Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

#51
Itachi? =p~ 9 in ciuda faptului ca e foarte hot si ca e unul dintre personajele mele preferate.. cred ca i-as trage o palma peste fata 19 badaranu .. 68

ce ai face daca naruto ar vrea sa doarma cu tine? 21) [nu mai sunt paturi libere15 ]
Cea mai reuşită semnătură.

#52
Sa- si ia un sac de dormit sau sa se duca pe canapea (zau am dua canapele libere b-) ) sa- si ia gandul eu trebuie sa dorm bine ca ma duc la scoala nu- mi arde mie .... 24

Cf daca Kakashi ti- ar darui sapte trandafiri? [5]

#53
:o 7 trandafirii? Poii.. cred ca i-as accepta, si la primul tomberon care imi iese in cale ii arunc. N-am ce face cu ei . = ]]

Next : Ce-ai face daca te-ai trezii in pat goala cu Gaara? 9
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

#54
omg, my Gaara:X:X sincer nu stiu sigur ce as face, dar probabil nu m-as trezii asa din senin15 as fi stiut de ce sunt goala 19 *pervy* pai.. m-as imbraca si as pleca106
next: cfd Sasuke ar vrea sa te picteze nud? 15
Cea mai reuşită semnătură.

#55
Auuuuucii ! O fi el preferatul meu ,dar sa isi i-a ganduul ^>^ . Perversul . . . . ; ))

Next ; Cfd Itachi ar venii la tine cu o pelerina ca si a lui Batman [ : )) ] si te-ar ruga sa te joci cu el de-a raufacatorii ? 24 xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#56
21...Nu sunt plătita ca sa fac pe dădaca21...Chiar dacă e drăguț să-și ia gândul.

Next: Ce-ai face dacă Itachi s-ar da la cel mai bună prietenă a ta?

#57
Ii spun sa stea locului ,deoarece fata are prieten ;; ) xD

Next ; Cfd Naruto ar bate la miezul noptii in fereastra ta si te-ar ruga sa il lasi la toaleta pentru ca are o extra-mega-super urgenta ? : )) xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#58
Me: fa-n boscheti, disperatule *inchide geamu`*

CFD Sasu` ar veni la tine sa te intrebe unde si-a pus carticica cu povesti hentai cu el si saku`?15
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#59
Next ; Cfd Naruto ar bate la miezul noptii in fereastra ta si te-ar ruga sa il lasi la toaleta pentru ca are o extra-mega-super urgenta ? : )) xD

L-asi lasa, as rade putin, dar nu sunt egoista sa-l las sa faca pe el.

Next:
Cfd ai ramane singura cu Naruto intr-o debara fara sa puteti iesi?

#60
Paii . . . 39 In caz ca am telefonul la mine o sun pe mama si ii spun sa vina sa ma ajute : ))

Next ; Cfd Nejii ti-ar cumpara un tort umplut cu fixativ ? : ))) .xD

Aleluiaa ;

Edit :

In legatura cu intrebarea lui 'MilseicCuCiocolata ' ; Me ; De unde sa stiuu eu ? Cara`te !: )) .

Next ; aceeasi intrebare xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.517 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.855 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.767 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.673 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)