Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#31
Haa ? Blonda aia fitoasa sa ma injure pe mine ? 45 . Doh , o las cheala . 19

Next ; Cfd te-ai trezi cu Sai in fata scolii cu oaia dupa el ? 24 .
xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#32
24 24 24 Lol, Doamne, ce idei ai 21, pai ce sa'i fac, i-aas zice caa gresit locu', sa se duca cu oaia la pascut, nu la scoala21

Ce ai face daac Gaara te'ar suna la 3 P.M?15
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

#33
Iasi spune:Watashi wa jikan ga aru baai, watashi wa anata ni kōrubakku sa remasu... Shika shi, bīpu-on o mite inai myharute iru
puteti gasi si singuri traducerea :ha:
Next:
Ce ai face daca teai trezi deodata si ai vedea ca totul din jurul tau inclusiv tu arata anime..ca la naruto shippuden bineinteles

bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#34
As fii ceva de genu : WTF?! Si dupa cred ca as incepe sa explorez ce e in jurul meu si m-as intalnii cu Naruto .
Me : Omg! It`s Naruto-kun.
Naruto : Cine esti tu?
Me : Fanul nr. #1 al tau!
Naruto : Tu stii ca visezi nu?
Me : Pe bune?
Naruto : Da! Baka!

Si cred ca dupa m-as trezii din nou la realiate. Ce dezamagiree.. :[[
Next : Ce-ai face daca Kakashi ti-ar cere o pereche de chiloti Tanga? 9
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#35
As ramane O_O Kakashi tanga? Da ori a inebunit? Saracu. Poi i-as da daca ar trebui neaparat dar as face misto de el un an 21 . Sau mai mult


Cfd Konohamaru ar arunca cu portocale dupa tine?
[Imagine: EnvYQ.png]

#36
Mai întâi aş chema părintele ca să`l spovedească înainte de moarte 19 Mă duc cu el să`şi facă un sicriu, o cruce, lumânări şi toate chestiile de care mai are nevoie, îl întreb cu vrea să moară [ spânzurat, tăiat de tren, înecat şi alte chestii frumoase ], îl las să se sinucidă singur 19 Da, ştiu, sunt prea crudă.

Next : Ce ai face dacă Naruto s`ar spânzura în faţa ta ? [ mamă da ce sadică sunt azi * sadic smile* ]
[Imagine: Hm757.png]





#37
Pookie te omor T_T Nu te las sa il omor pe Dei-kun al meu 45. SO si ca raspuns la intrebarea ta: mi-as lua o punga de popcorn, o cola, un scaun si as privi privelistea 21 Oricum nu cred ca are curaj 10

Cfd Tenten ti'ar da foc la par?
[Imagine: EnvYQ.png]

#38
Mee ; Nuuuuuuu , parul meuu frumoss !:[[ . TenTen poate sa isi pregateasca sicriul . O tai bucateleeee !

Next ; Cfd Gaara vine la tine cu smantana si te pune sa-i faci mamaliga ?24)))) [ Sunt plina de idei 5 ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#39
M-as uita la el cu o privire : WTF?! Si dupa i-as zice : Sigur dragule. Imediat. Si i-as turna smantana in cap si l-as intreba : Ti-a placut mamaliga? 19

Next : Ce-ai face daca Ino te-ar fugarii in tot Konoha cu un cutit in mana strigand : Sasuke e al meu!
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#40
I-aş spune „ Ino, poţi să-l iei. Eu nu-l vreau, nu-mi place, nu-l ador, chiar dacă arată bine !” *smile*

Ce ai face dacă Sasuke te-ar ruga frumos să-l ajuţi la...ăăh, pictură ? : ))
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.









Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.481 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.825 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.742 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.653 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)