Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra?

#31
Me: *stares at Kaze.... scratches head than turns on the other side...* @#$%^*& dreams... *wakes 4 mins later and sees that person again... stares... gets off bed careful and checks the room, peisajul de la geam, restul casei, pisica* oookaaaay... not a #$^*(^%$#$ dream then... Oare cum de n-am cazut din pat totusi?

Kaze wakes up alone while I'm making breakfast, wondering who th is playing jokes on me... (also planning the most horrifying tortures to make her spill it out 19)...
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#32
Java
Pai in primul rand...sper sa nu o lovesc(de obicei asta e primu lucru atunci cand ma trezesc si vad pe cineva langa mine).Dupa care...m-ar apuca nervii aia mari(si garantez ca sunt foarte mari21).Ok...dupa ce m-as linistii...daca pot sa fac asta,as incerca sa discut cu ea in limita normalului si sa aflu ce tot cauta in camera mea.Dupa..presupun ca o voi plimba prin cartierul meu si sa vada toate locurile unde am copilarit...si de ce nu,sa vada persoanele care si acum ma detesta(de preferat...babele).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#33
Lye 24
Pai nu m-as enerva,pentru c ama tec de renumitii ei nervi,care am auzit ca sunt mari si periculosi.
I-as da ceva de baut sau de mancat,apoi nu mai stiu 65

#34
Hiyono ^^

As fi socata... Si probabil as tipa 21 Nu la tine... de frica! Si de soc 21
Dupa probabil m-as baga in vorba cu tine... te-as trage un picut de limba 21 Si abia dupa ti-as da de mancare si de baut 19 24

#35
Moody
Cred ca ar fi un soc total pentru mine si cred ca m-as asunde sub plapuma pentru ca atunci cand ma trezesc arat ca o vrajitoare in adevarut sens al cuvantului . Dupa ce m-as calma , cred ca mi-as pune politetea in functiune si te-as servi cu ciocolata , presupunand ca iti place .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#36
Kaneto Sayuri
Simplu..as sta de vorba cu tine,as fi vesela ca te-as intalni in sfarsit..si cred ca am rade amandoua ca zapacitele daca am sta de vroba..24
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#37
Just_a_kid
Ar fi misto sa ma trezesc langa tine , dar cred ca as fi la fel de speriata si am spus si mai sus de ce , dar iti dai seama ca m-as bucura tare mult .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#38
Sayuri
Daca m-as trezi langa tine...as fi destul de happy.De ce?Pentru ca ma inteleg foarte bine cu tine si putem vorbii despre multe.Ti-as arata capitolele noi la fic-uri...si ti-as povestii despre toate nebuniile mele de copil naufragiat cu pluta.Dupa asta...te-as duce sa ne dam cu sania pe bloc(aha..nu ma intreba nik) si am rade.
Ja ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#39
love_yuki_eiri,ar fi o adevarata placere,in sf te-as cunaste,am vorbi diferite chestii,ne-am distra ptr ca am observat ca tu esti mai nebuna de felul tau(in sensul bun),mai ajuta la fic24,si cred ca cel mai mult am rade pana am pocni24,eu cu siguranta as pocni de la prea mult ras21)

#40
~yamashita ayumu
Daca m-as trezi langa tine...cred ca as incepe sa tip ca o disperata, pentru ca ma speri foarte usor si ti-as da si cateva palme(fara intentie...sunt doar reflexe4)Dupa aceea daca m-as linisti ti-as putea arata toate cele cinci mii si ceva de poze cu Yu-gi-oh si Sailor Moon(:X),ne-am uita la anime-uri, te-as servi cu biscuiti cu jeleu(my favourites), am putea ramane prietene, iar dupa aceea am sa te trimit acasa....and this is all.
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Daca ai gasi un portofel plin cu bani ce ai face? sory 32 18.246 25-09-2011, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  Arunca ceva in userul de deasupra Shiva 709 301.468 16-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.875 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.574 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.387 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)