows >.>

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#9
Poy ce sa fac 21 sa lesin ,:Onu,poate sa nu imi vina sa cred ce se intampla sa asa ceva dar in rest ami nimic!!!!!!poey dupe ce lesin si am trezesc mai lesin o data21 si dupe aia il iau la intrebari:bla..bla...bla stiti si voi!2421

#10
Daca as intalni userul de deasupra,m`as intreba ce face langa mine,de unde a venit si de ce a venit[too shy to say something to a person i never met 10],dar i`as spune sa isi faca mai mica semnatura,sa mai incapa si altceva prin camera/oriunde am fi 21 .








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 17.986 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 297.642 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.856 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.488 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.382 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)